Skocz do zawartości

MOD Pirate Patrols


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat
Cytat

Nowa gra z tym modem i mam 3 Lotniskowce i 4 Niszczyciele w sektorach różnych ras. To mi się podoba 😀

DO jakiej rasy przynaleza te statki ? Chodzi o wrogie statki ?

To spoko. No civ i extreme nie sa mi potrzebne wiec skusze sie na ten modzik.

Jak to do jakiej? Do Kha'ak, tylko jej statki M1 i M2 nazywają się Lotniskowiec i Niszczyciel 😀

NoCiv ci nie potrzebne? Lubisz bez sensowne statki cywilne? Nie dbasz o wydajność? A może ja jakiś dziwny jestem? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Żeby było już do końca wszystko wyjaśnione:

Rozumiem że ten plik na mamucie ([TC] NoCivDDTC + Pirate Patrol 2.0) zawiera Pirate Patrole, Khaak invasion i no civil?

Teraz jest to już plik NoCiv + Pirate Patrols + Kha'ak 2.0

I co robi:

Usuwa statki cywilne

Dodaje pirackie patrole

Dodaje inwazje Kha'ak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

a jeszcze jedno pytanie? 😀

trzeba zaczynać nową grę? 😀

Nie. Ale możesz mieć po zapodaniu moda jeszcze trochę statków cywilnych. Znikną one po jakimś czasie kiedy skończą obecne zadania realizowane przez ich skrypty. W nowej grze statków cywilnych nie ma od samego startu.

hmm ale ja po prostu nałożyłem pliki cat/dat na cat/dat odpowiedzialne za Xtreme + PP + no civil, i tutaj też jest no civil więc może nie będzie cywili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

hmm ale ja po prostu nałożyłem pliki cat/dat na cat/dat odpowiedzialne za Xtreme + PP + no civil, i tutaj też jest no civil więc może nie będzie cywili.

Nie będzie, no bo ich nie było już.

PS. Jakby co to jak klikniesz w mojej stopce na link do "Używanych skryptów i modów" to znajdziesz tam linki do wszystkich moich przeróbek modów i innych dzieł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...