Skocz do zawartości

MOD Pirate Patrols


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

E, to chyba ze skryptu Kha'ak Invasions (nie mylić z modem PP+Kha'ak Invasions).

hmm raczej nie on tworzy inwazje na podstawie Twojej rangi bojowej a ponieważ ranga jest bardzo niska to nie ma takiej opcji. Zresztą on tworzy z głową np. 1 czy 2 lotniskowce itd 10 obstawy 4 korwety.... a nie prawie 200 z obstawy 😀 (przeglądałem kod khaak invasions i patrzyłem na warunki tworzenie statków)

PS żeby było śmieszniej i fajniej gra sie nie przycięła ani razu. Wszystko ładnie i płynnie (wybiłem ich do nogi 😀 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skrypt nie działa tak jak powinien, bo jak go miałem, to takie inwazje miałem 2-3 godziny po starcie gry, gdy reputację bojową miałem jeszcze bardzo niską.

PS. Przeglądałeś kod czego? Skryptu Kha'ak Invasions czy moda PP+Kha'ak Invasions? Jeśli tego pierwszego, to czemu piszesz w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Przeglądałeś kod czego? Skryptu Kha'ak Invasions

tak, ale powiedziałem że to nie od tego 😀 niczego takiego nie było wcześniej (kiedy był zainstalowany extreme). w każdym razie jest ciekawie 😀

Nic nie rozumiem?

O czym piszesz?

O modzie Pirate Patrols & Kha'ak Invasions?

O skrypcie Kha'ak Invasions?

Jeśli o skrypcie KI to pisz w odpowiednim temacie. Jeśli nie masz tego skryptu, tylko porównujesz Xtreme+PP z NoCiv+PP+KI to nie wiem czemu się dziwisz, wszak w samej nazwie jest że dodaje inwazje Kha'ak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

aa zapomnailem napisać - ale to nie ma większego znaczenia:

mam i Pirate Patrols & Kha'ak Invasions i Kha'ak Invasions :]

No to wszystko wyjaśnia. Takie inwazje to dzieło skryptu Kha'ak Invasions, zobacz na Mamuta do Galerii/Z życia pilota, jest tam podobny do Twojego screen z mojej inwazji "Mega inwazja zwiadowców". Poszukaj też tematu o takim tytule na forum, tam opisałem taką inwazję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To mówisz że tego moda? No to smakowicie wygląda. Czekam teraz na dwie rzeczy, najnowszą wersję RC DDTC i Ships Packa Cadiusa i odpalam nową grę. Tylko jeszcze nie wiem na jakim profilu. Może będę nostalgiczny? I zostanę Argonem? 😀

na prawdę jest fajnie system jakoś strasznie nie obciążony - jest ciekawie :-) od dłuższego czasu (parę już dobrych godzin) w kółko latam a to za khaakami xenonami czy piratami, jeszcze splitami ale to w przerwach między resztą jak się jakiś split nawinie 😀

Polecam każdemu. Jest trochę mniej statków niż w przypadku xtreme ale jest większe zróżnicowanie, komputer z tego chyba co widzę chodzi bardziej przyzwoicie...

Mamy większe zróżnicowanie, w przypadku Xtreme + PP napotykałem się w kółko na piratów i od czasu do czasu na Xenonów a teraz... panie super jak na razie super 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. max 3 Lotniskowce, 3 Niszczyciele i 3 Królowe Gniazda w sektorach wspólnoty. Drobnica w większej ilości, ale to pryszcz nawet dla małego statku. Mam za sobą 5-6 godzin gry na modzie i jestem zadowolony, widać że coś się dzieje w tych nudnych sektorach Wspólnoty.

PS. Mnie ten mod przypomina dobre, stare czasy w X3R, gdzie co krok spotykało się Kha'ak. W TC nie uświadczysz ich w takiej ilości i dlatego może wydaje Ci się że jest ich za dużo.

Respawny myśliwców, są częste, ale zniszczone M1/M2 nie pojawiają się tak często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

NO to teraz ja mam pytanko czy jest opcja taka tego nowego mod-a, która nie likwiduje cywilnych statków.

po pierwsze jest w oryginalnym temacie na ego a link byl tu gdzies w temacie. tylko po co? cywile są w grze po to żeby być, nic ciekawego nie robią a ich ilość jest taka że potrafią skutecznie obniżyć ilość klatek na sekundę.

