Skocz do zawartości

Zdradzam X !!! - inna gierka


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do "The Babylon Project", wszystkim którzy będą w to grać radzę jeszcze ściągnąć dodatkowe kampanie dostępne pod zakładką unofficial downloads na głównej stronie. 😀

Nie zdradzę chyba wiele mówiąc że w podstawowej kampanii nie walczy się ze statkami cieni, 😛 ba same wydarzenia są wzięte tylko z początku pierwszego sezonu (mało jest tych wydarzeń). Krótko mówiąc bardzo mała część gry jest powiązana z wydarzeniami z serialu. 😛

Ale po zakończeniu kampanii przygotowanej przez twórców moda mogę z ręką na sercu że zrobili kawał niezłej roboty. 😀

ps. znalazłem na necie informacje mówiące iż powstaje mod do X3 oparty na uniwersum Babylon 5. 😀

A oto strona: http://b5.hc-gamer.de/index.php?mod=news&action=recent

Ale ja wam tego nie powiedziałem. 😀 😛

ps2. Mówił już ktoś że emotki są bombowe?? 😀 (wiem że wszyscy to mówili ale i tak są fajne 😀 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A'propos FarCry2,

http://pl.youtube.com/watch?v=tU7lyFmgeFg

Na tym filmiku wygląda ładnie, choć się tnie nieco, ale to pewnie jak zwykle zasługa sprzętu 😛. Miotacz rzeczywiście fajnie spala, można się też samemu zająć, co widać na końcu filmiku 😛.

Ta swoboda poruszania się - miodzio. Kampienie z daleka - miodzio. Też czekam na gierkę z niecierpliwością.

Choć środowisko (trawa, drzewa, ich animacja) przypomina mocno Obliviona, jest tak samo dobre i miodne 😛 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to robiliście ale mnie gra pobierała się bez problemu z prędkością ok 400 kb/s (nie to nie błąd, taką ma prędkość sieć rano kiedy luda jest mało)...

Co do tych kampanii to... no właśnie nie mam zielonego pojęcia jak to zrobiłeś że ich nie masz. Pobierz ostateczną wersję gry (czyli Release 3.4b). Może to pomoże, lub spróbuj ją zainstalować od nowa, może coś źle zaznaczyłeś podczas instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiencek:

Przyznam się bez bicia, że grę tylko ściągnąłem (wersja 3.4b) ale jej jeszcze nie zainstalowałem. Ale ponieważ lubię wiedzieć w co gram to przeczytałem sobie Read Me na wskazanej stronie i znalazłem coś takiego:

Note: Release 3 does not come with ANY missions or campaigns. These must be downloaded separately (jest jeszcze odnośnik do strony ale ja jakoś nie potrafię na niej nic znaleźć).

I stąd moje pytanie.

Cóż! Dzisiaj zainstaluję grę i zobaczę, co tak naprawdę w niej jest!

A samo ściąganie zajęło mi około 25 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w amatorskiej sieci blokowej... gościu z 11 piętra założył takowe i za 30 zł miesięcznie mam stały dostęp do neta. A tak na marginesie to dostawcą sieci jest Netia.

Zresztą to wy jesteście szczęściarzami bo wasze kompy potrafią uciągnąć X3+XTM a mój to dostaje zadyszki przy takiej konfiguracji. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki nie zrobię reinstalki systemu to te programy i tak nic nie wskórają. A że system nie był przeinstalowywany przez ok 2 lata, to nie ma się co dziwić 😛. I jeszcze fakt, że pojawia się komunikat o błędzie pamięci (nie pamiętam jak on brzmiał dokładnie, coś jak "pamięć "tu jakiś kod" nie może być "read"/"write"") dobija mnie całkowicie, a nie jest to wina pamięci jako takiej, w ogóle z tego co lookałem na googlach to ten błąd jest jakąś anomalią bo podobnież nawet Microsoft nie wie co powoduje wyskakiwanie tegoż komunikatu. A z tego powodu nie byłem w stanie dolecieć do jakiegoś xenońskiego sektora bez używania scryptu ukazującego całą mapę dzięki czemu mogłem skorzystać napędu skokowego.

A zresztą i tak ostrzę sobie zęby na nową kartę graficzną, najgorsze jest to że mój komputer ma płytę główną z AGP więc dużego wyboru nie mam 😛. Więc albo wydatek ok. 320 zł (Karta + Chłodzenie), albo kupno całkiem nowego kompa na co mnie nie stać, gdyż moi rodziciele nie mają aż tyle kasy. 😀

Heh, chyba trochę zszedłem z głównego tematu ale co tam żeby nie było całkowitego zejścia 😛 napiszę coś o grach.

Oto darmowa próbka możliwości programu odpowiedzialnego za tworzenie stworów w Spore.

http://eu.spore.com/whatisspore/creaturecreator.cfm

Najlepsze jest że będzie można importować stworki do pełnej wersji gry więc można mieć już gotowe szablony istot przed premierą samej gry. Szkoda że darmowa wersja posiada tylko 25% "części". 😀 Ale istnieje mniej darmowa wersja za 20 zł. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Póki nie zrobię reinstalki systemu to te programy i tak nic nie wskórają.

