Skocz do zawartości

HYPERION w TC


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli po czterech dniach nie masz Hyperiona, to już masz problem. Statki pojawiają się w cyklu 6 lub 12 godzinnym, bo co tyle godzin (czasu gry, nie realu), następuje respawn powodowany odświeżaniem skryptów.

Możesz zrobić jeszcze jedno:

"Magiczne imię" - zobacz do FAQ

Edytor skryptów

Pierwsze okno - Reinit script cache - to odświeży działające (lub mające działać) skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mapa scorpa zawiera bonusowy skrypt do wyszukiwania aktywnych statków z poziomu gry. Musisz go użyć jeśli chcesz znaleźć latające statki, bo sama mapa pokaże tylko wraki. Jeśli ten skrypt nie znajduje żadnego Hypcia to poprzednie pewnie zostały zniszczone i masz dwie opcje:

- czekać aż zrespawnują się kolejne

- zainstalować skrypt który wprowadza Hyperiona do sprzedaży stoczni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Czy ktoś wie może, czy w TC 3.1.1 nie zablokowano możliwości zdobycia Hyperiona? Za pomocą skryptu NPC Bailing Addon chyba z 50 razy podchodziłem do niego i ani razu załoga nie wyskoczyła. Może mam niewłaściwie ustawiony skrypt, wszystko dałem na 20. Pamiętam jak grałem jeszcze na 2.5 to nie było aż takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2012 o 18:35, tino napisał:

Jeszcze popróbuje, jak się nie uda to wrzucę skrypt ze stoczniami i kupie.

Możesz użyć tego: http://xudb.pl/index.php/topic/2115-mini-mod-dla-ap/page__view__findpost__p__32652

Jest pisane dla AP, ale w TC też zadziała, doda do stoczni tylko te statki jakie znajdzie w pliku TShips TC. Hyperiona znajdzie, więc go doda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie mam, niedawno robiłem reinstall gry (format dysku) wrzuciłem tylko skrypty z mapy scoorpa, Twoje spolszczenie do mapy (plik 3577-L048_7wab2) , zainstałowałem bonuspack dla TC ze strony ego + skrypt bounce. Mam skończone fabuyły: Terran, Final Furry, Gonerów, jestem w Trakcie New Home (zbieram 56baniek bo muszę zapłacić za coś nie pamiętam już za co 😀) i w międzyczasie robię Boborńską HUB. Też się zdziwiłem, bo hypcio pojawił mi się po zainstalowaniu bodaj patcha 3.0. Ach zapomniałem dodać że próbowałem go kilka razy tam przechwycić ale zawsze z marnym skutkiem :/

EDIT: Hmm kiedyś chyba instalowałem shipyard żeby sprawdzić czy mogę kupić, ale chyba nie zapisywałem gry i wyrzuciłem skrypt. Teraz na pewno mam czystą grę, czy to możliwe że zapisały mi się na save dane ze skryptu i teraz z automatu mam ten statek? 😀 Czy to przeszkadza w grze lub mogę spodziewać się jakiś problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2012 o 23:50, Samotny napisał:

EDIT: Hmm kiedyś chyba instalowałem shipyard żeby sprawdzić czy mogę kupić, ale chyba nie zapisywałem gry i wyrzuciłem skrypt. Teraz na pewno mam czystą grę, czy to możliwe że zapisały mi się na save dane ze skryptu i teraz z automatu mam ten statek? 😀 Czy to przeszkadza w grze lub mogę spodziewać się jakiś problemów.

Uruchom nowa grę, wyeksportuj dane do mapy Scorpa, sprawdź. Jeśli nie masz żadnego skryptu, statku nie będziesz miał w stoczni.

W niczym to nie przeszkadza. Statek dodany do stoczni i tyle, możesz grać spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2012 o 09:54, Gwain napisał:

Zainstalowałem skrypt OTAS Shipyard i Hyperion Zwiadowca pojawił się w stoczni za ok 40mln :-) ale to nie jest wersja M7 a M6 :-) Być może latają jeszcze wersje M7 :-)

Statek bajka, wyposażony i już nim latam :-)

Przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem pierwszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej ludki! : ) Mam strasznego problema! uzylem skryptu bailing addon ktorego polecil Pan Jacek ale cos jest nie tak, nie moge przejmowac duzych stateczkow, odleglosc dobra i w ogole, w ogole... nawet zainstalowalem ten komputerek hakerski od piratow do lamania szyfrow ale poprostu nie mam opcji "Przejmij" : (

Oto dowod:

http://www.voila.pl/016/v99wp/index.php?get=1&f=1

(jesli nie mozna mi pomoc w sprawie tego brakujacego przycisku to wez sie ktos zlituj i podaj mi lopatologicznie linka do skryptu ktory doda mi wszystkie stateczki w stoczniach, ale taki pasujacy do TC bo ten kilka postow wczesniej z AP cos nie bangla lub ja nie umiem go zainstalowac odpowiednio) : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...