Skocz do zawartości

Mapa Scorpa


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Mapa będzie po angielsku. To PL mówi tylko o tym, że sektory będziesz miał kolorowe w zależności od tego czyje są mimo, że masz polską wersję gry. Bo w wersji mapy EN kiedy robiłeś loga na polskiej wersji gry wszystkie (prawie wszystkie) sektory były szare.

To że sektory były szare wynikało z różnic w nazwach ras między wersją polską i angileską. Poprawka PL mapy Scorpa uwzględnia te różnice, dlatego teraz mamy loga ras w sektorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam pytanie dotyczące systemu mapy...

A mianowicie czy mapa Scorpa obejmuje wszystkie obiekty umieszczone w grze, mówię o obiektach które pojawiły się za pomocą skryptu.

Zadaje to pytanie gdyż niedawno zassałem sobie Stevio Weapons Dealer, a jak wszyscy wiedzą dodaje on 2 doki ze sprzętem losowo do każdej rasy...No więc szukąlem tych doków przez trzy dni a tu nic...zassałem więc mapę i zrobiłem aktualizacje...i nic doki się nie pojawiły 😀(( (w mapie -> sam szukałem)...I stąd to pytanie...Czy mapa widzi WeaponsDealer'a czy też WeaponsDealer nie jest zapisywany w log0001.txt i dlatego mapa go nie widzi?

Pozdro Silent King 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właczyłeś doki Stevio w ustawieniach SI? Bo objawy które podałeś pasują do dwóch sytuacji:

1) Brak lub niezaktualizowany plik log mapy.

2) Brak doków Stevio.

Jeśli chcesz znaleźć te doki wpisz w wyszukiwarce towarów mapy np.:

Cytat

Soneńska Ciężka Osłona

Osłony te są dostępne tylko u Stevio, więc mapa odnadzie jego doki 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w końcu drania...

Wygląda na to że plik który ściągnąłem był jakoś walnięty, więc ściągnąłem jeszcze raz...i szukając tych ciężkich osłon, które proponował Azakal, natknąłem się na dziwne nazwy SS_WARE_idt wszedłem z mapy w menu stacji... A TAM WSZYSTKO...nareszcie wyposażę Valhalle...bo jak bym miał to robić tradycyjnie to by mnie chyba krew zalała...Dzięki Wszystkim

Pozdro Silent King 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Cytat z FAQ#1:

Cytat

Aby mapa działała należy po instalacji przekopiować z jej katalogu (tam gdzie ją zainstalowaliśmy - domyślnie jest to C:\Program files\X3 map by Scorp) wszystkie pliki z podkatalogu script oraz bonus script do podkatalogu script w katalogu z grą X3R, oraz pliki 483557.xml i 483577.xml z katalogu T do katalogu T w katalogu gry X3R.

Wiesz już gdzie szukać spolszczenia? Jest ono w podkatalogu T w katalogu script oraz bonus script ta gdzie została zainstalowana mapa Scorpa. Następnym razem czytaj dokładnie FAQ lub temat gdzie zostaniesz skierowany. Innego spolszczenia (z polskim tekstem) do mapy dla X3R nie było. Polski tekst jest tylko dla mapy Scorpa dla TC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...