Skocz do zawartości

Jaki kupić M2?


mrWHO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

A co do Pshema hmmmm tak wiem że miałeś na myśli ładownie, ale i tak ona odnosiła się do całości Tyra ale wiesz no ..... jest taki program do edycji coś z LeWaR próbowałam tam robić ostatnio na forum ale mi nie wyszło 😀 zmieniałam wartości ładowni kosztem prędkości ale dalej nic ciągle to samo 😀

Jakby ktoś chciał to zrobiłem już modzika, ładownia Tyra zwiększona do 10000-11000, prędkość zmniejszona do 24-36 bodaj. Działa także na statki, które już się posiada, nie trzeba kupować nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie po 2 tyg gry i postawieniu jednego kompleksu wrescie stać mnie na coś większego

Ponieważ w misjach bojowych pojawiają się już m2 a ja mam problem z 2 misją , Final Fury postanowiłem kopić m2

Pierwszy wybór padł na osake ale nigdzie nie ma ani 1 PSP a jak rozumiem bez tej broni statek jest bezużyteczny.

Możecie coś doradzić głownie chodzi mi o eliminowanie dużych celów ale czasem tez chciałbym żeby statek radził sobie z małymi

Dziekuje za pomoc

PS czy żaden duży statek nie ma dostępnego polecenia zbierz towary w sektorze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

PS czy żaden duży statek nie ma dostępnego polecenia zbierz towary w sektorze ?

Duże statki mają te polecenia nieaktywne, ze względu na ich słaba sterowność, do zbierania najlepsze są małe statki lub TS-y. Choć może zdarzyć jakiś wyjątek, nie latałem wszystkimi statkami w grze 😀

A co M2, ja bym ci polecał OTAS-owskiego Boreasza. Taki kieszonkowy Niszczyciel, ale z dużym power-em. Mnie się nim fajnie latało i walczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie grasz ze ozywasz czasu przeszłego

Jak m2 zrobi rozwałkę coś musi pozbierać porozrzucane rzeczy a co jest deb.. w grze żaden TS TM nie może dokować do większego statku chociaż by 1

Jak sobie radzie jak musicie przerzucić flotę dużych statków dodajecie je do skrzydła?

Da sie wogole zarzadzac duza flotą bez scryptow

Ostatnie debilne pytanie czy to prawda ze drony moga zapatrywac duze statki ?

Sa ta zwykle drony czy specjalne, używa się ich raz ?

I ponieważ jestem zielony co do dużych niszczycieli możecie mi polecić jakiś zestaw uzbrojenia do Boreasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak zajmujesz jednostki ATF nie rujnujesz sobie bezpowrotnie u nich reputacji ?

Nie koniecznie ja kupiłam tyra. Mam skrypt podmieniający stocznie w sektorze Księżyc i tam mogę kupić statki ATF.

A TYR uzbrojonym po zęby bardzoooo daje soibę radę z myśliwcami lub M2 ja K lub J niszczę w przeciągu 7 sekund a Q w niecałe 4. TYR = Masakra ale ma swoich zwolenników jaki wrogów 😀 A dzięki Pshem Możesz pobrać rozbudowaną wersję tego statku troszku wolniejszy ale za to z większa ładownością Wielkie podziękowania w tym kierunku pod adresem Pshema 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy warto kupić/przejąć Xenoński M2 K lub M1 J ? Czy ktokolwiek z was miał przyjemność latać tymi klasami statków ? Czy sprawdzają się w boju jak i w pilotażu ?

Z X3D Viewer zauważyłam że mają strasznie okrojoną ładownię ale tak poza tym to nawet dobre uzbrojenie, manewrowość i prędkość jest jak najbardziej na miejscu.

Za jakiekolwiek informacje była bym wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam pytanie czy warto kupić/przejąć Xenoński M2 K lub M1 J ? Czy ktokolwiek z was miał przyjemność latać tymi klasami statków ? Czy sprawdzają się w boju jak i w pilotażu ?

Z X3D Viewer zauważyłam że mają strasznie okrojoną ładownię ale tak poza tym to nawet dobre uzbrojenie, manewrowość i prędkość jest jak najbardziej na miejscu.

Za jakiekolwiek informacje była bym wdzięczna.

Przejąć zawsze warto, choćby po to żeby zdobyć wyposażenie i trochę kredytów ze sprzedaży statku 😀

J używałem tylko jako warsztatu naprawczego dla myśliwców. Gdybym nie miał innych statków to może bym wypróbował go w akcji, bo na papierze nie wygląda źle.

K ma jak dla mnie zbyt małą ładownię, słabe generatory osłon i energii laserów żeby myśleć o użyciu go tak normalnie w walce. Wysyłałem je czasem tylko na patrole moich włości w towarzystwie grupy myśliwców i korwet. W walce OOS spisywały się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam pytanko z czystej ciekawości.

Czy te wszystkie bronie, które posiadały statki bojowe Xennonów i Khaaków (M1 iM2),

można je sprzedawać , oraz uzbrajać na X3 TC?

Pozdrawiam. 😀

Xenoni używają takiej samej broni jak pozostałe rasy, więc można ją spokojnie wykorzystać na innych statkach o ile te tylko na to pozwalają.

Broń Kha'ak można montować tylko na ich statkach.

Zerknij do FAQ, np. tutaj http://xudb.pl/topic/36-re-faq-x3-xtm-komentarze/page__pid__4493__st__50#entry4493 znajdziesz zestawienie broni i statków w TC, wraz z ich możliwym wyposażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzięki Paweł.😀

A czy można teraz latać tym pajęczakiem kha aków?

Coś mi świta, że można było tak czynić w X3R.

Do jego zdobycia potrzebny będzie skrypt ale jak najbardziej można. Ogólnie można przejąć i pilotować praktycznie każdy statek, wyjątkiem są niektóre związane z fabułami. Więcej o przejmowaniu w FAQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Dzięki Paweł.😀

A czy można teraz latać tym pajęczakiem kha aków?

Coś mi świta, że można było tak czynić w X3R.

Ogólnie można przejąć i pilotować praktycznie każdy statek, wyjątkiem są niektóre związane z fabułami. Więcej o przejmowaniu w FAQ.

Nie przejmiesz abordażem khackiego M2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Do jego zdobycia potrzebny będzie skrypt ale jak najbardziej można. Ogólnie można przejąć i pilotować praktycznie każdy statek, wyjątkiem są niektóre związane z fabułami. Więcej o przejmowaniu w FAQ.

Celowo pominąłem pierwsze zdanie. Drugie zdanie nie mówi nam jednoznacznie czy autorowi chodzi o ogólnie o przejmowanie czy o przejmowanie za pomocą skryptów. Stąd moje doprecyzowanie odnoszące się wyłacznie abordażu za pomocą KA.

Twój komentarz miałby sens gdyby:

Cytat

Do jego zdobycia potrzebny będzie skrypt ale jak najbardziej można. Ogólnie za pomocą skryptów można przejąć i pilotować praktycznie każdy statek, wyjątkiem są niektóre związane z fabułami. Więcej o przejmowaniu w FAQ.

Czyż nie? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...