Skocz do zawartości

Zdradzam X !!! - inna gierka


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ahaaaaaaaa, takie jaja. No to dobra. 😆

Cholera OT się zrobił, mamy gadać o grach a tu bęc, przechodzimy na serwer. 😆

A więc, zacząłem na nowo pogrywać w Unreal Tournament III. Jedyna rzecz która może wkurzać w tej grze to... no właśnie, to nie jest wina gry tylko społeczności w nią grającej, szczególnie polskiej, bo albo się trafia na totalnych idiotów, albo co gorsze na bardziej doświadczonych. Ci drudzy jak już grają to nie zważają na kulturę, przekleństwa lecą parami, żeby nie było, zagraniczni też tacy są ale na nich jakoś zwracam mniejszą uwagę. Druga rzecz, nie wiem czy to jest mania wielkości albo jakieś informacje o których ja nie wiem ale nigdy nie widzę w nick'ach literek oznaczających państwo inne niż polska, tylko nasza ludność ma w nicku np. coś takiego: [PL]. Ale jeśli miałby się przyczepić do samej gry, to powiedziałbym do samego siebie "Odwal się". 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalepka na opakowaniu, że gra jest dla 18+, to nie jest powód by gry nie sprzedać małolatowi. Interes ma się kręcić, a rodzice i tak w większości przypadków nie wiedzą co dana gra zawiera. Często gęsto sami kupują grę na życzenie swego syna, który chciał akurat taki prezent, i nie wnikają o co w danej grze chodzi.

Zgadzam się, że postępowanie sprzedawców zarówno oprogramowania jak i filmów jest dalekie od doskonałości, ale nie mam pomysłu jak możnaby coś tu zmienić 😆 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kumpel starszy o rok kupił tyle butelek że aż cały plecak był zawalony, te znaczki to pic na wodę jeżeli tylko się wystarczająco trzeźwo i staro wygląda. A co do sprzedaży gier, jeżeli dziecko jest wystarczająco dobrze nastawione na to, że gry nie są realne to nie będzie żadnego problemu. Wiem co mówię bo w wieku przedszkolnym grałem w Diablo chociaż na wyższych poziomach już się bałem, dlatego wolałem oglądać jak ojciec w to grał. 😆)) No i jeszcze jedna ważna rzecz, nie trzeba grać w okrutne gry, pierwszy lepszy przykład: mój rocznik, jest tak rozwydrzony, że aż zęby trzeszczą, a na dodatek należą póki co do tej grupy idiotów. Nie wiem czy zmienią się teraz po zakończeniu gim. ale to się okaże później. A najlepsze jest toiż nic mi nie wiadomo aby grali w gry w rodzaju postala.

A żeby nie było bardzo przygnębiającego postu to na koniec pochwalę się że dostałem się do wymarzonej szkoły średniej (trochę późno ale ostateczne wyniki były 1 lipca więc aż tak bardzo się nie spóźniłem 😆 ), niby żadne osiągnięcie ale na tle szkolnym to chyba najlepiej wypadłem na egz. matematycznym (na polskim dała mi kopa w tyłek charakterystyka), a z tego już się mogę cieszyć (jeżeli mojej wychowawczyni nic się nie pomyliło, a tak na marginesie to ostatnio mamy dużo analfabetów matematycznych i językowych.) 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pogratuluję osiągnięć w dziedzinie ścisłej. Sam w LO byłem na profilu mat-inf, teraz na studiach na kierunku informatycznym i bardzo zachęcam młodszych, by nie bali się matmy, bo to fajny przedmiot, aczkolwiek, później się do niczego nie przydaje, ale sposób rozumowania i logika pozostają na wieki (jeżeli tyle ktoś będzie żyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, nie pamiętam już niczego z tych zaawansowanych obliczeń matematycznych, w rodzaju całek na przykład. Tyle straconego czasu by się tego nauczyć i nic nie zostało 😆 .

Przy okazji gratulacje dla kolegi za dostanie się do wymarzonej szkoły, z czasem i Ty zostaniesz wykształciuchem 😆 .

A żeby nie było tak całkiem offtopowo, to imho szkoła średnia to najlepszy okres na granie, umysł chłonny i gierki sprawiają największą frajdę, a obowiązków przeważnie najmniej, później już nie jest tak różowo 😆.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 6 letni syn namówił babcię, aby kupiła mu płatki, bo była tam płyta z grą. Więc kupiła, a syn zainstalował i zaczął grać. Wiecie jaka to była gra? Crysis - a właściwie jej demo. I co teraz mam synowi zakazać gry w to demo jak już raz widział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najstarszy syn może skończyć gorzej niż jego szanowny tatuś jeśli chodzi o zamiłowanie do gier. Chciał grać w Wiedźmina, ale dostał oczywiście palanta ode mnie. Męczył, męczył, w końcu mu powiedziałem, że jak będzie miał świadectwo z paskiem to będzie grał. Nie miał szans na takie wyniki, a chodzę na każdą wywiadówkę, płacę za prywatne zajęcia, często odrabiamy lekcje razem i staram się trzymać rękę na pulsie jeśli chodzi o jego postępy w szkole.

Przyniósł z paskiem 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...