Cytat

I czy powinienem odinstalować oddzielny skrypt Khaak Invasions?

powiem tak ja używam i tego i tego jakoś nie narzekam. Skrypt Khaak Invasions generuje raz na 3 godziny (te w grze) "atak khaak" ilość statków Khaak i ich rodzaj w takiej inwazji jest zależna od Twojej rangi bojowej. Podsumowując skrypt Khaak Invasions w żaden sposób nie powinien oddziaływać na Pirate Patrols + Khaak.

PS jeszcze raz powtórzę ja używam obu na raz i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

NO to teraz ja mam pytanko czy jest opcja taka tego nowego mod-a, która nie likwiduje cywilnych statków. I czy powinienem odinstalować oddzielny skrypt Khaak Invasions?

Pytam się bo nie mogłem znaleść na to jakoś odpowiedzi.

Jakbyś poszukał, to byś znalazł: http://xudb.pl/topic/607-re-mod-pirate-patrols/page__pid__18992__st__20#entry18992 i kolejne posty od tego postu.

Szybka odpowiedź:

1. Na forum Egosoftu, w oryginalnym temacie moda jest wersja ze statkami cywilnymi. Moja przeróbka moda dostępna na Mamucie jest bez statków cywilnych. Dlaczego? Odpowiedział Ci Konrad.

2. Mod zawiera w sobie inwazje już inwazje Kha'ak i w zupełności ich ilość wystarczy do zabawy. Skrypt Kha'ak Invasions, uważam za przegięty i nie polecam, możesz o tym poczytać w temacie Mega inwazja Kha'ak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę sobie pozwolić na grę z cywilami tylko ten skrypt 2.0 nie jest hard mode ani Extreme mode tak? A bym chciał taką trudniejszą wersję. No i chce mieć cywili bo upiększają świat X3 no i mi oni nie przeszkadzają.

Edit:

A przepraszam wyczytałem że w wersji hard i Extreme nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja mogę sobie pozwolić na grę z cywilami tylko ten skrypt 2.0 nie jest hard mode ani Extreme mode tak? A bym chciał taką trudniejszą wersję. No i chce mieć cywili bo upiększają świat X3 no i mi oni nie przeszkadzają.

Najpierw zobacz jak gra będzie Ci chodziła z tym modem. Dodaje on sporo statków pirackich i Kha'ak, co w połączeniu z cywilnymi statkami może powodować zacięcia. Do tego należy też brać inne skrypty i mody dodające statki NPC. Dlatego lepiej zrezygnować z cywilnych statków, na rzecz płynności. A czy oni upiększają grę? Wszystko zależy od gracza, jednemu się podobają, drugiemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co powiecie na inwazje Xenonów?

Ja sobie zmodyfikowałem PP+KI i dodałem jeszcze inwazje Xenońskie, takie same jak Kha'ak, z tym że pojawiają się w losowych sektorach. Statki inwazyjne to M1/M2/M6/M6P/M7 z obstawą myśliwców. Oczywiście nie wszystkie na raz, choć może się zdarzyć że w sektorze pojawi się M1 i M7 równocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A co powiecie na inwazje Xenonów?

Ja sobie zmodyfikowałem PP+KI i dodałem jeszcze inwazje Xenońskie, takie same jak Kha'ak, z tym że pojawiają się w losowych sektorach. Statki inwazyjne to M1/M2/M6/M6P/M7 z obstawą myśliwców. Oczywiście nie wszystkie na raz, choć może się zdarzyć że w sektorze pojawi się M1 i M7 równocześnie.

Ja sobie w ten sposób zrobiłem zadymę w Black Hole Sun. Spotkały się tam 4 K (każdy z obstawą), 5 Niszczycieli (również z obstawą), kilkanaście korwet, PX-ów i parę lotniskowców (nie pamiętam już ile ale dużo). To była prawdziwa masakra przez duże "M". Fajnie było ale trochę przydużo czerwonych więc pozmniejszałem liczebność i zrobiło się przyjemnie. Teraz u mnie co jakiś czas w różnych sektorach pojawiają się K z obstawą i rozpoczynają długi patrol, niszcząc wszystko na swojej drodze. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...