Skocz do zawartości

Czy jest taki skrypt/mod


pershing
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie muszę zaczynać gry od nowa?

Mogę spróbować. Od kilku tygodni śledzę to forum i wiem, że twoja opinia ma już swoją renomę😀

Poczekam jeszcze na wypowiedzi innych i uzbroje się w zapas Napędów Skokowych:) Nie ma to jak TM, który szybko dostarcza nowe napędy skokowe.

A propo. Wplećcie w wypowiedź jeżeli nie przeszkadza. Na co uzbierać kasę 2x Katana(M6) + kilka myśliwców do floty bojowej czy lepiej kupić od razu M7 i jak M7 to jaki? Ma on być bojowy, ale nie przegięty.

Aha. I czy XRM jest kombatybilne z większością modów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 31.01.2012 o 19:14, Peroox napisał:

Nie muszę zaczynać gry od nowa?

Musisz. Pisze o tym wyraźnie w linkowanym temacie.

W dniu 31.01.2012 o 19:14, Peroox napisał:

Aha. I czy XRM jest kombatybilne z większością modów?

Modów? Nie. XRM sam w sobie to zbiór kilku modów.

Skryptów? Różnie z tym bywa.

Przeczytaj dokładnie opis moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw ten skrypt. Ma sporo bugów.

A na pewno nie instaluj go z RRF, to dwa takie same skrypty (jeśli chodzi o ogólne działanie, podobnie jak MBRR) zawsze instaluj tylko jeden z nich.

Jeśli już to zainstaluj RRF. Military Base Response revamp też ma jeden, wykryty błąd. Autor miał go poprawić, ale znikł kilka miesięcy temu.

Skrypty są opisane na forum, poczytaj następnym razem tematy o tych skryptach i zadawaj pytania w tematach odpowiednich skryptów, a nie gdzie popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekonomiczny handlowiec - chyba o tym mowisz własnie znalazłem :-) soory za pytanie

Uruchomiłem EH - skonfigurowałem według porady i opisu i nie wykonuje polecenia tylko oczekuje, chciałbym aby szukał po sektorach mikroczipów, produkt ma wybrany, mk3 włączone, po uruchomieniu zakupuje ogniwa i dokuje przy stacji z pytaniem "nie wiem co mam pojęcia co wziąc do łądowni jaki mam wybrac produkt do handlu" . mam coś źle skonfigurowane? Prośba o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...