Skocz do zawartości

Kupno statkow gonerskich


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie.

Ranger - tylko latają po sektorach, można zdobyć.

Tropiciel Światła - nagroda za wykonanie fabuły Gonerów.

Aran - zdobyć można dzięki otrzymanemu od Gonerów za wykonanie ich fabuły napędowi rozproszonemu, poczytaj temat o Aranie i Napędzie rozproszonym to będziesz wiedział. Ewentualnie można kupić w stoczni Marauder (skrypt, też poczytaj na forum).

PS. Zadajesz takie pytanie, jakbyś wczoraj się zarejestrował na forum. Nie czytałeś na bieżąco postów? Odpowiedzi były już po kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i krotka pilka. Jedyne co to trzeba by napasc na gonerow i zmusic ich do porzucenia statku, zas korwete abordazowac. Chcialem spytac na czacie, ale balem sie ze mnie oskórujecie ha ha.

A czym wlasciwie jest ten mobile repair ship, co to robi (domyslam sie ze naprawy?), gdzie mozna spotkac i zdobyc ?

Wg tych statystyk nieco sie on rozni od Arana http://eng.x3tc.ru/x3_tc_ships/list.php?class=0&race=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wlasnie ostatnio nie bylem na biezaco z Konfliktem Terranskim

No to masz pewnie zaległości. Nic to, pytaj, co wiem to podpowiem.

Cytat

Ależ oczywiście że możesz kupić, za pomocą skryptu Bribe A Pilot do którego osobiście dokonałam tłumaczenia. Oczywiście skrypt ma pewne ograniczenia, ale działa i możesz kupić statki Gonerów.

Pozdrawiam.

Pytanie dotyczyło standardowych rozwiązań, więc taka była odpowiedź. Ale bardzo dobrze że dodałaś informację o tym skrypcie.

Ciekawe tylko jak płynie to na fabułę Gonerów, jeśli kupisz Ozjasza? Jak długo trzeba będzie czekać, aż pojawi się kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...