Skocz do zawartości

* * * * * 5 głosy

Mod X3 Rebalance Mod (XRM) - Total conversion -

xrm spolszczenie mod

1346 odpowiedzi w tym temacie

#1341 pshemozz

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaDno

Napisano 28 maj 2015 - 17:14

No i postanowione. Wypróbuje LU na AP. Ale najpierw skończę rozgrywkę w XRM - jeszcze trochę zostało mi do zrobienia.

#1342 B152(Gość)

• Goście

Napisano 02 maj 2016 - 07:32

Czy ktoś wie gdzie można znaleźć mod XRM, szukałem, i tylko wygasłe strony albo brak pliku.

#1343 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1444 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 02 maj 2016 - 07:47

Na jednej z ostatnich stron tematu na forum Ego ktoś podał link

#1344 Xeeris

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • LokalizacjaPodsektor Aurelia
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 01 październik 2016 - 20:39

Witam z powrotem wszystkich użytkowników forum :) . Jest to pytanie o jedną z misji fabularnych, ale nie mam o tyle problemu ze zrozumieniem jej, a raczej z jej wykonaniem. Mianowicie chodzi mi o ostatnią misję linii fabularnej gdzie walczymy z Kha'ak w sektorze 926. Moim problemem jest to że z powodu spawnowania jesdnostek XRM'a, przeciwników w sektorze jest tyle że bez względu ile wysłałem okrętów (4x M2, M1, 20x M3, 2x M7) nie zdążyłem zniszczyć nawet pierwszego strażnika. Myślałem jeszcze nad kupieniem rakietowej M7 i powysyłaniem torped, ale M7 jest niszczony zanim zdąży wskoczyć i wyskoczyć. Nigdy wcześniej nie miałem problemu z zrobieniem tej misji, a teraz jest tam więcej tych zaawansowanych statków od normalnych, które przytłaczają tak masą, że nie mogę nawet odlecieć 15km (kiedy wysyłam wszystko co mam). Ma ktoś jakiś sprawdzony pomysł? Czy muszę dokupić więcej okrętów żeby jeszcze więcej ich wysłać (btw. jest bug z "kupowaniem" kredytów na stacji handlarza broni Strong Arms XL dzięki czemu można się łatwo wzbogacić, przynajmniej u mnie taki wystąpił)? Od razu przepraszam jeżeli ktoś już miał taki problem i mu wytłumaczono ale nie było mnie całkiem długo i mimo wszystko wszystkiego nie czytałem.

#1345 Peroox

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisano 03 październik 2016 - 12:10

Co do Kha. Jeżeli są problemy z przebiciem się przez masakryczną ilość wrogów zalecany byłby spam rakiet wszelakich. Lasery Kha potrafią całkiem dobrze radzić sobie ze ściąganiem wrogich rakiet, dlatego rakiety z M7 trzeba wesprzeć drobnicą + torpedami.

Druga możliwość to wysłać tam lotniskowce z masą szybkich myśliwców i wykorzystanie systemu walki bez obecności gracza, gdzie duże okręty są bite myśliwce i to całkiem sprawnie. Nie wiem tylko czy wyskoczenie z sektora przez gracza nie oddziałuje na misję. Jeżeli nie ma z tym problemu to najgorsze będzie wyposażenie przynajmniej setki myśliwców.

Bez używania cheatów można jeszcze pomyśleć o odciągnięciu wroga od centrum, tak aby wszystkie duże okręty zaczęły cię ścigać, a gdy odlecisz na wystarczającą odległość do sektora skacze twoja flota bojowa i rozwala strażników zanim reszta floty K'ha wróci. Ostatnio dawno nie grałem ale warto sprawdzić czy nie ma broni która ma większy zasięg od laserów K'ha. Wtedy bierzesz duży okręt który może ją przenosić(musi być też szybszy), pakujesz na niego tą broń i uciekając powoli niszczysz okręty wroga.

#1346 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1380 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 04 październik 2016 - 13:23

Ich ilość jest powiązana z twoją rangą. Sam miałem z tym spory problem. Grając głownie jako nie-industrialista udało mnie się załatwić sprawę kilkoma M8 sowicie zaopatrzonymi w różnej maści głowice. Dla dystrakcji odpalałem chmary dronów i hurtowo kupowanych małych myśliwców i sam ostrożnie manewrując okładałem ich największe statki za pomocą dział gaussa na Fenixie. Trochę cierpliwości do tej misji trzeba albo próbować przejść ją w miarę wcześnie.

#1347 Xeeris

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • LokalizacjaPodsektor Aurelia
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 07 październik 2016 - 18:38

Udało mi się, męczyłem się z tym kilka dni ale udało mi się wylecieć Kvasirem poza zasięg okrętów liniowych i chwilę po tym jak dołączyłem do grupy wskoczyły moje 4 M2 które poczyściły to co było na środku. Potem jeszcze latałem przez 2 godziny nieustannie niszcząc wszystko co się pojawiało (2 zaawansowane lotniskowce, okręt dowodzenia i kilka fregat zdążyły się pojawić) zanim skończyłem niszczyć stacje i strażników. Koniec końców problemem był tylko początek dopóki nie znalazłem czegoś na tyle wytrzymałego, szybkiego i z odpowiednią siłą ognia by przetrwać. W każdym razie dzięki za pomysły i wracam wkrótce czyścić sektory tym razem z Xenonów. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych