Skocz do zawartości

Skrypt Teladi Information Service


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skrypt Teladi Information Service pozwala na wyszukiwanie towarów i statków w całej galaktyce.

Instalacja - skrypt dostępny w formacie .rar. Po ściągnięciu rozpakować i wszystkie pliki z katalogu "script" przekopiować do podkatalogu script w katalogu gry. Wszystkie pliki z katalogu "t" przekopiować do podkatalogu t w katalogu gry. W pobieralni Mamuta dostępne jest tłumaczenie skryptu. Pobrany plik 8300-L048.xml również przekopiować do katalogu t w katalogu głównym gry.

Po uruchomieniu gry przejść do Sterowanie/zakładka Interfejs i poszukać pozycji TIS Teladi Information Service. Przypisać jakiś wybrany klawisz dla tej opcji.

Następnie będąc w przestrzeni kosmicznej naciskamy ten klawisz, otwiera się okno konfiguracji wyszukiwarki, konfigurację przeprowadzamy według potrzeb, zależy czego chcemy szukać.

Wyszukiwarka statków działa podobnie jak ta dostępne dzięki mapie Scorpa, jest jeden minus, wyszukiwanie statków kosztuje: wyszukanie wszystkich M7 w 100 sektorach kosztuje 11,300 kredytów.

Spolszczenia skryptu szukaj tutaj: X3TC - spolszczenia do skryptów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Mam pytanie dotyczące tego skryptu.

Otóż zainstalowałem i widzę ze działa 1 mały problem w tym ze nie mogę znaleźć w nim towarów technicznych (samo polecenie techniczne jest ale wyszukuje zgoła zupełnie co innego) tzn. poleceń typu MK1 itd. Być możne czegoś nie doczytałem lub pominąłem w opcjach skryptu byłem na stronie eng. lecz niestety znajomość tego języka jest raczej słaba.

Poza tym skrypt bardzo fajny działa jak nawigacja podprowadza nas pod sam (sklep)

Gram w X3-TC pl +patch 2.1

EDIT

Ok dzięki za odpowiedz teraz przynajmniej pewny jestem ze mam wszystko ok w tym skrypcie 😀

Swoja droga te upgrade by się przydały bo już MK3 np. wszędzie dostępny nie jest.

A ten 2-gi skrypt mam tylko on ma widzimisię bo działa tylko w tych systemach które znam i w których są satelity zaawansowane lub akurat któryś z moich statków, inaczej twierdzi ze brak szukanego czegoś, lub mam skryptowego buga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Polecenia MkI (bojowe, handlowe) dostępne są w każdym DOK-u więc nie ma potrzeby ich wyszukiwać.

2. TIS szuka tylko towarów, a to co Ty chcesz szukać to wyposażenie lub inaczej mówiąc upgrade.

3. Jeśli koniecznie chcesz szukać rozszerzeń to doinstaluj sobie inny skrypt: Skrypt Universal Best Buys/Sells Locator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...