Skocz do zawartości

Ulubiona klasa statku


UEF
 Udostępnij

  

220 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ulubiona klasa statku

    • M1
      2
    • M2
      5
    • M3
      5
    • M4
      0
    • M5
      0
    • M6
      20
    • M7
      12
    • M7M
      1
    • transporter
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Zwykle od początku gry wygląda to tak

M5 -> M3 -> TM + M3 -> M6 -> M7/M2 (na czas misji)

Ja dokładnie tak samo.

Pisałem już nie jeden raz, moim ulubionym statkiem osobistym jest Hyperion. Choć ostatnio trochę się to zmieniło po dodaniu statków z moda Cadiusa.

Cytat

Moja to M6 jest silna korweta z wieżyczkami osłonami i słabym silnikiem

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Czy preferujesz M6 ze słabym silnikiem, czy też uważasz że M6 mają słabe silniki? Jeśli to drugie, to chyba jeszcze nie spotkałeś wszystkich statków klasy M6 w grze 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwielbiam transportery 🙁 . Są najlepsze do magazynowania/złomowania wszystkich moich zdobyczy. (Ostatnio zakochałem się z nieznanych powodów w Platformie Pirackiej ( Habitat Piratów)). Świetnie mi się w tym trzyma wszystkie statki 😀 które potem trafiają na złom ]😀 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

(Ostatnio zakochałem się z nieznanych powodów w Platformie Pirackiej ( Habitat Piratów)). Świetnie mi się w tym trzyma wszystkie statki...

A możesz rozwinąć co dokładnie masz na myśli. Bo Ruchoma Platforma Piratów to TL i w standardzie wg statystyk nie ma hangaru. W grze w stoczni piratów (dodanej przez PG3) mam zaś w opisie Ruchomej Platformy Piratów Tragarz (taka mała różnica w nazwie) podane "Hangar 5 statków". Natomiast Habitat to stacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Vidara nic nie pobija 🙁

Za mała ładownia w stosunku do Hyperiona, możliwość montowania tylko ziemskiego uzbrojenia, jak dla mnie to wielkie minusy tego statku. Nie do przełknięcia.

Ale każdy ma swojego faworyta. Nie mówię że Vidar jest zły, jest OK, latam nim zawsze do momentu, gdy zdobędę Hyperiona. Po prostu lubię mieć dużą ładownię, aby nie tankować co chwilę. Bo jestem bardzo mobilny, skaczę z jednego końca mapy na drugi szukając okazji do walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zwie Ruchoma platforma piracka. Podam ci potem dane. Ma sporą ładownie, wygląda jak habitat piratów ( i w opisie też nim jest) rozwija prędkość coś około 180 m/s i sporo statków tam wchodzi 🙁 bo zdaje się że 20 😀 . A no i jeszcze jedno 😀 Wygenerowane przez SCS. Edytuje potem posta i podam parametry 😀 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi coraz ciekawiej.

Piszesz o SCS Suite? On tylko tworzy na starcie porzucone statki z określonych klas. Korzysta z używanego przez grę pliku TShips. Więc jeśli masz jakiś skrypt/mod dodający/modyfikujący ten statek, to on jest odpowiedzialny za te parametry. Ja np. gram z DDTC i SCS Suite tworzy mi na starcie porzucone statki TL dodane przez ten mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten piracki 'TL' takie statystyki ma w vanilla. Klasa w cudzysłowie bo nie można nim przewozić stacji, mimo tego że w opisie stoi jak byk, że może pomieścić ładunki ST 🙁

Dobrze spisuje się jako mobilny magazyn albo w górnictwie.

Statystyki: http://eng.x3tc.ru/x3_tc_ships/list.php?class=1&race=0 (Mobile Pirate Station)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja ślepy, albo co. Patrzyłem w statystyki i widziałem tylko Ruchomą Platformę Piratów, taką samą z dopiskiem tragarz mam w stoczni pirackiej dodanej przez PG3, tego czegoś co podałeś w linku jeszcze w grze nie widziałem (a może widziałem, ale nie zwróciłem uwagi). Jak włączę grę to poszukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No dobrze, ale jak go zdobyliście lub kupiliście?

Przez SCS .. był jako pierwszy większy statek porzucony do przejęcia, po pierwszym skanowaniu 🙁

Dodatkowo stocznia Marauder też go ma w zasobach 😀 Jest świetny bo kosztuje chyba tylko 4mln 😀 Jego wada to brak jakiegokolwiek uzbrojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, no to już wiem.

Ale skoro użyteczny jest jako magazyn, to zdecydowanie lepszy jest Prom Atmosferyczny. Ma największą ładownię z wszystkich TL-i 80000. Wada, mniejszy hangar. Ale mnie to nie przeszkadza, w każdej Placówce Wojskowej mam zadokowany Prom, który służy tylko jako rozszerzenie magazynu Placówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ma największą ładownię z wszystkich TL-i 80000. Wada, mniejszy hangar. Ale mnie to nie przeszkadza, w każdej Placówce Wojskowej mam zadokowany Prom, który służy tylko jako rozszerzenie magazynu Placówki.

No nie do końca największą 🙁

Ten statek, o którym mówimy jest w stoczni Marauder i nazywa się Ruchoma Platforma Piratów. Jego statystyki są całkiem fajne...

- szybkość 180

- hangar 15 statków

- Ładowność do 44 000 .. ładunek klasy .. uwaga .. ST 😀

Co do największej ładowni .. to też stocznia Marauder przy maksymalnej randze dodaje coś takiego jak Statek naprawczy.

Kosztuje to to cudo 167mln .. ale ale .. ma ładownie 120 000 ( tak dobrze napisałem ) .. jednak klasy XL 😀

Do tego jego prędkość max to 12 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...