Skocz do zawartości

BlueBerry Game Start


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj stworzyłam nowy Profil startowy.

Imię: J'on

Rasa: Ziemianin

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Poziom trudności: Średni

Stan konta: 300-600

Statek: TP Pochwa

Sektor: Jowisz

Wyposażenie statku:

System podtrzymywania życia

Akcelerator czasy SETA

Nie wiedziałam jak nadać imię mojemu bohaterowi myślałam, myślałam, aż wymyśliłam J'on. Nikt inny jak imię głównego bohatera komiksu Szninkiel 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat
Cytat

Zmiana pułci Predatora na Meżczyzna.

Jezu, Jagoda, coś ty mu zrobiła? Coś ty mu zmieniła?

Yacku toś nie wiedział że Krzaki to obojnaki ?

Chodziło mi głównie o "pułci", cokolwiek to znaczy.

Natomiast mariaż Predatora z Kha'ak ma się nijak do siebie. Do Predatora bardziej pasują Splici ze względu na upodobania (Splici uwielbiają jeść Boronów, szczególnie ich młode), do Kha'ak to bardziej pasuje nazwa Pszczółka Maja.

Jak dla mnie jednak mieszanie konwencji w opcjach startowych pomiędzy postaciami z filmów i grą X3 jest nie do przetrawienia. Obce statki - TAK, obce postacie, do tego tak trochę bez sensu przypisane rasowo - NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym momencie widziałeś by Predator jadł niemowlęta, lub jakąkolwiek inną ofiarę? W sumie skoro już tak przyglądamy się naszej postaci, to bardziej mógłby pasować do Boronów. Predator to w sumie krzyżówka borona z człowiekiem. Ni to krab ni to człowiek. Zapytaj LeWaRa o co chodziło z tą Borońską Księżniczką. Może tam trzeba doszukiwać się... khemmmm jakiś źródeł pochodzenia 😎

A jeżeli do gry pasują statki z SW, BSG, Obcego, Żołnierzy Kosmosu to bohoaterowie tak samo jak najbardziej 😎 Bo wystarczy tylko użyć .... wyobraźni. Tak samo jest z Fabułami. Jak się kończą sami je tworzymy. Cel gry, bo jak nam powszechnie wiadomo gra nie ma końca, i to ty wytyczasz sobie cel i zasady gry.

Pozdrawiam.

Cytat

Tekst piosenki: Fasolki

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego

😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A w którym momencie widziałeś by Predator jadł niemowlęta, lub jakąkolwiek inną ofiarę? W sumie skoro już tak przyglądamy się naszej postaci, to bardziej mógłby pasować do Boronów. Predator to w sumie krzyżówka borona z człowiekiem. Ni to krab ni to człowiek. Zapytaj LeWaRa o co chodziło z tą Borońską Księżniczką. Może tam trzeba doszukiwać się... khemmmm jakiś źródeł pochodzenia 😎

Mnie chodziło o wojowniczość, nie skłonności kulinarne.

Cytat

A jeżeli do gry pasują statki z SW, BSG, Obcego, Żołnierzy Kosmosu to bohoaterowie tak samo jak najbardziej 😀 Bo wystarczy tylko użyć .... wyobraźni. Tak samo jest z Fabułami. Jak się kończą sami je tworzymy. Cel gry, bo jak nam powszechnie wiadomo gra nie ma końca, i to ty wytyczasz sobie cel i zasady gry.

Pozdrawiam.

Cytat

Tekst piosenki: Fasolki

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego

Co do wyobraźni to cytujesz moje słowa. Jednak jest małe ale. Statki pochodzą z seriali, filmów mocno osadzonych w kosmosie, w różnych uniwersach. Natomiast Predator, to tylko postać, która pochodzi podobno z kosmosu, lata podobno statkiem. Ale to trochę za mało jak dla mnie, cała akcja filmów (dwa pierwsze, o popłuczynach nie wspominam, bo nie warte jak każde inne).

Tak, czy siak, proponowałbym zmienić rasę Predatora z Kha'ak na jakąś humanoidalną.

Natomiast profil Taksówkarza wygląda interesująco.

