Skocz do zawartości

Zdradzam X !!! - inna gierka


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wracając do tematu nauki w gimnazjum, i później w kierunku matury.

Ludzie uczcie się matematyki, pomimo że w życiu wam się mało przyda, to na studiach jak znalazł.

I to nie ważne czy idziesz na Informatykę czy na Prawo czy medycynę - matematyka zawsze będzie mile widziana na świadectwie maturalnym.

Ostatnio mam przyjemność oglądać świadectwa różne (z tytułu pracy), i rozbraja mnie jak widzę świadectwo dumnej dziewczynki co "idzie" na prawo a tam nie ma matmy na maturze ale za to jest historia.

Mam ochotę powiedzieć takiej osóbce że kurna się przejedzie. Bo naprawdę nikogo nie obchodzi to że wiesz: "Komu kto w mordę dał i kiedy" jak nie potrafisz logicznie podchodzić do problemów stawianych przed tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wracając do tematu nauki w gimnazjum, i później w kierunku matury.

Ludzie uczcie się matematyki, pomimo że w życiu wam się mało przyda, to na studiach jak znalazł.

I to nie ważne czy idziesz na Informatykę czy na Prawo czy medycynę - matematyka zawsze będzie mile widziana na świadectwie maturalnym.

Ostatnio mam przyjemność oglądać świadectwa różne (z tytułu pracy), i rozbraja mnie jak widzę świadectwo dumnej dziewczynki co "idzie" na prawo a tam nie ma matmy na maturze ale za to jest historia.

Mam ochotę powiedzieć takiej osóbce że kurna się przejedzie. Bo naprawdę nikogo nie obchodzi to że wiesz: "Komu kto w mordę dał i kiedy" jak nie potrafisz logicznie podchodzić do problemów stawianych przed tobą.

Amen! Bo matma, to nie tylko liczenie, a przede wszystkim logiczne myślenie, wyciąganie wniosków i umiejętność znajdywania optymalnych rozwiązań na dany problem.

A słyszałem ostatnio, że autentycznie nawet na polonistyce będą patrzeć na studentów z matmą na maturze dużo lepiej, aniżeli na tych bez. Ciekawe 😆.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 1,5 miesiaca zrobilem sobie odpoczynek od X3. Udalem sie na urlop na jedna z planet w Three Worlds 😆

Obecnie nadrabiam zaleglosci w:

- Civilization IV + Warlords + Beyond the sword. Musze przyznac ze gra ma wiele fajnych aspektow czego brakowalo w poprzednic czescich gry. Chetnie pogralbym na multi.

- C & C Generals + Shockwave mod. Ja dla mnie najlepszy RTS.

- Scarface: The World is Yours. Ogolem rozpierducha w stylu Tonego Montany.

oraz Red Orchestra 41-45 Ostfront w sieci.

Wczesniej meczylem Obliviona + SI, ale po 3 tygodniach intensywanej gry odczulem spory przesyt ta gra. Moze kiedys wznowie sejwa.

oprocz tego chwilami gram w sieci lub solo w jakiegos moda pod Operation Flashpoint, najczesciej jest to Wojna Zimowa albo jakis Vietnam. OFP to jedna z moich ulubionych gier, pozycja obowiazkowa na dysku.

Mam tez na dysku Stalkera, ale cos nie moge sie za to zabrac mimo iz jestem fanem postapokalipsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ooooo Sork - szacuneczek z tytułu OFP - młóciłem i ja dość intensywnie 😆. Piękna sprawa. Najczęściej graliśmy w odmianę CTI (MFCTI, WGcti, BWcti i mój ulubiony - CTI'44).

Milo mi spotkac fana OFP 😆 Sam bardzo lubie pykac w w dobre CTI, sa jeszcze serwery gdzie mozna stoczyc naprawde duza bitwe. Aczkolwiek wiecej czasu spedzil ja ( spedzam wciaz:) grajac w coopy pod rozymi modami na necie. Czasami zdarza sie w edytorze stworzyc jakas misje i rozegrac gre razem z kumplem, ktory tez jest wieloletnim graczem.

Pomimo swojego wieku gra jest nadal atrakcyjna i niedoscigniona w wielu aspektach, no i do tego ten wysmienity wybor modow i edytor misji. Od jakiegos czasu jest "nastepca" Ofp - Armed Assault aka ARMA. Gralem troche w Arme, i pomimo swietnej grafiki jakos nie przykula mej uwagi. To juz nie to samo, a moze kompleks sequela tu sie udzielil ? Serio, wielu ludzi tez tak uwaza i dzieki temu ofp wciaz zyje. Osobiscie czekam bardziej na tytul OFP 2 ze stajni Codemasters niz na Arma 2 z Bohemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam. Kolejny nudny temat, kolejnego nudnego borona. Czyli ja w własnym sosie!

Dzisiaj będziecie nudzić się w temacie gier w które gracie , prócz oczywiście gier z serii X . Jedyną zasadą pisania jest to aby ocenić grę w którą gra poprzednik. A więc ja podam swoje :

Freespace 1 i 2 , Freelancer, Darkstar One, Sins of the solar empire, homeworld.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mam czasu na poświęcenie jakiejkolwiek ilości czasu na X'y i nie czuję się z tym dobrze. :/ Nie zapowiada się na poprawę w najbliższym czasie, ponieważ za parę dni premiera Civilization V(24 września - Polska), więc przeczuwam nieprzespane noce. Niech no tylko wypłata dojdzie, a lecę biegusiem do sklepu(bądź na allegro ;P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wole poczekac. Denerwuja mnie tragiczne bugi i skapa zawartosc podstawki. Poczekam az wyjda patche i jakies dodatki, wtedy pogram. Na chwile obecna wole kupic Superbox z X.

Tragiczne bugi? 😀 A grałeś już czy co, że wydałeś taką opinię? Nie twierdzę, że gra będzie na początku swojego żywota idealna, ale sam złapałem taki hype na ten tytuł, że masakra. Ostatnio na jednym wdechu łyknąłem 2godzinną, a chwilę później 13minutowa prezentację. Przejściu z kwadratów na heksy jest świetnym pomysłem, a jeżeli dodać do tego zasadę "jeden heks=jedna jednostka" to daję całą masę nowych, wcześniej nieobecnych opcji. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam wersje razem z dodatkiem. Gram kampanie amerykańską, zacząłem na Filipinach. Na razie jest ok. Goniłem niszczyciela i dostał torpedą w tyłek 😆 fajnie wyglądają dziury w statkach po uderzeniu torpedy.

Standardowo handlowe idą na dno po dwóch torpedach. Na misji szkoleniowej zatopiłem Yamato. Dostał 10 torped ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...