Skocz do zawartości

Ship Rebalance Mod: Continued v0.82 - instrukcja instalacji


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również używam 500km, właśnie z lenistwa, nie chce mi się ganiać po sektorach jak głupi. I jakoś mnie nie ruszyło to określenie GieNkova.

Jeśli uznałeś że Cię obraził, należało to wtedy zgłosić administracji, a nie odgryzać w bardziej nie odpowiedni sposób. Nie będę cytował w jaki.

Decyzji nie zmienię, albo będzie zgoda, albo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na przykład bardzo lubię skrypt Crew Chatter małe a cieszy jak cholera. To chyba moja sprawa czy go mam zainstalowany czy nie. Moim zdaniem to jest jeden z naj. A on przychodzi i wylicza mi tu że to stare, to do bani i zgrywa cwaniaczka i obraża mnie od leni. To mu powiedziałem by spadał.

Koniec Offtopa chcecie, to dajcie mi bana. Ja przepraszać nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wtrącę jeden post.

Cytat

Ale coz gosciu ma z tym wielki problem ... Ok chrzanic to.

To, Panowie, jest bardzo zdrowe podejście. Co mnie obchodzi co ktoś mieszkający 300 kilometrów dalej o mnie myśli na jakimś forum w internecie? Nie ma o co się pompować.

Natomiast to...

Cytat

Fajnie tylko że wszystko ładnie opisałem w moim poście noobku 😀

...jest doskonały przykład jak NIE kontynuować rozmowy gdy zaszło nieporozumienie i ktoś zaczyna robić się zły.

@Gie_/\/_koV: Jak widzisz że ktoś się nastawia przeciw tobie, odpuść sobie przytyki aby go dodatkowo prowokować.

I dalej, jeśli coś komuś z was w kimś innym przeszkadza, wyjaśniajcie to sobie na PW albo zasuwajcie prosto do admina/moderatora. Pamiętajcie że XuDB jest tak dobre jak ludzie którzy się na nim udzielają. Bitewki albo pokazywanie kto ma większe Ego trzymajcie z na zewnątrz 😀

Odpowiedzi do tego postu będą traktowane jako Q.Q i wysyłane do kosza. Zażalenia kierujcie do mnie na PW.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do <invalid> na stoczniach, jest to błąd niezakończonej instalacji skryptu srm. Aby przeprowadzić pełną instalacje musisz wejść w rozgrywkę/sztuczna inteligencja tam włączyć SRM, CMOD4 i resztę według kolejności przez kogoś podanej. następnie w cpc w opcji dotyczącej SRM Shipyard uruchomiasz poszczególne pod skrypty dodające nowe shipy itp.(pamiętaj o klawiszu UPDATE do akceptacji) tak samo z CMOD trzeba zrobić, znikną po tym wszystkim <invalidy>

Co do Readtextów, to musisz z plików cat/dat powyciągać xmle. w plikach cat/dat je pokasować. następnie pozmieniać nazwy plików z *L044 na *L048.xml, ja również zmienić w pliku język z 44 na 48. Znikną readteksty pojawią się angielskie napisy. Będziesz happy przez jakiś czas 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Tylko jeśli chodzi o problem z <invalid> dotyczy on nie tyle samego SRM co dodatku do niego "shipyard pack", a opis instalacji tego dodatku znajduje się w pierwszym poście tematu o SRM na forum Egosoftu:

-To install the shipyard pack extract the contents to a temporary folder. Copy all scripts into the X3TC "Scripts" director, or install the SPK version via the plugin manager. Run X3TC and load your game. Go to OPTIONS > GAMEPLAY > ARTIFICIAL LIFE SETTINGS and switch the SRM Shipyard Pack on.

Wystarczyło dokładnie zapoznać się z opisem instalacji SRM i dodatków do niego przygotowanym przez twórców SRM.

PS. to samo dotyczy skryptu Weapons Dealers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

Tłumaczenie do tego Moda w ver. 1.10b

http://hostuje.net/file.php?id=3500b4c888a47136085ecd5915fe3ea4

ważny od dziś 26.10.2011 przez 90 dni

Oczywiście został też wrzucony na Mamuta

A jednak nie 🙁 (jestem za NAT-em, a hostuje umieściło zabezpieczenie captcha)

Edytowane przez Viliae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...