Skocz do zawartości

Napęd skokowy


Omicron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Niedawno ten temat był poruszany, wystarczy użyć funkcji "Szukaj": http://xudb.pl/topic/756-gdzie-kupi-nap-d-skokowy/%C4%99d+skokowy

Dzięki za odpowiedź, szukałem na forum i w encyklpoedii ale widocznie źle bo nie znalazłem. Poza tym jestem nowym graczem X3, nie używam żadnych dodatkowych modów lub skryptów.

Jeszcze raz dzięki za pomoc, a reszcie za "gorące" xenońskie powitanie.

Happy New Year!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd kupisz np w Terra Corp HQ i innych HQ lub u Gonerów w świątyni, Możliwe że i Teladianie to mają nie pamiętam bo dawno nie grałem. A używasz poprzez mapę więcej ci nie powiem bo w instrukcji to jest opisane.

Wiesz każdy tu się wpienia jak trzeba ciągle to samo powtarzać a że gra jest złożona to nowi zazwyczaj zadają setki pytań nie martw się o przy witanie to tylko na początku tu tak jest ogólnie Atmosfera wydaje się być zdrowa na tym forum, każdy ma początki, a co do gry to graj i ją poznawaj bo jest bardzo dobra na początku odstrasza złożonością ale po jakimś czasie potrafi gracza omamić swoimi wdziękami

A co do tego że to początki twojej obecności na forum to mówię w imieniu wszystkich Witam cię serdecznie i na przyszłość nie zrażaj się takimi rzeczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Napęd kupisz np w Terra Corp HQ i innych HQ lub u Gonerów w świątyni, Możliwe że i Teladianie to mają nie pamiętam bo dawno nie grałem. A używasz poprzez mapę więcej ci nie powiem bo w instrukcji to jest opisane.

Wiesz każdy tu się wpienia jak trzeba ciągle to samo powtarzać a że gra jest złożona to nowi zazwyczaj zadają setki pytań nie martw się o przy witanie to tylko na początku tu tak jest ogólnie Atmosfera wydaje się być zdrowa na tym forum, każdy ma początki, a co do gry to graj i ją poznawaj bo jest bardzo dobra na początku odstrasza złożonością ale po jakimś czasie potrafi gracza omamić swoimi wdziękami

A co do tego że to początki twojej obecności na forum to mówię w imieniu wszystkich Witam cię serdecznie i na przyszłość nie zrażaj się takimi rzeczami.

życzę powodzenia Andrew w szukaniu Świątyni Gonerów w X3 TC która ci cokolwiek sprzeda 😁 - ta którą pomożesz wybudować niczym nie handluje 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

życzę powodzenia Andrew w szukaniu Świątyni Gonerów w X3 TC która ci cokolwiek sprzeda 😁 - ta którą pomożesz wybudować niczym nie handluje 😁

Ale modlić się za nas będą. Mnie nie jeden raz ich modlitwy pomogły 😀

jasne Yacek co nie zmienia faktu że świątynia nie handluje a Andrew pomylił X3 reunion z X3 tc i podaje mylące nowego gracza informacje ]😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja o wszystkim muszę pamiętać. X3 r nie różni się bardzo od TC i większość stacji jest w tych samych miejscach a że nie grałem już w żadną z tych gier ponad 3 miesiące to nie pamiętam, z grubsza to chyba dobrze odpowiedziałem, ale z tego co widzę to nowy i tak chyba się wystraszył bo już się nie pojawia na forum.

Jak tak dalej będzie to forum umrze bo nie będą powstawały nowe tematy bo już nie będzie na nie pomysłów skoro kilka razy nie można na ten sam temat pogadać pamiętam na ego z 5 razy się powtarzał każdy temat. HEHE co nie znaczy że to jest dobre no ale. Zresztą każdy sam sobie odpowie jak jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat
Cytat

życzę powodzenia Andrew w szukaniu Świątyni Gonerów w X3 TC która ci cokolwiek sprzeda 😁 - ta którą pomożesz wybudować niczym nie handluje 😁

Ale modlić się za nas będą. Mnie nie jeden raz ich modlitwy pomogły 😀

jasne Yacek co nie zmienia faktu że świątynia nie handluje a Andrew pomylił X3 reunion z X3 tc i podaje mylące nowego gracza informacje ]😀

Ale Andrew nie zrobił tego celowo. Każdy może się pomylić, zapomnieć i napisać złą odpowiedź. Ktoś inny to skoryguje i jest OK. Po to jest forum, nie ma co się denerwować z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Satelita ma określony zasięg, w większych sektorach potrzeba kilku satelitów. Możesz tez je w każdej chwili stracić. Do tego wyszukiwanie określonego towaru. Ile musiałbyś mieć satelitów i ile systemów i fabryk sprawdzić, aby go wyszukać w najlepszej cenie. Można się w tym wspomóc skryptami TIS Teladi Information Servise lub Universal Best Buys Sells. Ja jednak wolę od nich właśnie mapę Scorpa. Wpisuję w niej określony towar jakiego szukam i już wiem gdzie, w jakiej ilości i cenie jest dostępny. To wielki zysk czasu, który mogę wykorzystać w inny, bardziej przyjemny sposób.

O takich rzeczach jak wyszukiwanie porzuconych statków, lub konkretnych statków w grze, które mogę zniszczyć lub zdobyć już nie wspomnę.

No i jeszcze jedna sprawa. Ile razy ktoś pytał na forum "jak dolecieć do sektora X?". Dzięki mapie Scorpa nie ma tego problemu. Ja nie pamiętam lokalizacji wszystkich sektorów i jeśli potrzebuję dostać się szybko do określonego sektora, szczególnie jeśli nie mam go odkrytego, dzięki mapie wiem gdzie lecieć. Może to ułatwienie, ale dla mnie, napiszę to jeszcze raz, zysk czasu, który mogę przeznaczyć na kolejną misję lub inne zadanie, bez tracenia go na błądzenie po omacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeśli mapa w xach była by bardziej dokładna to według mnie satelity straciły by wolę bytu. A tak wrzucasz sobie statelitę i wszystko wiesz co jest w sektorze i co się w nim dzieje. A poza tym w encyklopedii w grze pisze jak już się odkryje dany towar to gdzie można go kupić.

Temu nie mam właśnie napędu skokowego 😁 bo najwidoczniej go nie odkryłem jeszcze (mam nieskończoną fabułę terranów, utknąłem na misji gdzie muszę przewieźć 200teladianium ale nie mam do tego statku, tak czytałem FAQ aby zrobić pierwszą misję fabuły argonów, ale nie otrzymuje nic od nich "lub wysoką rangę u Argonów" - mam Marszałek Federacji) na 100% nie mam go w Encyklopedii 😁

Btw. i tu powstaje odpowiedź ma moje pytanie dot. modów/skryptów dla początkujących 😀

- mapa scorpa 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...