Skocz do zawartości

Ulubiona klasa statku


UEF
 Udostępnij

  

220 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ulubiona klasa statku

    • M1
      2
    • M2
      5
    • M3
      5
    • M4
      0
    • M5
      0
    • M6
      20
    • M7
      12
    • M7M
      1
    • transporter
      3


Rekomendowane odpowiedzi

W TC nie miałem jeszcze Hyperiona więc nie wiem czy jest dobry według mnie najlepsza klasa to m6 a statek to Vidar do walki bo do misji czy tak do latanie ta wole springbloosuma a klasy m2 i m1 używam do wypadów albo jak trzeba coś grubszego zdjąć 🤪

To ze statki terran mogą używać tylko broni terran to jeszcze pół biedy mi bardziej przeszkadza ze mogą używać tylko swoich rakiet

Skąd zdobyć prom atmosferyczny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat chyba nidy nie będzie miał końca Vidar Vs Hyperion 🤪

Ja powiem tak, latałam tym i tym i do gustu zdecydowanie przypadł mi Vidar. Ale prawda jest taka że każdy statek jest dobry, zależy tylko od tego jaką prowadzisz "strategię" czyli jak używasz swojego statku. Na dzień dzisiejszy uważam że 40 mil za Hypcia to troszku przesada :/ za tyle wole kupić M7 Gryf i dokupić statki. No ale właśnie Hypek może pomieścić dwa myśliwce w swoim hangarze. Co prawda dwa myśliwce szału nie robią, ale lepsze te dwa niż wcale. Teraz gdy CODEA zupełnie odmieniła mój styl gry, to często zaczynam się teraz zastanawiać nad tym nieszczęsnym Hyperionem i obawiam się że Vidar pójdzie w odstawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cóż ja twierdze ciągle, że Vidar jest najlepszy, mimo, że Hyperionem (który w X3R był moim ulubionym statkiem) też trochę latałem (ogólne porównanie Vidara i Hyperiona jest tutaj - efekt zażartej mojej walki z Yackiem 🤪 )

Nasza walka ma dużo starszą historię, wszystko zaczęło się jeszcze na forum Ego, o czym wspominam w cytowanym przez Ciebie poście 😉

Oba statki są dobre, oba świetnie nadają się na statek gracze. Mnie po prostu bardziej podoba się Hypcio i cenię w nim to czego nie ma w Vidarze: dużą ładownię, broń Wspólnoty, dwa myśliwce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyperion. Mi osobiście nie do końca podoba się jego wygląd, niemniej w grze go praktycznie nie widzę, więc wygrywają statystyki. Duża ładownia, możliwość korzystania z broni i rakiet wszelkiej maści a ponad to możliwość zadokowania 2 myśliwców. Vidar o ile jest bardziej estetyczny, to jednak jest to M6 dla nowicjusza. Daje on możliwości nieporównywalnie mniejsze niż taki Hyperion i nadaje się tylko do strzelania ( a co ja ?? szybki cyngiel jestem??). Kto co woli o gustach się nie dyskutuje. Ja tam nadal Kocham klasę TL 🤪 i M7 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja powiem ? 🤪 Hmmm... Zawsze lubiłam Vidara szybki, zwrotny jako tako dawał radę i było ok. Ale gdy dorabiałam się kasy to kupowałam ATF Aegir a potem Tyra. Ale ileż można? I w tedy pojawił się K3NZO i przekonał mnie do lotniskowców wykorzystujących skrypt CODEA 😉. Na dzień dzisiejszy tym naj jest Argoński M7 Gryf.

Spoiler

Cytat

Ja zastanawiam sie nad tym, jaki jest najlepszy TL, i puki co to ubóstwiam Ruchomą platformę piratów (Jest taka zezłomowana 😀 ). Natomiast z większych zabawek to choruję na M1 dostępny u Yakich 😀 (nie pamiętam jak sie zwał ten statek ;p)

No ja właśnie nią latam 😀 Generalnie tez jestem z niej zadowolona. Fajnie by było gdyby miała jeszcze przynajmniej dwie wieżyczki obsługujące jakieś działko przeciw myśliwcom. No i jest jeszcze jeden problem, mimo iż ma kontenery ST po zadokowaniu do stoczni nie mogę kupić żadnej stacji, fabryki. Bardzo dziwne 😀

Co do tych Yaki to są dwa M1:

Shuri - wygląda jak Argoński M1 kolos

Hoshi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym sprzętem do latania jest Spytfire, szybki zwrotny skuteczny. Wiekszość M6 nie stanowi problemu.

Vidar jest dla mnie troche za wolny, a Springblossom zbyto cięzały w manewrach. Z dużych splickie Tygrys i Pantera.

Moja wersja gry 2,6(od wczoraj) mapa Scorpa, plus mod Anarkis Defense System.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...