Skocz do zawartości

Mod X3 Rebalance Mod (XRM) - Total conversion - dla Albion Prelude


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Raczej wygląda to na źle zainstalowane pliki txt MSP.

Grasz w AP, ściągnąłeś z Mamuta tłumaczenie, wypakowałeś i dwa pliki 1990-L048.xml oraz 1991-L048.xml przekopiowałeś do katalogu t w katalogu addon znajdującym się katalogu głównym gry?

Raczej nie.

Moja gra używa tych samych plików. W katalogu addon\t ma sporo plików txt różnych skryptów, i wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos usuwania statków. W Monster packu jest wiele naprawdę fajnych statków i aż miło brać udział w bitwach, w których praktycznie każdy statek jest inny (nie licząc drobnicy). Ale, żeby nie było zbyt pięknie jest też kilka koszmarnych;]. Na przykład te odrzutowce... Strasznie psują klimat i wyglądają jak by ktoś od niechcenia wrzucił modele zalegające mu na dysku z moda do w ogóle innej gry.

Kim są ci starożytni i gdzie ich szukać? Przegrałem już na monster packu kilka ładnych godzin a nie spotkałem żadnego wroga prócz krzaków, xenonów i piratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2013 o 21:57, michal3588 napisał:

Kim są ci starożytni i gdzie ich szukać? Przegrałem już na monster packu kilka ładnych godzin a nie spotkałem żadnego wroga prócz krzaków, xenonów i piratów.

Xenonami. Gra generuje do dwóch inwazji równocześnie. Użyj wyszukiwarki mapy Scorpa i szukaj statków Velail oraz Sonen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2013 o 18:27, Szynszyl napisał:

Pytanko skad mozna pobrac plik nr 1 modu MSP?? Bo jak klikamna ta cyrylice to wyskakuje komunikat że plik przekroczył 300 MB i kiszka

Z tego właśnie linku. Nie ma innego wyjścia. Albo klikasz nie tą cyrylicę, co trzeba (masz kliknąć na скачать, czyli pobierz), albo masz limit pobierania i kiszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielskiego chyba nie ma nie spotkałem się.

Ja mam pytanie odnośnie MSP w rosyjskim tekście jest skrót OKK tyczy się on USC czy ATF bo nie chce walnąć babola przy tłumaczeniu i jeszcze OTOZ jak mniemam to OTAS wdzięczny byłbym za info bo rosyjski tekst skończyłbym tłumaczyć może dziś ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem dziś w Heretics End ziemskiego niszczyciela. Bydlak miał 32 wieżyczki w głównym dziale:D. Czy wie ktoś jak on się nazywa? Bo przez nieuwagę podleciałem od niego od przodu i nie miałem nawet szansy zapisać sobie nazwy;d.

Czy są gdzieś jeszcze takie perełki? U ziemian mam nalepkę Terrorysty a nie chciał bym zaczynać od nowa.

Jaki statek jest waszym zdaniem najmocniejszy(wliczając Monster Ships)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie trafiłeś na Vallhale. Tutaj masz spis wszystkich statków wraz z ich opisami od strony technicznej:

http://www.thexuniverse.us/downloads/cmod/XRM/stats/tbl-ap_xrm_ships_vanilla.html (Ziemskie statki zaczynają się od strony 13.)

A tutaj masz spis wszystkiego co związane z modem XRM pod AP.

http://www.strikingsoftware.com/xrmstats.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2013 o 12:05, Bell napisał:

Ja mam pytanie odnośnie MSP w rosyjskim tekście jest skrót OKK tyczy się on USC czy ATF bo nie chce walnąć babola przy tłumaczeniu i jeszcze OTOZ jak mniemam to OTAS wdzięczny byłbym za info bo rosyjski tekst skończyłbym tłumaczyć może dziś ;]

Ściągnij jeszcze raz spolszczenie, bo podmieniałem wersję, gdzie wszystkie nazwy (ATF, USC i OTAS) zostały przetłumaczone na nasze.

W dniu 5.09.2013 o 20:29, Szynszyl napisał:

A i wracając do MSP to jest angielski plik testowy?? Bo polskie jest ponoć niepełne

Nie ma wersji angielskiej, tylko rosyjska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to raczej nie była Valhalla. To był statek z ostatnio dodanego tu monster packa bo nigdy wcześniej go nie widziałem.

Strona, którą podałeś z pewnością się przyda ale brakuje na niej podstawowej informacji. Mianowicie jakie ma kokpity i po ile działek w każdym. Jeśli działka są koszmarnie rozstawione (a jest kilka takich przypadków) to i 100 wieżyczek nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

1. Czy warto produkować broń i osłony na handel??

2. Czy w spolszczeniu do MSP brakuje wielu tłumaczeń?? Korci mnie ten skrypt ale odrzuca mnie cyrylica. A w sumie mógłbym przerobić tłumaczenie polskie na angielskie wystarczy zmienić cyferkę...

Aha pytanie bonusowe, Gwiezdna wódka jest produktem nielegalnym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2013 o 22:11, Szynszyl napisał:

1. Czy warto produkować broń i osłony na handel??

był o tym temat już wystarczy wklepać w wyszukiwarkę

W dniu 7.09.2013 o 22:11, Szynszyl napisał:

2. Czy w spolszczeniu do MSP brakuje wielu tłumaczeń?? Korci mnie ten skrypt ale odrzuca mnie cyrylica. A w sumie mógłbym przerobić tłumaczenie polskie na angielskie wystarczy zmienić cyferkę...

Aha pytanie bonusowe, Gwiezdna wódka jest produktem nielegalnym??

http://www.sendspace.pl/file/b2d927f6537c1c3aa2b02e1 pod tym linkiem jest plik z przetłumaczonym całym rosyjskim tekstem na polski.

Co do bonusa jest legalna chyba tylko w sektorach piratów i Yaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra z ta wodka to bylo glupie pytanie co do handlu poszukam. Aha jeszcze jedno pytanko ten MSP bardzo obciaza kompa?? Bo mam lapka z 3ghz na rdzeniu 4gb ram i chyba 1gb grafiki (teoretycznie jest nvidia ale w ustawieniach gry widnieje intel hd) wiec obawiam sie czy nie bedzie klatkowalo bo juz teraz gram na minimalnej grafice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...