Skocz do zawartości

Battlestar Galactica Ships V0.2


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktokolwiek zainstalował mod Battlestar Galactica Ships V0.2 ?

Pytam ponieważ to co zobaczyłam w jednym z sektorów przeszło moje najśmielsze oczekiwania. W sektorze Legend`s Home jest jakaś konstrukcja wielka mogła bym nawet rzec że jest tak olbrzymia że nie mogę jej całej zobaczyć. Dlatego też chciałam się zapytać czy wy też to macie ? Nie wiem co to jest za nazwa bo jest napisane <invalid> myślę że Azakal usuną jakąś nazwę ze sktyptu. Ale widok jest zdumiewający coś na zasadzie olbrzymiego portu kosmicznego z filmu rodem Żołnierze kosmosu. Mieć taką bazę to nie lada marzenie 😀 Ta konstrukcja jest wielkości całego sektora :/ uuuuuu ciekawe ile takie cudo kosztuje. Torus Ziemi chyba wysiada 😀 przy tym 😀

Fotka ogromnej stoczni/bazy znajduje się tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam odmienna wrażenia - otóż po zainstalowaniu moda zniknęła mi a we wszystkich stoczniach wszystkich nacji wytwórnia kryształu L a stocznie argonów w sektorach Cloudbase South East i Legend's Home zmieniły nazwę na <inwalid> i niczego takiego jak u ciebie Jagoda w tym sektorze nie ma tak więc wywaliłem tego moda ]😀

i na razie się wstrzymam przed ponowną instalacją moda do czasu określenia przyczyny

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacku ja myślałam że to ja ciągle zaczynam od nowa grę. Ale dobrze że powiedziałeś mi że ty też więc w sumie nie martwię się 😀

A widziałeś tą bazę/stocznie jej fotkę zamieściłam ? 😀

fajna rzecz, tam koło mojego statku battlestar galacica na tym zdjęciu widać taką czarną pchełkę/kropkę 😀 to Pshem wymienia mi olej i myje mi szybę 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Yacku ja myślałam że to ja ciągle zaczynam od nowa grę. Ale dobrze że powiedziałeś mi że ty też więc w sumie nie martwię się 😀

Czytałaś co pisałem: http://xudb.pl/topic/825-re-battlestar-galactica-ships-v0-2/page__pid__11895__st__10#entry11895 ?

Stację widziałem, na sam widok odechciało mi się zupełnie tego moda 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy chcecie od BSG. Gram z tym modem już ponad tydzień i wszystko git. Mam nawet Botanical Cruisera (TL) świetnie się spisuje i fajnie wygląda.

Ta konstrukcja w Legends of Home to stocznia OTAS (druga) a jej nazwa <invalid> była taka nawet w wersji angielskiej. Poza tym uważam, ze to całkiem kozacka konstrukcja.

Jeśli zaś chodzi o wytwórnie kryształów to nie używam 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

wsiadłam do blastclawa i nic klikam, naciskam myszkę i nic nie strzela.

Miałem identyczną sytuację jeszcze przed patchem 2.1. Kiedy chciałem ręcznie obsługiwać którąś wierzyczkę to nie mogłem z niej strzelać. Wyłaczenie i ponowne uruchomienie gry poskutkowało.

Co się zaś tyczy tych nieszczęsnych wytwórni to przejrzę pliki moda i zobaczę co da się zrobić 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie no mod jest ok Azakal tylko że no ja używam a dokładniej to mam zamiar. I co dziwniejsze moje statki te z oryginalnej wersji nie mogę strzelać 😀(( to bardzo dziwne wsiadłam do blastclawa i nic klikam, naciskam myszkę i nic nie strzela.

Po pierwsze zobacz na zużycie energii laserów. Jeśli procenty idą w dół to znaczy że strzelasz tylko nie widzisz ognia laserów. Przeskocz przez bramę skokową, powinno wrócić wszystko do normy. Miałem taki przypadek kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie znalazłem przyczynę. Plik Factories z moda BSG jest skaszaniony dlatego mamy stocznie inwalidkę i nie ma fabryk kryształów L 😀 Wystarczy usunąć ten plik z moda i będzie git. Oczywiście Ci co to potrafią. Dla reszty ekipy zrobię poprawione BSG ale wrzucę dopiero jutro, bo dziś już mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...