Skocz do zawartości

Mój następny statek w XTM :)


S11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wreszcie uzbierałem moje pierwsze 100 mln i myślę, że już czas przesiąść się na coś większego. Dotychczas latałem Reaperem, który w sumie uważam za najlepszy dotychczas w grze statek, tym potworem można nawet Q z obstawą położyć ( Nie chwaląc się już 5 położyłem ^^ ) Szukam właśnie statku podobnego do Rejpera, którym dałbym rade J/K. Wiem, że w sumie najlepszym statkiem byłby Seth ale nie chce popsuć sobie zabawy latając prze koksowanym okrętem.

Btw latał ktoś Aegirem ? nie mogę nawet znaleźć zdjęcia tego okrętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draakul:

Aegira pewnie dostaniesz. Ale osłon wojskowych 500 MJ to już nie. Zresztą poczytaj sobie na „niesłusznym” <_< forum:

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... ight=aegir

A jak sobie ściągniesz 0.7a Manual z tej strony:

http://www.thexuniverse.com/forum/showthread.php?t=2721

to będziesz mógł obejrzeć Aegira.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoyTass - tam już sprawdzałem, wszędzie wyskakuje http://img516.imageshack.us/img516/8828/aegirga8.jpg. Nawet gugl nieznalazł działającej foty ! chyba będę musiał się wybrać do ziemskich sektorów żeby zobaczyć ten statek. Cd do Hyperiona to rzeczywiście nieźle wygląda ale da rade kwackim niszczycielom ? Chyba czas się zabrać za robienie misji Bala Gi 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kyony gamma chyba nie są tak celne jak alfa i beta ?

Celność jest taka sama, niezależnie od wersji. Z lotnskowcem Khaak to prawie każdy M7 da sobie radę. Odnośnie niszczycieli to już inna sprawa. Seth jest w stanie rozwalić wszystko (no prawie), Cerber poradzi sobie z klasyczną cebulą Khaak, Tygrys nie. Reszty nie sprawdzałem.

Jeśli uważasz, że położenie Q z obstawą za pomocą Kostuchy (Reapera) to pryszcz, wyłącz BSE (lub ustaw niskie wartości np.:10/1/10) i wtedy spróbuj 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze bedzie nim Miecznik aka IonBlast 🙁(( , na papierze prezentowal sie tak obiecujaco predkosc 150, tarcze 2x1GJ. Chcialem aby byl moim Number ONE 😎(( . Lecz nie bedzie, to ogromniscie kobylasta landara 😎 . Ustawilem ja tuz obok Odyna i za wiele to sie nie roznily wielkoscia, Odyn byl ino tyci wiekszy. Mialem nadzieje, ze wielkoscia bedzie zblizony od Seth'a, a nie do M1, patrzac po osiagach mozna bylo tak pomyslec, przewyzszaja one parametry wojskowych korwet, roznice jednak nie sa az takie druzgocace aby tak zwiekszac rozmiar, a jest on ze cztery jak nie piec razy wiekszy od nich (to zas powazny minus). Za to nie jednaz z nich potrafila by niezle potanczyc z Miecznikiem.

Jak to mialo miejsce wczoraj, podczas patrolowania sektorow Splickich w poszukiwaniu Boronow, z reputacja u nich jesc ciagle srednio wiec depcza mi po dyszach tuz po wkroczeniu na ich teretorium (czy oni nie rozumieja, ze ja chce im pomoc). Tak tez sie stalo tym razem 2 smoki starczyly abym zaczol miec watpliwosci i zaczol myslec: czemu nie Nemezis MkIII 😉 . Moze to wina zle dobranego uzbrojenia. Miecznika uzbroilem w same WMPalfa i tylko po bokach dalem ACbeta, ale na pewno zmienie to ustawienie na bardziej mysliwskie. Planuje zamontowac 6 albo 8 PEWbeta jako glowne uzbrojenie do tego 6 albo 6 dzala jonowe, wierzyczki raczej zostawie choc na pewno do tylu wrzuce dziala jonowe. Nowa taktyka walki tez by sie przydala bo przy tej predkosci i tych rozmiarach stare manewry nie wchodza za sprawnie. Mam nadzieje, ze to pomoze i Miecznik odzyska troche nadszarpnietego respektu. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz nim robi. Z tego co pamiętam to posiada on 4 podwójne wieżyczki i 4 osłony 125. Jak miałem Słonia to zamontowałem w nim po 1 WMP Alfa i 1 WMP Beta w każdej wieżyczce. Alfy skubały lżejsze myśliwce, zaś bety cięższe. Osobiście nie polecam PDF do Słonia, bo przed większymi statkami (od M6 w górę) to lepiej zwiewać niż walczyć (TL nigdy nie będzie statkiem bojowym). 4 osłony umożliwią przetrwanie na czas niezbędny do wycofania się z zagrożonego rejonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jasny gwint... mam te 90 milionów to muszę Kostuchy spróbować. Zawsze wolałem M3+ niż m6 czy mm6 bo te po spotkaniu z moją Keą na żyletki poszły. Jak Smokiem zwykłym wleciałem w standardową grupą P, LX, L i M to żyletki zostały... ze mnie. Traktowałem m6-tki tylko jako ozdoby w kolekcji bo M3+ sprawują się o wiele lepiej 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...