Skocz do zawartości

mały duży problem


braman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość komiczny problem zainstalowałem sobie X3TC w wersji Polskiej [wczoraj kupiłem]. Zrobiłem sobie tradycyjnie obraz płyty żeby nie musieć ciągle mieć jej w dvdr no i niestety padł mi dvdr nie czyta rzadnych płyt 😉 nie wiem co jest ale gra sie nie odpala z obrazu... Wie ktoś czy jest jakiś patch aby gra chodziła bez płyty lub z obrazu? Czytałem na forum egsoftu że były plany wydania takiego patcha i nic pozatym nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam 😉

po pierwsze CD rom nie jest chyba drogi ??? nie mam pojecia 😉 nie mieszkam w polsce ,

podrugie jak zrobiles idealnie ta sama wersje w formacie iso to mozesz ja otwozyc tylko deamonkiem, deamon tools 4.30.2 lub nowszy .

to wszystko co moge tobie poradzic i prawde mowic nik nic innego nie wymysli zadnych pathy ani innych programow na granie bez plyty nie wydano , oile wiem ale ja moge byc zdeczja zacofana w tej kwestji wiec radze ci poszukac .

z pozdrowieniami Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo trza się nauczyć robić kopię 1:1, ale to już cięższa kwestia i potrzeba działającego, dobrego napędu...

Poza tym, padł Ci napęd i martwisz się tym, że nie możesz odpalić X3? A nie tym, że po prostu nie masz napędu? Coś mi tu śmierdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to w dzisiejszych czasach da się żyć bez napędu... Na przykład na notebookach gdyby polegać na ukrytej na dysku partycji przywracającej system to nawet do reinstalni nie trzeba płyty. W miare szybki net tylko i ew. może zapasowy dysk na usb. Ale to offtop, tylko chcialem wyjaśnić to, że bardziej można się przejmować niedziałającą grą niż sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga offtop 😉

Cytat

Poza tym, padł Ci napęd i martwisz się tym, że nie możesz odpalić X3? A nie tym, że po prostu nie masz napędu? Coś mi tu śmierdzi...

Cytat

Aż w Bydgoszczy czuć...

Zachowują się koledzy, jakby nigdy nie używali "piratów" ]😉

Jeśli nigdy w życiu nie zhańbiliście się piractwem to gratuluje (i nie do końca w to wierzę 😀 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zachowują się koledzy, jakby nigdy nie używali "piratów" ]😉

Jeśli nigdy w życiu nie zhańbiliście się piractwem to gratuluje (i nie do końca w to wierzę 😉 )

Używałem, przyznaję się...

Jednakże już od pewnego czasu nie ściągam pirackich gier i czuję się z tym dobrze.

Co do wypowiedzi wyżej, to przepraszam za złośliwość, ale, dla mnie dalej jest to dziwną sytuacją, że brak napędu boli bardziej, niż "niedziałający obraz gry" :|.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie jestem tuż przed zakupem własnej wersji X3:TC... na razie gram u kolegi i w porównaniu do X3:R można rzec wow! Wojny rasy przejmują sobie sektory i w ogóle... jest świetnie (dlatego postanowiłem przesiąść się na X3:TC). Co do marines no to fajnie wyszkoliłem se paru ale co dalej ? 😀

Ale mam ważniejsze pytanie znalazłem porzucony bodajże "K" i mam taki problem chce go zadokować i sprzedać ale.... nie mogę go nigdzie zadokować... wysłałem go do sektora dałem polecenie dokuj do argońskiej stoczni i lol "kotwiczy" do niej na parę sekund później zupełnie jakby dostał rozkaz od dokuj i tyle.... nawet nie zdążam kliknąć polecenia Trade... (nie jestem ani na statku ani w sektorze w którym dzieją się te operacje) próbowałem w innych sektorach to samo....

A i jeszcze jedno... jakimś cudem dostałem cały sektor Empaiers Edge... razem ze wszystkimi stacjami na nim.... jak to możliwe? 😀 mam rozesłane parę statków żeby zbierały złom po całym uniwersum no ale chyba sektor a tym bardziej stacje nie są złomem 😀

PS nie chce zakładać nowego tematu coś w rodzaju "problem z K" dlatego pozwoliłem sobie tutaj się dopisać 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym "K" to mi przypomina sytuację z frachtowcami i przepełnioną stacją - tzn. wszystkie punkty dokowania są zajęte i statki próbujące zadokować, będą podlatywać i odlatywać w nieskończoność puki się nie zwolni miejsce.

Osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji, by stocznia była przepełniona, ale może w twojej grze tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Z tym "K" to mi przypomina sytuację z frachtowcami i przepełnioną stacją - tzn. wszystkie punkty dokowania są zajęte i statki próbujące zadokować, będą podlatywać i odlatywać w nieskończoność puki się nie zwolni miejsce.

Osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji, by stocznia była przepełniona, ale może w twojej grze tak jest ?

Cóż powiem tak próbowałem zadokować do 3 różnych stoczni.... BTW z tym egzemplarzem statku w ogóle coś było nie tak bo jak wszedłem na niego i chciałem ręcznie zadokować no to.... nie mogłem się zatrzymać xD naciskam HAMUJ! a on nadal max speed i sru dalej 😀

Efekt końcowy był taki że przeładowałem sobie wszystko z K na inny statek a ten byłem zmuszony rozwalić 😀 no cóż długo po nim nie płakałem bo teraz mam i "testuje" statek Tokyo 😀 Na Tokyo nie idzie użyć obrony rakietowej moskito 😀 (nie obsługuje tych rakiet) jest jakiś sposób aby to obejść? (inne rakiety albo cuś skrypt może)

PS jeszcze jedno pytanie może i głupie ale co tam... jak zdobyć Arana? (sektorów gonerów nie spotkałem na mapie scorpa też ich nie widzę a jakiś "świątyń" Gonerów jak na lekarstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy znacie ten sklep i czy możliwa jest taka cena ?

http://www.3kropki.pl/p/4/6/x3_konflikt_terranski.php

a może jest gdzieś taniej?

PS bo chciałem kupić sobie własny egzemplarz gry, bo u kolegi to czasem zdarza się że są jakieś "freezy" to znaczy gra się zacina i tyle, dźwięk się zapętla i nic tylko reset albo crtl alt delete :/

//edit

Dobra ale ze mnie głąb dziś 😀

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=870

taniej chyba nie będzie? niż u wydawcy 😀 Dobra teraz to już w ogóle nie mam pytań 20 złoty za przesyłke taniej wyjdzie jak pojadę do sklepu i kupie te 10 złoty drożej :F (89zł empik)

Mam pytanie co do tych zawieszeń w grze... czy Wy też tak macie/mieliście? u kumpla to występują czasem jeden za drugim prawie nie da się grać (system teoretycznie czysty po formacie) z drugiej stronych cholera wie co on tam ma.... Jak ja kupie oryginał odpalę na kompie i coś takiego będzie się dziać to lekko się zdenerwuję :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się narobiło mam własną wersje X3:TC 😀 czas się zabawić - skrypty po instalowane... 😀

Moje pierwsze pytanie czy tan naprawdę te opcje typu AA i Anizotropowe filtrowanie tekstur coś daje w X3? a pytanie stąd się pojawiło że włączyłem grę odpaliłem... i hmm przy moim kompie mam 40 do 50 fps (full detale) na samym początku ciekawe co będzie podczas bitwy....

Mój komputer:

E8400 3.8GHz

4GB RAM

Radeon 4850 CrossFire

Win XP

Czy nie za mało jest tych fpsów... jak na taki komputer? (windows specjalnie dla X3 świeżo po formacie)

PS na przyspieszeniu 600% (standard) 24fpsy...

A żeby było śmieszniej przesiadłem się na eklipsie (zaawansowane zaćmienie xD) (znaleziona w orcacoke's storm - 170FPS) i teraz w argone prime jest z 70 fps'ów rozumiem że budynki i statki tak ograniczają fps'y? ale czy to i tak nie będzie za mało jak na bitwy.... zobaczymy. A jak u was z płynnością podczas większych bitew? czy wystrzeliwania dużej ilości rakiet przez fregaty rakietowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

U mnie jak zazwyczaj scina podczas ostrzalu z PDF (jak i w X3), a w sektorze Kha'ak 931 w ktorejs tam misji Final Fury przez te kyony zawisilo mi gre ponad 5 razy, w tym 3 razy pomogl tylko restart kompa

łaaadnie 😀 to widzę że X3:TC jest baaardzo zoptymalizowany 😀 no nic zobaczymy jak będą u mnie się toczyły bitwy 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...