Skocz do zawartości

Oblivion-ek


S11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest zbroja, którą dostajesz po ukończeniu misji głównej dla Zakonu, po skompletowaniu dodająca sporo do parametrów i nakładającą na postać dodatkowe ochronne czary. Oczywiście poszczególne elementy tej zbroi też dodają parametrom postaci, ale dopiero w komplecie widać jej potęgę. Jest tylko jeden feler... musisz być nieskazitelny (zero zabijania niewinnych ofiar, itp.), inaczej bogowie obkładają cię klątwą (do zdjęcia - trzeba odbyć pielgrzymkę do kapliczek kilku bóstw) i nie możesz nosić zbroi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nieskazitelny byłem przez całą grę podczas wykonywania fabuły z podstawki.

Teraz niestety podczas misji dla Mrocznego Bractwa coraz bardziej przechodzę na ciemną stronę mocy. Jest taka misja, podczas której trzeba zabić całą rodzinę, matkę i jej pięcioro czy sześcioro (na szczęście dorosłych) dzieci, rozsianych po całej tej krainie. Niewiadomo właściwie dlaczego jest na nich wyrok, po prostu trzeba to zrobić 😆 , aby pchnąć questa dalej. Problem powstaje jak ubić niewinnego gościa w samym centrum dzielnicy talosa w cesarskim mieście, gdy wokół mnóstwo strażników, a gość nie pada od jednego pchnięcia mieczem i jeszcze zachować nieskazitelną opnię czempiona Cyrodiil 😆 . Może ktoś wykonał tę misję i ma pomysł? Gość nie reaguje na zaczepki i nie rzuca się po nich z nożem, co byłoby prostsze, bo strażnicy sami by go wtedy zaciukali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo to by mogło pomóc 😆. Tylko że on tak chadza i chadza w kółko, raz zaszedł na ogródek za domami, niby daleko od miejsc gdzie są strażnicy, mimo to usłyszeli jego krzyki 😆)) . Potem wszedł do posiadłości Umbacano i znikł, jak wszedłem za nim to go nie było, a trochę tam ludzików w środku, więc nie idzie się włamywać do innych pomieszczeń tego domostwa i go szukać bez zwracania uwagi.

No nic to, dzięki za wskazówkę, pochodzę za nim, może znajdzie wreszcie drogę do domu 😆.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sprytny pomysł, zapomniałem o tej możliwości 😆 .

Załatwiłem wreszcie gostka, faktycznie znalazłem jego chatynkę, zadekowałem się w środku, złamałem "kody" wejścia na górę, ale i tak nie udało się go cichaczem posiekać. Po moim wejściu do pokoju gość spał, ale ledwo moja postać (nieważne w broi czy bez, ze skradaniem czy bez) zrobiła krok, gość budził się, wstawał i nagroda za moją głowę wzrastała do 40-80 smoków 😆. Po kilku próbach załatwienia go cichcem, otwarcie wreszcie użyłem magicznego kostura z czarem paraliżu, parę siekań sztyletem i gotowe. Potem strażnikowi dałem się zaprowadzić do zamku, zapłaciłem grzywnę i po sprawie 😆.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w Morku, jak chciałem zrobić coś brzydkiego (proszę mnie źle nie zrozumieć 😆 ) rozbierałem się do golasa i zostawiałem śladową ilość kasy. Po kradzieży (nie testowałem tego na mordowaniu) wyrzucałm przedmiot na ziemię i dawałem się złapać. Kara pieniężna liczona jest od twoich zasobów, więc nie była wysoka.

Ale, jak mówię: to był Morek i sposób sprawdzałem tylko na kradzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A ja wciąż pykam w Obliviona 🤪. Nie sądziłem, że gierka będzie wciągać jeszcze na długo po zakończeniu wątku głównego. Niby nie ma aż takich tajemnic do odkrycia i niespodziewajek jak w Morku, ale zawsze przy którymś tam forcie czy pieczarze sa pewne nowe elementy, a kraina dotąd nie całkiem została odkryta. Niestety przeszkadza mi, że wraków rozstrzaskanych okrętów jest jak na lekarstwo, w Morku ich eksploracja była mi najciekawszą czynnością 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...