Skocz do zawartości

Battlestar Galactica Ships V0.2


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam problem.. 😀 Mianowicie od pewnego czasu korzystam z tego moda i szczerze nie wiem jak mógłbym korzystać z obydwu jednocześnie.. 😀 gdyż po skopiowaniu ich do katalogu głównego gry (i nadanie kolejnego num dat/cat) nic się nie dzieje... tzn aktywny jest tylko ten mod którego uruchomiłem na ekranie startowym gry... może coś źle robię więc proszę o pomoc.. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli du... żo sobie nie pogram w BSG mod 😀(( .. Szkoda bo w sumie lubie statki z battle stara ale hangar mod jest dla mnie bardziej przydatny... cóż pozostaje mi ew rozegrać dwa profile na raz 😀 .. jeden z BSG a drugi z hangar modem.. 😀

Dzięki wielkie za odpowiedz.. pozdrawiam.. 😀

PS. a czy nie można po prostu dodać tych plików do BSG?? przecież statki z BSG korzystają z innych plików TShips, TCockpits, TBodies(dotyczących innych statków) ale nie znam się więc to tylko ew pytanie retoryczne.. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Wiesz wart uwagi jest, ale ta stocznia mogłaby być ulokowana niżej ok.6km może więcej. Może umiecie coś zrobić Statki dobrze wykonane a tylko cena BS 63, BSG75 i BS Valkyrie mogłyby być większe ale parametry mają dobre. Najgorsze że mało jest statków typu TS. Wszystkie prawie TL. Cloud9 nie dokować go lepiej do stoczni bo jest zbyt duży (jak się wydokujesz wybucha ale wleci). Jak kupię BSG to polecę do SFS (Scorpion

Fleet Shipyards) sprawdzę czy dokuje w tych miejscach gdzie należy. Wiecie musi przypominać trochę film. Dla mnie miodzio mod.

Tutaj na filmie z youtube http://www.youtube.com/watch?v=JIgaOtVitPA jest konsola skaner i w ogóle wszystkie opcje o flocie.

Jeszcze się zastanawiam czy są tutaj w ogóle Cyloni? Po ubijałbym kilka tosterów i oczywiście zniszczył Bassestara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...