Skocz do zawartości

patch 3.0 już dostępny


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się nowy patch 3.0

Nowe funkcje i ulepszenia:

- The 3.0 Plot Mission

- Dead is Dead gamemode

- Added a reward for Operation Final Fury

Czyli po naszemu:

- Nowa fabuła: Balance of power - równowaga sił.

- Dead is Dead gamemode - nowy tryb rozgrywki Śmierć to Śmierć, dostępny poprzez STEAM.

- Dodano nagrodę za wykonanie fabuły Final Furry - statek M7 Gryf.

Patch zawiera polskie tłumaczenie (nowej fabuły), jednak nie jest to tekst idealny. Poprawiony plik 0001-L048.xml jest już dostępny na Mamucie. link do pliku: Plik 0001-L048.xml

Patch nie zawiera poprawionego pliku 0002 więc gra nadal będzie na pierwszym ekranie zgłaszała się w wersji 2.7

UWAGA! Patch zawiera kolejny plik cat/dat jednak o numerze 12, nadpisuje plik z patcha 2.7.1. Plik ten zawiera w sobie również poprawki z patcha 2.7.1 więc działanie jest prawidłowe. Liczba plików cat/dat po instalacji więc nie ulegnie zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Taaa....to jak się to ma teraz do wersji 2.7.1?

Tak jak każdy nowy patch do starego. Nie wiem w czym problem?

Cytat

Nie porobią się "fałdy" jak wrzucę to na New Horizons?

Zainstalujesz to zobaczysz czy New Horizons jest kompatybilny z 3.0

W sumie to patch nie przynosi ze sobą zbyt wielu zmian, więc nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

w ich newsach wcale nie wymieniaja polskiej wersji tlumaczenia

Ale plik 0001-L048.xml jest z moim tłumaczeniem wykonanym dla patcha 3.0. Choć wstępną wersją, jakoś późniejszych poprawek, które im wysyłałem nie zauważyli.

Dlaczego nie piszę o polskiej wersji językowej? Sam ich zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ten tryb dead is dead to co to jest?

Bez zapisu gry, czyli "a kto raz umarl ten nie zyje". Bardzo fajne, Dead is Dead w skrocie DiD. Masz jedno "zycie", jesli cie rozwala to konczysz przygode. Wiec graj rozwarznie i planuj posuniecia dokladnie. Czasami tez mozna miec "pecha", gdy jakis kolos przywali w ciebie na czolowe wychodzac z bramy co zdarza sie czesto 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Bez zapisu gry, czyli "a kto raz umarl ten nie zyje". Bardzo fajne, Dead is Dead w skrocie DiD. Masz jedno "zycie", jesli cie rozwala to konczysz przygode. Wiec graj rozwarznie i planuj posuniecia dokladnie. Czasami tez mozna miec "pecha", gdy jakis kolos przywali w ciebie na czolowe wychodzac z bramy co zdarza sie czesto 😆

Zapis jest, ale że tak powiem, jednorazowy. Jeśli wczytamy ostatni zapis, to jest on kasowany i jeśli zginiesz nie możesz już ponownie wczytać tego zapisu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem żaden. Pytam. Każdy patch był numerowany od jakiejś tam już zaktualizowanej wersji do najnowszej. Ten jest taki, jakby miało się go instalować na czystą wersję. I tak pewnie jest. Tylko nie wiadomo jak się zachowa gra po takiej "akcji". Na razie nie widzę nic, co by przeszkadzało. Okaże się albo i nie dalej w trakcie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

mam pytanko gdzie znajdę nagrodę za wykonanie fabuły Final Furry - statek M7 Gryf. bo tam gdzie się go spodziewałem go nie ma (sektor 926 lub Omicron Lyrae) 😆

M148, nie wiem czemu spodziewałeś się w tamtych sektorach.

a dlatego że w M148 go nie było a że początek misji jest w omikron no i koniec jest w sektorze 926

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

a dlatego że w M148 go nie było a że początek misji jest w omikron no i koniec jest w sektorze 926

Ale zlecenia dostajesz w M148, prawda?

Ja go dostałem w M148, fabuły FF nie robiłem, miałem skrypt All plots complete i to wystarczyło.

Rozumiem, że fabułę FF masz skończoną? Jak dawno?

Zresztą statek powinien być widoczny w Twoich własnościach (r), więc nie ważne gdzie jest, ważne aby był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...