Skocz do zawartości

Czy jest taki skrypt/mod


pershing
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przy uruchomieniu nowej gry wybierasz czy fabuły chcesz mieć wykonane. Jeśli zaznaczysz że mają być wykonane wszystkie masz zaliczone, włącznie z reputacją, nagrodami itp., jeśli nie, grasz normalnie.

P.S Jestem pewien, że opis skryptu jest gdzieś na forum i wystarczy poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wspomogę się już istniejącym tematem, poszukuję skryptu który jakoś usprawniłby działanie statków przypisanych do stacji (np. produkującej osłony) tak żeby sprowadzali potrzebne zasoby i rozprowadzali towary wyprodukowane. Jest tego trochę, właśnie przeszukuje skrypty pod tym linkiem: http://www.x1tp.com/root/index.php?option=com_jdownloads&Itemid=6&view=viewcategory&catid=82

Ale może ktoś z Was jakiegoś używa skryptu handlowego do stacji i mógłby jakiś polecić. Bo z podstawową wersją mnie piorun trafi zaraz... kazałem mu sprzedawać osłony 200MJ to wziął i poleciał sprzedać swoje własne... Albo statki są wyposażone w napęd skokowy ale go nie używają bo po co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Korzystając z tematu chce się upewnić

Czy istnieje mod, którym mógłbym zespawnować wyposażone statki przypisać je do różnych stron i zmusić do walki?

Korci mnie by wywołać w którymś pustym sektorze wielką bitwę, gdzie wkroczył bym w Valhalii i skrzydłem myśliwców(już prawie jest kasa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nie będę szukał tematu o poszukiwanych skryptach.

Może to być też program 😀

Czy nie spotkał nikt z was nigdy programiku/skryptu, dzięki któremu mógłbym zespawnować(stworzyć z niczego, przywołać) w pełni wyposażone statki pod komendą Xenonów/Kha/Piratów innej rasy.

Przydałby się do kontrolowanego najazdu którejś z wyżej wymienionych ras na Ziemski Torus 😛

Post przeniesiony do odpowiedniego tematu. Następnym razem, post napisany w nieodpowiednim temacie, wyląduje w koszu. Yacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Kiedyś używałem pewnego skryptu, który pozwalał ustawić na starcie nowej gry pozmieniać ustawienia typu posiadana ilość gotówki, sektor startowy, itp. Była też opcja, która rozstawiała satelity w promieniu iluś, podanych przez użytkownika, sektorów od tego startowego. Nie mogę znaleźć tego skryptu, nie pamiętam, jak się nazywał. Czy ktoś może wie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...