I piszesz że bierzesz się za fabuły. To ci dopiero nowina, czekam na pierwsze rezultaty. A może betatestera poszukujesz? 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Deady napisał:

Dobrze by bylo, gdyby ktos dorabial do takich profili (chocby i Predatora) jakies misje. Wykorzystujac chocby juz istniejace (zmieniac tylko rase, miejsce) - to chyba nie bedzie zbyt skomplikowane.

Dla mnie to żaden problem, przyznam się ze szukałam już tego w grze i znalazłam i myślałam nad tym. Więc na dzień dzisiejszy jest to całkiem prawdopodobne że misje dla Predatora będą dostępne.

PS.

Stworzyłam kolejny profil, w którym główna rolę odgrywa Douglas Quaid, ze znanego nam filmu Total Recall. Tylko że profil jest za trudny 😎 polatałam z 5 minut i na tym kończy się moja zabawa 😎

Co z tym profilem ? Chcialbym zagrac w profilu, gdzie Ziemianie sa wrogo wobec nas nastawieni i naszym celem jest ucieczka z ich sektorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj stworzyłam kolejny profil startowy Paladyn.

Imię: Jean Van Haull

Rasa: Argon

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 33

Poziom trudności: Średni

Stan konta: 0 kr.

Statek: Elite

Sektor: Elysium of Light

Wyposażenie statku:

Osłony 2x 5MJ

Działo Akceleratorowe x4

Akcelerator czasy SETA

Rasę Argon zmienię na Goner. Małe niedopatrzenie z mojej strony 😎

Na dniach pojawi się kilka kolejnych nowych profili.

Pozdrawiam

PS. Tak właśnie chcę zrobić Prowler. Jak stworzę większość profili to zamieszczę je w pierwszym poście, tak by każdy mógł wiedzieć co i jak. Z czasem będę dodawała profile więc warto będzie przeglądać pierwszy post.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Poszedł do piachu był za bardzo trudne, nie przeszedłbyś tego.

Nie wiem jak będę miała więcej czasu to go odrestauruje i może uda mi się dać jakieś szanse na przeżycie.

Cytat

Daj mi statek z predkoscia 160 i dam rade.

Sorkvild ma rację, trzeba jakoś równoważyć szanse. Może daj szybszy statek na start, tak aby można było zwiać z sektorów ziemskich i będzie lepiej.

Dużo tych profili startowych się ostatnio pojawia (piszę o moich i Twoich), ale od przybytku głowa nie boli. Będzie w czym wybierać.

Prosiłaś, abym napisał Ci jak się tworzy takie profile, przepraszam, ale nie miałem czasu wtedy tego zrobić. Może w najbliższym czasie nadrobię zaległości, to znajdziesz zawsze kilka dodatkowych wskazówek, a może sama coś tam podpowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil: Argonski Agent

Imię: Una Morrigan

Rasa: Argon

Płeć: Kobieta

Wiek: 28

Poziom trudności: Średni

Stan konta: 350

Statek: Nova

Sektor: Black Hole Sun

Wyposażenie statku:

Osłony 2x 5MJ

Działo Akceleratorowe x2

Satelita Zaawansowany x3

Akcelerator czasy SETA

Profil: Boroński Książę

Imię: Hone Mo

Rasa: Boron

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Poziom trudności: Średni

Stan konta: 2400

Statek: M6M Ciężka Hydra

Sektor: Kingdom End

Wyposażenie statku:

Osłony 4x 5MJ

Akcelerator czasy SETA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to prosilbym, jezely pani pozwoly 😎 o profil, gdzie Terranie mocno nas nie lubia, a ponadto wciaz musimy uciec zywi z ich sektora. Najlepiej ich statkiem (byc mozem kradzionym). Jestesmy argonskim lotrem, ktory dzieki swej przebieglosci ukradl, jak to nazywam - mysliwca NASA 😎 (Po polsku ten statek sie zwie Bułat). Trzeba zwiac nim, gdzie pieprz rosnie, a potem powrocic do Slonecznego by pomscic naszego kompana, ktory zginal w trakcie akcji 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mimo to prosilbym, jezely pani pozwoly 😎 o profil, gdzie Terranie mocno nas nie lubia, a ponadto wciaz musimy uciec zywi z ich sektora. Najlepiej ich statkiem (byc mozem kradzionym). Jestesmy argonskim lotrem, ktory dzieki swej przebieglosci ukradl, jak to nazywam - mysliwca NASA 😎 (Po polsku ten statek sie zwie Bułat). Trzeba zwiac nim, gdzie pieprz rosnie, a potem powrocic do Slonecznego by pomscic naszego kompana, ktory zginal w trakcie akcji 😀

Mówisz i masz.

