Skocz do zawartości

X3TC - spolszczenia do skryptów


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę. Skrypty nie są mojego autorstwa, ja (lub inni tłumacze) tworzymy tylko polskie wersje plików tekstowych. I nimi możemy w pełni dysponować.

Do tego nie bardzo widzę w czym problem. Instalujesz skrypt, dogrywasz spolszczenie i po kłopocie. Czyżby to był aż tak wielki wysiłek dla Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No nie przesadzaj. Dla mnie wysiłek żaden. Chodzi mi o ułatwienie dla innych. Nie każdy jest oblatany we wszystkim, i zamiast skopiować plik do katalogu t, z rozpędu wrzuci go do głównego. A później zdziwienie, że coś nie działa. Ok. Nie było pytania. Inna sprawa. Modyfikuję trochę te tłumaczenia pod swoim kątem. Głównie drażni mnie brak wyróżnień np. ilości czegoś i cen. Zrobiłem poprawki w Serwisie Teladi, gdzie cena i ilość jest teraz pokazywana na żółto. Wydaje mi się, że jest bardziej czytelne. Możesz zaproponować jakieś kolory dla nazwy statków i stacji? Albo sektorów? Żółty zostawiłbym dla cen i ilości produktów. Wziąłem się za skrypt Przedstawiciela Handlowego. Nigdzie nie widzę, żeby był już przetłumaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś bardzo śmiesznego napisałem? Jak nie wnosisz nic do dyskusji, to po co w ogóle się odzywać?

Czepił się zdecydowanie. I to widać tzw "okiem nieuzbrojonym". Zamiast odpowiedzieć na następną część mojego posta, gdzie zapytałem o coś innego, a z pierwszą częścią dałem sobie spokój, co wyraźnie zaznaczyłem, to musiał wyłuskać właśnie to 1 zdanie i do niego się odnieść. Po co? Na co? Pokazać, że jesteś się "górą" nad kimś? Zniechęcasz mnie Szanowny Panie Moderatorze do uczestnictwa w tym forum co raz bardziej. Zamiast cieszyć się, że ktoś poświęca swój czas i ma chęci pomóc w czymkolwiek, to Ty próbujesz ustawiać wszystkich w szeregu. Jednym to pasuje. I dlatego "klepią" Cię po plecach. Sam też jestem moderatorem na o wiele większym forum i mniej więcej wiem, jak się powinno postępować z userami. Zdecydowanie i stanowczo tak. Ale nie wyniośle. A do takiej kategorii Cię przypiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czepił się zdecydowanie. I to widać tzw "okiem nieuzbrojonym". Zamiast odpowiedzieć na następną część mojego posta, gdzie zapytałem o coś innego, a z pierwszą częścią dałem sobie spokój, co wyraźnie zaznaczyłem, to musiał wyłuskać właśnie to 1 zdanie i do niego się odnieść. Po co? Na co? Pokazać, że jesteś się "górą" nad kimś?

Ty napisałeś, ja odpowiedziałem, mamy takie samo prawo do pisania i wyrażania własnych opinii.

Na drugie pytanie nie odpowiedziałem, bo nie mnie to wyróżnianie nie interesuje. Nie mam problemów z oczami. Oczywiście niczego nie sugeruję.

Resztę Twojej wypowiedzi pominę milczeniem. Wiesz dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Coś bardzo śmiesznego napisałem? Jak nie wnosisz nic do dyskusji, to po co w ogóle się odzywać?

Ależ ja nic nie napisałam ja tylko "rechoczę" 😀 😀 😀

Cytat

marko22: nie wiem dlaczego, ale to raczej to Ty pianę toczysz częściej i co chwilę się oburzasz... Więcej spokoju

To już zaawansowana wścieklizna 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...