Skocz do zawartości

X3TC - spolszczenia do skryptów


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Yacus... oj sam wiesz że ta gra czest ma rozne rodzaje problemów ... zła kolejność instalacji i du..sza... blada... wieć wolałem reinstalowac... no juz latam wlasnie zmieniłem imie zapisalem gre , teraz wyszedłem i zaraza odpalam na nowo 3majcie kciuki co by zadziałalo ... i miejcie cierpliwość do mnie bo ja jestem MARUD-er 🤪 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Zgodnie z zaproszeniem i zapowiedzią zawitałem na forum 😀

Mam pytanie. Zrobiłem spolszczenie do Trade Overview (statystyki naszego handlowania). Gdzie to mogę wrzucić, żeby każdy mógł sobie pobrać? Link z pierwszego postu nie działa. Wszelkie uwagi oczywiście mile widziane. Jak również poprawki, bo pomimo starań, kontekst tłumaczenia może się jednak różnić trochę w zależności od zastosowanego działania. Jedyną rzeczą, z którą nie wiedziałem co zrobić to linijka 92 - <t id="800">trov.ware.%s</t> Nie wiem jak to nazwać. Chodzi oczywiście o produkty, ale w jakim sensie to zabijcie mnie - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jedyną rzeczą, z którą nie wiedziałem co zrobić to linijka 92 - <t id="800">trov.ware.%s</t> Nie wiem jak to nazwać. Chodzi oczywiście o produkty, ale w jakim sensie to zabijcie mnie - nie wiem.

Tej linijki się zapewne nie tłumaczy. Nie wszystko z pliku jest do tłumaczenia.

A avatarek fakt, daje po gałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki się różnią, bo twój jest dla wersji 2.0 mój dla Alfa 7.9

Autor skryptu nie poprawił linków w pierwszym poście swojego tematu o skrypcie, tylko link z nowszą wersją wrzucił do posta gdzieś daleko. W ogóle te dwie wersje to wyglądają na dwa różne skrypty, i to nie tylko na inne pliki tekstowe, ale na wszystkie pliki skryptów.

Jest to wersja RC przepisanego od nowa skryptu, wersja finalna pojawi się za kilka dni. Proponuję więc na razie się wstrzymać i po wydaniu wersji finalnej zmienić tłumaczenie i wszelkie linki do skryptu i tłumaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. W takim razie poczekamy na następną wersję. Na razie mam tę. Trochę dziwnie to działa, bo trzeba dodawać obiekty po nazwach. I po ewentualnej zmianie czegoś w swoim bogactwie, skrypt już tego nie uwzględnia. Ogólnie wszystko można przetłumaczyć. Spolszczenie przeglądu zasobów też poprawiłem. A avatarek super 😀

A czy ktoś posiada w swoich zasobach ten skrypt? - TIS - Teladi Information Service Nie działa też link do niego i nie mogę znaleźć w sieci....

Ok. Już mam. Jakiś błąd na stronie był.

Edit: Nie wiem, co się stało, ale nie działa mi skrypt dotyczący rang. Po uruchomieniu mam tylko tekst ciągiem - "pustypustypusty" itd. Nie chce mi się grzebać na razie w tym wszystkim, ale usunąłem pliki tego pluginu, łącznie ze spolszczeniem, a w menu dalej to siedzi i nawet pokazuje okno po wywołaniu 😀 Gdzie to się zapisuje cholerstwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Alez oczywiscie ze jest od dawna, aczkolwiek dzieki Azakalowi jest juz spolszczenie na ktore ludzie czekali.

I dzięki mu za to.

Ale jak ktoś bardzo chciał wcześniej mieć ten skrypt to w FAQ jest przepis jak z pliku L044 zrobić samemu plik L048. Będzie co prawda z tekstem angielskim, ale przynajmniej nie będzie readtextów. A czekanie z instalacją skryptów tylko dlatego, że nie ma spolszczenia to trochę mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...