Skocz do zawartości

Opcja startowa Spadkobierca - come back.


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Robiłem tę fabułę na pierwszej wersji skryptu i nic podobnego mi się nie działo. Sam skrypt nie powinien ingerować bezpośrednio w fabułę, może to błąd samej gry (która wszakże raczy nas wieloma przypadłościami swymi) albo jakiegoś innego skryptu.

Sprawdzę to u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem co popsułem, ale ten profil znów mi nie działa. Od czasu wydania 2.6 ciągle mi X-y szaleją 🤪.

Opis problemu:

Sam profil spadkobierca pojawia mi się w profilach, włączam go i startuje w jednym z 3 sektorów w Fernirze tak jak być powinno, nie otrzymuje jednak informacji o misji, i wszystkie fabuły są dostępne, tak jak w przypadku tego profilu być nie powinno 😉 .

-Co moglem popsuć, korzystałem w ostatnim czasie z edytora rejestru by odblokować profile i spadkobierce.

-Instalowałem mape scropa wraz ze wszystkimi dodatkami przy tej mapie.

-Grałem przez pare dni na innym profilu (normalnym). (usunołem wtedy ten jeden plik z katalogu direktor).

Ani po dodaniu usuniętego wcześniej pliku, ani nawet po reinstalce gry nic się nie poprawiło.

POMOCY!!! Ja nie chcę od nowa robić HUBA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

... (usunołem wtedy ten jeden plik z katalogu direktor).

Jeden? Powinny być trzy:

3.02 Plot Mission - odpowiada za blokowanie fabuł

Spadkobierca_M01 - fabuła Spadkobiercy

Start - opcja startowa

no i oczywiście w katalogu L\true plik gamestart i plik tekstowy w katalogu T.

Ściągnij jeszcze raz całego Spadkobierce z Mamuta, dodaj brakujące pliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściagnołem nowego spadkobierce i nic to nie pomogło. Może przeinstaluję gre po raz koleiny i sprawdze w którym momęcie przestaje działać. Coś mi się wydaje żo może być to zasługa zmiany w edytorze rejestru.

Wyczyściłem rejestr, reinstalkę robię. Zobaczę czy to coś poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu zainstalowania patcha 2.6 mam problem, nie dostaje misji przy włączeniu tego profilu. Sam profil działa i uruchamia się, jednak misja pozyskania spadku po prostu nie włącza się. Już o tym pisałem. Zrobiłem reinstalke i nawet przeszedłem 2 kampanie na innym profilu, zeby odblokować wszystkie opcje. Misje typu Zatruty Paranidianin działają, jednak te z dodatkowych profili nie. Sprawdziłem też najnowszego LuckyGeyHear (celowe przeinaczenie 😀) System Vista. Ma ktoś jeszcze pomysł co mogło by pomóc ?? Ja już sobie klawiaturę obgryzam ze złości 😀 mam dosć Huba i innych fabuł 😀 .

W katalogu director mam jedynie pliki

-3.02 Plot Missions

-Spadkobierca_M01

Brak katalogu "L"

Przed 2.6 działało pomimo tego, natomias po zainstalowaniu 2.6 już mi misji spadkobiercy nie działa, choć sam profil śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W katalogu director mam jedynie pliki

-3.02 Plot Missions

-Spadkobierca_M01

Brak katalogu "L"

Dziwne, bez katalogu L i zawartego w nim pliku gamestarts.xml nie powinieneś mieć w ogóle opcji startowej Spadkobierca na liście opcji.

Zainstaluj poprawnie (czyli dodając wszystkie pliki) opcję startową. Mnie na 2.6 uruchamia się fabuła Spadkobiercy bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacku, czy istniała by możliwość dosłania brakującego pliku ? W żaden sposób mi się taki nie wypakował z paczki. Możliwe jest że vista nie widzi części plików. Coś podobnego widziałem kiedyś a propo innej gry ale nie wiem czy znaleźli rozwiązanie. U mnie nie pojawia się misja niezbędna do tego profilu, tym samym profil traci sens. Nie wiem czy nawet dodanie "L" coś zmieni bo sam plik misji przecież jest. sprawdzałem to ze wszystkimi wersjami spadkobiercy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...