Skocz do zawartości

Atak na Torus Ziemi


kipax1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam tak jak w temacie atakuje ziemskie sektory do przejęcia pozostały mi tylko sektory Jupiter 2 Saturn 1i2 Księżyc oraz ZIEMIA no ale jestem w kropce moja baza w sektorze Venus jest ciagle atakowana przez ziemian straciłem już x2 Tytan x89 Colonial Viper x1 Basestar x3 Ciężki Centaur x1Tyr x2 Tokio x1 Osaka x1

Tak używam moda BSG ships v1,8

zostały mi statki takie

100 Colonial Viper x1 Kolos x1 Battlestar Galactica x1 Battlestar Pegasus x2 zdobyczne Basestar

x1 Zdobyczna Osaka x3 Ciężki Centaur

x2 Ciężka Nemezis

no i zamierzam jescze zapolowac na Vallahe 😆

no i pomóżcie jak wybrnąć z tej sytuacji co zatakować najpierw co jescze dokupić

no i oczywiście pomózcie w opracowaniu strategi ataku na Ziemie i jej Torus

Koszty operacji są wręcz kosmiczne końćzą mi sie fundusze musiałem sprzedać częśc pozostałych jednostek sukces operacji stanął pod znakiem zapytania prosze POMOCY

no i oczywiście powiedzcie czy z takimi siłami może się udać

PS wiem wiem nie pytajcie ile zbierałem kasę żeby to sfinansować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli chcesz zaatakować torusa to lepiej ustaw się za nim a nie przed nim. Jego działa są wycelowane do przodu i do tyłu nie mają sposobu się odwrócić. Jednakże do zniszczenia tychże dział potrzebował będziesz minimum 1 m6 i około 4 m3 (polecam hyperiona w osłonie myśliwców venti).

P.S. Zostaw mojego zioma wb . Inaczej mój mocno wzocniony smok m7 ( działa fotonowe x12 na każdej wieży, 34x 1gj), eee...się tobą zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wb może Galactica to złom jak ty uważasz ale dla mnie nim nie jest. Posiada 4 atomówki jeszcze po ataku Cylonów jak dołączył Pegasus jego 2 z 6 atomówki zostały przesłane do Galactici. Do tego dobry system baterii flak, jak i przeciw rakietowej i przeciw myśliwcom. Widzę kipax1 że jesteś fanem BSG jak ja 😆)

So say we all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jestem fanem BSG i wiedziałem że Galactica jest POTĘŻNA ale dopiero ostatni odcinek ostatniego sezonu uświadomił mi że ona jest nieznisczalna !

wb to Galactice będzie towarzyszyła Vallhalla świeżutko zdobyta i naprawiona + jej obstawa oczywiście podsumowując dostaniesz 2 Niszczyciele Gwiazd że tak się wyrażę z obstawą

Ps Boreasze dotarły odeśle ci je w w ładowniach moich mamutów oczywiście boreasze są już po recyklingu 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, jak ja nienawidzę, gdy ktoś pisze takie rzeczy jak "wzmocniony Smok M7". No nie wyrobię. Smok jest statkiem klasy M6.

BoroMan, raz piszesz, że masz wzmocnionego Tygrysa (który jest M7), raz Smoka. Nie wiem jak inni użytkownicy, ale ja nie mogę tego w ogóle ogarnąć.

Poza tym, co to jest - 34GJ osłon i 12PPC na każdej wieżyczce. Wiem, że każdy gra jak lubi, ale to już moim zdaniem przesada. Nawet Valhalla z Tobą szans by nie miała w czasie walki. A przy dobrym manewrowaniu statkiem, to nawet 2 na raz byś sprzątnął. Pytanie tylko, czy ma to sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jejku, jak ja nienawidzę, gdy ktoś pisze takie rzeczy jak "wzmocniony Smok M7". No nie wyrobię. Smok jest statkiem klasy M6.

BoroMan, raz piszesz, że masz wzmocnionego Tygrysa (który jest M7), raz Smoka. Nie wiem jak inni użytkownicy, ale ja nie mogę tego w ogóle ogarnąć.

Poza tym, co to jest - 34GJ osłon i 12PPC na każdej wieżyczce. Wiem, że każdy gra jak lubi, ale to już moim zdaniem przesada. Nawet Valhalla z Tobą szans by nie miała w czasie walki. A przy dobrym manewrowaniu statkiem, to nawet 2 na raz byś sprzątnął. Pytanie tylko, czy ma to sens?

yy poczucie humory czasem bywa ... przydatne :-) lub być może jak kto woli w tym przypadku rozróżnienie "rzeczywistości" od czyiś fantazji 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Fantazji? Ja bym to nazwał kompleksem. I to sporym. Ale jak ktoś boi się oddokować od stacji czymś mniejszym niż M7-6, to może niech tak zostanie.

ja tu to tak ładnie ubrałem i owinąłem w bawełnę 😆 a Ty tak "sru" z grubej rury 😀

Co do oddokowywania ja też ostatnio się boję oddokowywać... zwłaszcza jak po sektorach moich macierzystych (argońskich) latają inwazje khaak i yaki 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie przeinaczanie faktów? Jakia nieznajomość zasad? Chyba się niedoczytaliście. On nie pomylił nazw, tylko edytując pliki dał Tygrysowi możliwość instalacji nowych broni (jak napisał "12 PPC na każdej wierzyczce"). Zrobił sobie super mega ostry statek i tyle. Ma do tego prawo. Widocznie sprawia mu to przyjemność. Nie każdy lubi grać tak hardcorowo, jak większość tutejszych graczy, więc trochę więcej tolerancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...