Skocz do zawartości

X Rebirth - nowa gra Egosoftu zapowiedziana na 15.11.2013


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli chodzi o jedną rasę w X-Reirth, to nie sądzę, aby to była prawda. Proszę o źródło tej informacji (link). Czytałem, że w X-R rasy stracą swoje znaczenie na rzecz korporacji, ale o tym, że będzie tylko jedna rasa nie widziałem nigdzie wzmianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przeczytac posty które Yacek podlinkowal. Bernd wprowadzil pare nowosci. np ze bedzie mozna cap shipy budowac:

Cytat

In much the same way as you build a station you can also build your own capital ships. You can control every little detail of a new construction if you like, but of course you can also make your life easier and leave many decisions to the NPCs working for you.

Jak dadza mi skorupe i pozwola wstawiac co chce to bedzie jak w frontierze 😀

link do zrodla:

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=307412

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2012 o 16:33, piotr111 napisał:

myslisz ze ci dadza capshipa w fabule? jakoś tego nie widzę tym bardziej że ma być jeden statek, a ten na scrennach wyglada na Albion Pride

Tak. Właśnie dlatego, że będzie to jeden statek. A że pewnie będzie to statek Albion Pride (wygląd podobny) to co to ma do rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś bramy muszą być nie upchną gry na jednej mapie, ewentualnie opcja uzywania wyłacznie napędu skokowego lub inna metoda przemieszczania się po róznych sektorach przez wszystko ci się rusza aby można było zmieniać lokacje

brama w 35 sekundzie filmu (czy może autostrada ? :-)) http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=_KeXU2vGa3Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...