Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R.


S11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gra najlepiej sie prezentuje we wczesnych godzinach porannych, kiedy to slonce przedziera sie przez okna i inne przeswitujace miejsca, by rzucic cien tu i owdzie badz promienie. Wowczas stare, omszale korytarze naprawde oddaja niesamowity klimat w tej grze. Czasami brakuje malych drobin kurzu, pylu ktore lubia wirowac w porannych promieniach slonca, ktrore dopiero co wzeszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh to byl bardzo ciezki dzien. Niedosc ze przeciazony, to po zejsciu do X8 zaczelo mnie mdlic z glodu. 6 godzin czasu ekspolorwania w grze sprawilo ze ikona glodu zaczela sie jarzyc na czerwono. Myslalem ze na dole beda konserwy czy cus, a tu tylko skrzynie wodki znalazlem i dalem w tube z 12 butelek 😁

Jak wyszedlem z X8, a bylo juz ciemno to zatluklem jakiegos monolitowca i skroilem mu "szamę" 😁 😀 😀, co pozwolilo nieco szybciej doczlapac sie do bazy gdzie stacjonowali ukraincy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga w ta gra jest kapitalnie odwzorowana. Prawie wszystkie lokacje istnieja w rzeczywistym swiecie. Wyglad poszczegolnych obiektow i miejsc odpowiada rzeczywistemu. Zas sama dzielnica Prypeci jest odwzorowana idealnie wraz z wszelkimi miejscami. Kawal wysmienitej roboty!

Wrzuce wkrotce troche materialow jakie ostatnio nagromadzilem na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu godzinach ukonczylem dzis gre. Zrobilem wszystkei zadania, oprocz jednego. Zakonczenie bylo nawet niezle, narrator opowiada historie taka jaka gracz wykreowal w grze. Z przyjaciol stracilem Zulusa i tego Wloczege z Monolitu. Obaj zgineli w czasie przeprawy przez tunel do Prypeci.

Wysmienita gra. 10/10

Teraz zabieram sie za zabugowane Czyste Niebo, ciezko bedzie bo przyzwyczaiłem sie do rozwiazan z Zewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozpoczalem gre w Czyste Niebo. Cholernie brakuje mi kilku rzeczy z Zewu Prypeci. Poki co udalo mnie sie opuscic bagna, kalasznikow z celownikiem i 120 rozsadnie umieszczanych pociskow w glowach wrogow znacznie ulatwilo pokonanie tego etapu. W zwiazku z tym am kilka pytan.

1] Gdy wyszedlem z bagien do kordonu i ponownie wracajac na bagna, moja reputacja z Czystym Niebie zostala wyzerowana. Czy to jest jakis bug, czy moze tak dziala gra. Wg mnie to jest to dziwne. Po tym jak im pomoglem, natluklem chyba 100 chlopa nagle mnie nie poznaja i kaza placic za swe uslugi. Grr. jest jakas rada na to ? mod ?

2] Czy jest jakis mod dodajacy czynnik glodu ? Uzywanie okladow z chleba jako substytut apteczki jest co najmniej durne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

1] Gdy wyszedlem z bagien do kordonu i ponownie wracajac na bagna, moja reputacja z Czystym Niebie zostala wyzerowana. Czy to jest jakis bug, czy moze tak dziala gra. Wg mnie to jest to dziwne. Po tym jak im pomoglem, natluklem chyba 100 chlopa nagle mnie nie poznaja i kaza placic za swe uslugi. Grr. jest jakas rada na to ? mod ?

2] Czy jest jakis mod dodajacy czynnik glodu ? Uzywanie okladow z chleba jako substytut apteczki jest co najmniej durne.

Ad 1

To normalne, po wyjściu z bagien przestajesz być kolegą Czystego Nieba. Nie pamiętam dokładnie ale chyba zmienia to OGSM - Old Good Stalker Mod lub Random Mod, ale pewności nie mam.

Ad 2

Czynnik głodu na pewno dodaje OGSM - Old Good Stalker Mod. Przy okazji mod ten zmienia statystyki wszystkich broni i system zadawanych obrażeń przez mutanty (zabicie kontrolera graniczy niemalże z cudem 😛 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...