Skocz do zawartości

Battlestar Galactica Ships V0.2


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I jeszcze jedno pytanie. Które działko, laser itd.(jak coś to do pegazusa, galaktyki i valkyrii- musi być mocne http://www.youtube.com/watch?v=UxMYDUgcBFE 56sekunda) nawala jak rakiety coś jak z BSG? Nie wiem czy mnie każdy zrozumiał sorry. 🙁 Bardzo proszę o odpowiedzi. 😁😀 Bo np. te pulsacyjne działko fotonowe nawala jakimiś kulkami a mi chodzi jak w czołgu. Jak ktoś dalej nie zrozumiał to już trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Udało mi się znaleść zdjęcie

Spoiler

radiolokacji (czy jakoś tak ). I mam pytanie czy ktoś posiada taki interfejs skrypt do gry jak tutaj na zdjęciu i filmie http://www.youtube.com/watch?v=JIgaOtVitPA ?? Pytałem się użytkownika z filmu ale nie odpowiedział.

Ktoś wie jak dorobić broń do X3 TC bo bym chciał jakąś nową o dużym zasięgu jakieś 15 km może więcej. Bo do basestara pulsacyjne działa fotonowe nie pasują są wolne a tak naprawdę to on powinien mieć broń taką jakby rakiety wypuszczała.

(3 minuty 33 sekundy) http://www.youtube.com/watch?v=bk3Pl8cVBW0&feature=related Taki efekt byłby dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

czy ta wersja moda pasuje do TC 3.1 ?

zainstalowałem ją jak w instrukcji, dałem grę od nowa i nie mam tych statków w stoczni argonów.

" Poprawka

Poprawka przywraca fabryki kryształów L u wszystkich ras. Po rozpakowaniu folder "types" z zawartością umieścić w kat. głównym gry. Dostępne są dwie wersje poprawki: z nową stocznią (konstrukcja którą "sfotografowała" Jagoda) i ze standardową stocznią która była w Light of Heart."

Poprawka nie zawiera folderu "types" tylko dwa pliki tekstowe, rozumiem że je należy wrzucić do folderu głównego gry ? Czy utwożyć folder types i tam je umieścić ?

Zrobiłem jedno i drugie.

Potem uruchomiłem grę dałem "wybierz pakiet modyfikacji" wybrałem BGS. Potem nowa gra i pierwsze co to podleciałem do stoczni argonów, a tam nic nowego ....

Więc zrobiłem inaczej. Killerog BSG Ships 0.6 dat. i ten drugi plik skopiowałem do folderu głównego gry i tylko zmieniłem nazwę końcówki, tzn. Killerog BSG Ships 0.6 16

Uruchomiłem grę "wybierz pakiet modyfikacji" wybrałem orginalny. Potem load starej gry i również w stoczniach argonów nic nowego ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle instalujesz. Albo instalujesz mod jako pakiet modyfikacja, albo jako fake patch. Zobacz do FAQ jak instalować jedno, a jak drugie. Nie instaluje się tego samego moda jako jedno i drugie.

Instalując jako fake patch zmienia się nazwę plików moda na kolejny numer plików cat/dat jakie mamy w katalogu głównym gry, a nie dopisuje się kolejny numer do nazwy pliku.

Poprawka była robiona dla moda w wersji 0.2, obecna wersja moda to 0.6 i raczej nie polecam instalować poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...