Profil: Szpieg

Imię: Abban Ross

Rasa: Argon

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Poziom trudności: Zdecydowanie wysoki

Stan konta: -

Statek: M3 Statek eksperymentalny

Sektor: Mars

Wyposażenie statku:

Osłona 200 MJ x1

Rakieta Poltergeist x8

Elektromagnetyczne działo plazmowe x6

podsystem wzmacniania obrazu

Akcelerator czasy SETA

Tuning silnika x4

Dopalacz

No tym statkiem udało mi się wylecieć 😀

Powiem to tak, że co prawda uczę się o skryptach, ale zrobię wszystko by misja była jeszcze bardziej grywalna. Coś na zasadzie Zatruty Paranidianin, z tym że tutaj trzeba będzie dostarczyć statek. To znaczy się cel misji będzie polegał na tym że musisz zadokować do Placówki wojskowej W Black Hole Sun. A w zamian zostaniesz wynagrodzony finansowo lub reputacją. Ale potrzeba mi na to czasu, ponieważ jestem w te klocki zielona 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dzisiaj stworzyć i dodać cztery kolejne profile, ale tak się nie stało. Za wiele zabawy zajęło mi stworzenie Profilu Szpieg. W każdym razie załączam kolejny profil. W główce czeka już siedem kolejnych. Mam nadzieję że w sobotę uda mi się już wypuścić swoją paczuszkę profili startowych.

Pozdrawiam.

Profil: Egzekutor

Imię: Aron Garret

Rasa: Argon

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 30

Poziom trudności: Normalny

Stan konta: -

Statek: M3 Zaćmienie Prototyp

Sektor: Omicron Lyrae

Wyposażenie statku:

Osłona 25 MJ x2

Miotacz wysokoenergetycznej plazmy x4

Akcelerator czasy SETA

Skaner dupleksowy

Skaner ładunku

Bioskaner

Podsystem wzmacniania obrazu

Oprogramowanie Patrol

Licencja policyjna Argonów

Licencja policyjna Boronów

Licencja policyjna Paranidian

Licencja policyjna Splitów

Licencja policyjna Teladian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawią się kolejne profile 😎 I oficjalnie zostanie wypuszczona paczuszka. Zostanie też poprawiona pierwsza strona tematu w którym zostaną zamieszczone wszystkie stworzone przeze mnie profile.

Czy uważacie że warto stworzyć profil postaci dysponującej flotą ? Przykładowo 1x M2 + 3x M6 + 6x M3 ?

A może profil postaci posiadającej kompleks wraz z 3 TS ?

Jeżeli ma ktoś jakieś życzenia odnośnie jakiego profilu to proszę piszcie, mogę stworzyć jakikolwiek profil z czymkolwiek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pracowita pszczółka z Ciebie. Fajnie zapowiadają się te profile. Szkoda że wcześniej ich nie było, jak testowałem DDTC i co tydzień zaczynałem nową grę. Teraz gram już jakiś czas na swoim profilu, dorobiłem się kilku fajnych rzeczy i myślę że pociągnę tę grę przez najbliższy czas, być może aż do wydania XTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sądząc po temacie to gramy postacią Predatora, który ma profesję Palladyna i pracuje jako Taksówkarz. Ale jazda !!!!

A nie czasem Taksówkarzem, który pracuje po godzinach jako Predator i ma profesję Palan... znaczy się Palladyna?

Zresztą, jakie ma to znaczenie? Nie ważne jak wystartujemy, wszystko i tak sprowadza się do tego że rozwijamy nasz stan posiadania. A to w jaki sposób to robimy nie żadnego związku z typem postaci z jakiej wystartujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...