Skocz do zawartości

Opisy wszystkich rodzajów statków, ich role itp.


Gie_N_koV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat
Cytat

Nie ciskaj się i nie obrażaj. Posłuchaj dobrych rad kolegów, grają zdecydowanie dłużej i znają sie lepiej na statkach i uzbrojeniu.

Odpuść sobie może na razie ten tema, pograj w TC, zdobądź doświadczenie i dopiero twórz kompendium wiedzy.

Skoro grają TAK długo to czemu nigdzie na forum czegoś takiego nie znalazłem?

Być może dlatego, że gramy w grę, która ma tak wiele możliwości, że opisywanie wszystkich ich wariantów jest delikatnie rzecz biorąc niemożliwe. Stąd powstało forum, na którym dyskutujemy, wymieniamy się doświadczeniami i szukamy optymalnych rozwiązań - i wiesz co, mimo, że każdy z nas gra dokładnie w tę samą grę, to mamy różne specjalizacje i doświadczenie w zależności od tego jak gramy.

Ps. Napisałeś w innym wątku, ze Twój Boreasz rozniesie wszystko. Ja wystawie swoją Kobrę którą robie abordaże - po co mam niszczyć coś, co mogę przejąć? 😀 By ci to uświadomić na cyferkach:

Borreasz ma 10GJ osłon - torpeda młot zadaje 300.000. Teoretycznie potrzebowałbym 33 torpedy by móc wystrzelić kapsuły, w praktyce niech to będzie 50-60 (w ładowni mam ich min. 120) . Do tego dodaj do wsparcia drony Mk II (średnio w ładowni mam 80) i rakiety rojowe morgi (średnio 100).

Twoje standardowe uzbrojenie na dziobie to GC lub IBL – postrzelaj z tego do rakiet/torped, szczególnie gdy Ci bzyka kilkadziesiąt MKII, chmarami nalatują Cię morgi, a pod ich osłoną lecą torpedy młot. Gwarantuje Ci, że zniesiesz wielkanocną pisankę, niż się przed tym obronisz.

Masz drugą alternatywę, możesz zawsze spróbować mnie dogonić i zniszczyć - Boreasz (63), Kobra (9B) – niestety co najwyżej popatrzysz sobie na profil Kobry od tyłu.

Własnie do tego służy to forum, do wymiany doświadczeń i pomysłów – by później je testować w grze. Tak więc nie unoś się, idź na dwór odetchnij kilka razy głęboko i ochłoń. Każdy pomysł jest tu mile widziany – czasem Cię inni pochwalą, czasami zjadą – taki life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Bo na giełdzie nie dodają do gier takich rzeczy xD. Nieno żartuje

Nie mam poczucia humoru. Przynajmniej w sprawie piractwa.

Tak tylko taki początkujący będzie zbierał kilka tygodni kasę na grę bo go uwiódł filmik z X3 na youtube i się zawiedzie bo nie będzie wiedział co się wokół niego dzieje 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tak tylko taki początkujący będzie zbierał kilka tygodni kasę na grę bo go uwiódł filmik z X3 na youtube i się zawiedzie bo nie będzie wiedział co się wokół niego dzieje 😀

Nie ma usprawiedliwienia piractwa. Czy jeśli chcesz kupić np. samochód idziesz pod blok i zabierasz taki nad jakim się zastanawiasz, aby go przetestować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Aha rozumiem bo to forum jest ELITARNE,

No ja z pewnością jestem tu elitarny, wyróżniam się moim błyskotliwym poczuciem humoru, zdecydowanie najpiękniejszą facjatą, najinteligentniejszymi postami (włącznie z tym), największą ilością wylatanych godzin w grze (szkoda że większość w skafandrze w poszukiwaniu nowego statku bo poprzedni straciłem), mam także najwspanialsze mięśnie, powalający uśmiech i zniewalające spojrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Aha rozumiem bo to forum jest ELITARNE,

No ja z pewnością jestem tu elitarny, wyróżniam się moim błyskotliwym poczuciem humoru, zdecydowanie najpiękniejszą facjatą, najinteligentniejszymi postami (włącznie z tym), największą ilością wylatanych godzin w grze (szkoda że większość w skafandrze w poszukiwaniu nowego statku bo poprzedni straciłem), mam także najwspanialsze mięśnie, powalający uśmiech i zniewalające spojrzenie.

A zdrowe zęby od Colgate 😀 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat
Cytat

Aha rozumiem bo to forum jest ELITARNE,

No ja z pewnością jestem tu elitarny, wyróżniam się moim błyskotliwym poczuciem humoru, zdecydowanie najpiękniejszą facjatą, najinteligentniejszymi postami (włącznie z tym), największą ilością wylatanych godzin w grze (szkoda że większość w skafandrze w poszukiwaniu nowego statku bo poprzedni straciłem), mam także najwspanialsze mięśnie, powalający uśmiech i zniewalające spojrzenie.

A zdrowy uśmiech od Colgate 😀 ?

A przepraszam, zapomniałem. Ale nie od Colgate, ostatnio Poxyliny używam. Idealnie wypełnia ubytki i daje naprawdę trwały efekt uśmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczą jasną jest, iż forum nie może promować piractwa.

Brak instrukcji jest równy temu że posiada się piracką a nie legalną kopie. O ile się nie mylę to gdybyś kupił grę bez instrukcji - jest to tak czy siak twoja wina wiedziałeś co kupujesz. To o ile się nie mylę na płycie masz plik .PDF czyli na chłopski rozum Manual gdzie masz wszystko ładnie opisane.

Oczywiście wersje pirackie mogą mieć manuala w wersji anglojęzycznej wersji 😀 Kolejny przykład dlaczego należy kupować oryginały, a nie żerować na czyjejś pracy i wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę zastrzeżeń:

M5 - Mały Myśliwiec, Skaut

:: Myśliwiec zwiadowczy

M4 - Średni Myśliwiec, Przechwytywacz

:: Myśliwiec przechwytujący

M3 - Ciężki Myśliwiec

:: M3+ Ciężki Myśliwiec Prototypowy

M7M - Fregata rakietowa

:: Fregata Wojskowa

TS - (Transporter)

:: Transportowiec

Wersja S - TS to transportowiec towarowy

Wersja L - TL to transportowiec stacji

Wersja P - TP to transportowiec pasażerski

Wersja M - TM to transportowiec wojskowy

Dodatkowo: sprawdź słownictwo jakie występuje w grze, a nie wymyślaj swoje 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Rzeczą jasną jest, iż forum nie może promować piractwa.

Brak instrukcji jest równy temu że posiada się piracką a nie legalną kopie. O ile się nie mylę to gdybyś kupił grę bez instrukcji - jest to tak czy siak twoja wina wiedziałeś co kupujesz. To o ile się nie mylę na płycie masz plik .PDF czyli na chłopski rozum Manual gdzie masz wszystko ładnie opisane.

Oczywiście wersje pirackie mogą mieć manuala w wersji anglojęzycznej wersji 😀 Kolejny przykład dlaczego należy kupować oryginały, a nie żerować na czyjejś pracy i wysiłku.

Co racja to racja.

Masz przecież książeczkę z instrukcją, oraz wstępem do gry.😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...