Zdziwiłbyś się... One naprawdę robią cuda z wydajnością. :]

Cytat

/.../ pojawia się komunikat o błędzie pamięci (nie pamiętam jak on brzmiał dokładnie, coś jak "pamięć "tu jakiś kod" nie może być "read"/"write"")

Jeśli nie bawiłeś się w podkręcanie to na 98% masz jakiegoś robala w systemie. Ściągnij sobie Windows Worms Doors Cleaner i go odpal; jeśli masz robaka, to od razu będziesz o tym poinformowany, a przy okazji pozamykasz sobie otwarte porty. Innym powodem może być zakurzone wnętrze kompa i wywoływane tym przegrzania, np. pamięci...

Cytat

A zresztą i tak ostrzę sobie zęby na nową kartę graficzną, najgorsze jest to że mój komputer ma płytę główną z AGP więc dużego wyboru nie mam 😛. Więc albo wydatek ok. 320 zł (Karta + Chłodzenie)

Jaki masz proc? Ile pamięci RAM? Jaką płytę główną? Powiedz, to poradzę ci co kupić (sam mam AGP i wcale nie narzekam na kartę graficzną; u mnie wąskim gardłem jest procesor - Barton 2500@3200).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

/.../ pojawia się komunikat o błędzie pamięci (nie pamiętam jak on brzmiał dokładnie, coś jak "pamięć "tu jakiś kod" nie może być "read"/"write"")

Jeśli nie bawiłeś się w podkręcanie to na 98% masz jakiegoś robala w systemie. Ściągnij sobie Windows Worms Doors Cleaner i go odpal; jeśli masz robaka, to od razu będziesz o tym poinformowany, a przy okazji pozamykasz sobie otwarte porty. Innym powodem może być zakurzone wnętrze kompa i wywoływane tym przegrzania, np. pamięci...

Dobra sprawdzę to może to coś poradzi chociaż wątpię żeby to był zakurzony komp bo nawet po niezłym odkurzeniu błąd się pojawiał. Zresztą pierwszy przypadek tego błędu pojawił mi się podczas gry w Simsy i od tego czasu basta, gry się nie da uruchomić. A jedyna rzecz jaką podkręcałem to karta graficzna i tylko ociupinkę na firmwarze asusa.

Cytat
Cytat

A zresztą i tak ostrzę sobie zęby na nową kartę graficzną, najgorsze jest to że mój komputer ma płytę główną z AGP więc dużego wyboru nie mam 😛. Więc albo wydatek ok. 320 zł (Karta + Chłodzenie)

Jaki masz proc? Ile pamięci RAM? Jaką płytę główną? Powiedz, to poradzę ci co kupić (sam mam AGP i wcale nie narzekam na kartę graficzną; u mnie wąskim gardłem jest procesor - Barton 2500@3200).

Pentium 4 2,6 GHz

1,5 GB Ramu

płyta główna: Asus P4P800

I dodatkowo jakbyś chciał wiedzieć to karta graficzna jaką w tej chwili mam to Asus GF 6800 XT 128MB, a chciałbym kupić GeForce 7600 GS Gigabyte 256MB (niestety znikła z oferty na komputroniku znacznie lepsza 7900), w wypadku tej karty nie obejdzie się bez dokupienia chłodzenia inaczej byłyby problemy 😛.

Edit: Właśnie udało mi się dorwać dokładny wygląd tego komunikatu, hmmm nawet firefox się wali 😛(( .

(Dobrze że pojawiło się to podczas korzystania z wtyczki wymaganej na WP, a że tą stronę odwiedzam tak często że aż nigdy to nie ma problemu... jeszcze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja mam dokładnie to samo. Raider Wars jest pełną kampanią, a Minbari War tak jakby wstępem do gry. Przynajmniej ja to tak odbieram.

Edit: Z tego co wyczytałem i trochę też się domyśliłem to pod linkiem poniżej jest ten zestaw kampanii. (nawet instalator jest taki sam jak w przypadku samej gry)

http://files.filefront.com/BabylonProjectCampaignPack+10/;8838983;/fileinfo.html%22%20title=%22BabylonProjectCampaignPack%201.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy samego moda nie stworzyli pełnej kampanii. Jak już mówiłem prawdopodobnie miała być tylko wstępem do gry. Nie wiem czy ktoś się pokusił o stworzenie pełnej kampanii. A przynajmniej nic takiego nie znalazłem. 😛

Hmmm. Zachowuję się tutaj jakbym był na czacie. 😛

Edit: Okazuje się że w finalnej wersji gry są tylko dwie kampanie gdyż część teamu odpowiedzialnego za misje się rozpadła... Dlatego jedynymi kampaniami które można jeszcze dorwać to te stworzone przez społeczność TBP.

Edit2: Co do Spore: Fabryka Stworów. Dorzucam przykład stworzonej przeze mnie istoty. (jedna z 9 które zdążyłem wykreować)

Muszę przyznać że programik jest bombowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...