Skocz do zawartości

patch 3.0 już dostępny


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

no zaraz Yacek ale po wgraniu skryptu All plots complete wszystkie inne kampanie mi się zamknęły i nagrody przekazano to niby czemu ta nie ma się zamknąć?

A tego to nie wiem. Ja na NH nie używałem All plots complete bo gram w grę z opcji NH dostępnej we "Własna gra", więc fabuł i tak nie mam. Przy testach grałem patcha, grałem bez moda (dużego), ale ze skryptami. Jak dodałem All plots, to chyba Gryf chyba był od razu. Ale może przeleć się do sektora M148, All plots wymaga, aby być w pewnych sektorach, aby otrzymać nagrody za fabuły. Może to pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

no zaraz Yacek ale po wgraniu skryptu All plots complete wszystkie inne kampanie mi się zamknęły i nagrody przekazano to niby czemu ta nie ma się zamknąć?

A tego to nie wiem. Ja na NH nie używałem All plots complete bo gram w grę z opcji NH dostępnej we "Własna gra", więc fabuł i tak nie mam. Przy testach grałem patcha, grałem bez moda (dużego), ale ze skryptami. Jak dodałem All plots, to chyba Gryf chyba był od razu. Ale może przeleć się do sektora M148, All plots wymaga, aby być w pewnych sektorach, aby otrzymać nagrody za fabuły. Może to pomoże?

Ja zaś gram NH i wybrałem jedną z nowych opcji startowych z tego moda - ale dobra i tak dzięki za pomoc trochę poćwiczę i zobaczę co jest grane - może cza ponownie wgrać All plots albo wykonać całą misję - a może przetrzepać skórę krzaczką w 926; 931 i 841 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zaraz zaraz.....jakie nowe opcje startowe? 😆 Ja nie miałem żadnych a tylko standard z X3.

Nowe opcje startowe są w modzie New Horizons, nie w patchu. To tak, aby było jasne.

Jak dostać się do tych nowych opcji w NH? Na dole listy opcji startowych masz "Własna Gra" wybierasz ją i tam są nowe profile z NH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Rozumiem, że na tych profilach nie ma fabuł? Lata się dla samego latania?

Nie ma fabuł. Choć jest mały wyjątek, Treasure Hunt jest. Przynajmniej informacje że Argonom ktoś podwędził statek, dostałem 😆

Można pływać, jak się wystartuje Boronem 😀

A ile litrów ma to akwarium ? I czy jest klejone, czy w ramie ? A jak w ramie to jaki kolor ? Nie żebym nabijał posty, ja po prostu lubię rybki, Boronów też, dzieci kwiatów i w ogóle. I mam takie pytanie. Roman pisał że rzuca tyeladihuiane, czy ktoś może mi wyjaśnić, jak Boroni mogą palić to zielsko, skoro żyją pod wodą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Ja zaś gram NH i wybrałem jedną z nowych opcji startowych z tego moda

No właśnie, te nowe opcje są dostępne w opcji "Własna Gra" i nie ma w nich fabuł z TC.

wszystko się zgadza Yacek, ale pisałem też że inne nagrody za inne kampanie dostałem (Korda; Widara, orkę z kwaterą główną ) to kilka ale wydaje się że dostałem wszystkie z innych kampanii, no i gram w wolną grę druga misja startowa (to ta gdzie dostaje się TL i M4 wrogie rasy to krzaczki xenki piraci i paranidzi; neutralne argoni boroni splici ziemianie i teladianie a lekko przyjazna rasa to piraci yaki. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiD można sobie zrobić samemu, wystarczy odrobina silnej woli. Ja od pewnego czasu właśnie tak gram. Powiem szczerze, że jest dużo ciekawiej i trzeba częściej uruchamiać tryb myślenia, a jak się uda jakaś trudniejsza akcja to satysfakcja o niebo większa 😆 Oczywiście można sobie ustalić własne zasady, np. śmierć spowodowana wadliwym działaniem autopilota się nie liczy 😀 Wszystko zależy od gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mała uwaga odnośnie autopilota. Przy ręcznym przechodzeniu przez bramy i po jego włączeniu, statek zachowuje się normalnie i leci do wskazanego punktu. Ale już po wykonaniu skoku do bramy i włączeniu, zaczyna wariować i zamiast lecieć prosto, obraca się i leci prosto na bramę 😆

Ale to nie wina patcha 3.0 a NH, już dawno to zauważyłem, a grałem bez patcha 3.0 na NH.

Cytat

DiD można sobie zrobić samemu, wystarczy odrobina silnej woli. Ja od pewnego czasu właśnie tak gram. Powiem szczerze, że jest dużo ciekawiej i trzeba częściej uruchamiać tryb myślenia, a jak się uda jakaś trudniejsza akcja to satysfakcja o niebo większa 😀 Oczywiście można sobie ustalić własne zasady, np. śmierć spowodowana wadliwym działaniem autopilota się nie liczy 😀 Wszystko zależy od gracza.

Są drobne różnice między własnym DiD, a tym na Steamie:

1. Musisz mieć silną, aby jednak nie skusić się na wczytanie ostatniego save, na Steamie silna wola ci nie potrzebna 😀

2. Na Steamie liczone są Twoje statystyki i w każdej chwili możesz porównać Swoje osiągnięcia z innymi graczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...