Skocz do zawartości

Anarkis Defense System


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się najnowsza wersja skryptu 2.65.1

Zmiany w wersji:

v2.65 - Barracks and Menu Overhaul
(+) [Automated Defense System] General settings added
(+) [Commands - Carriers and ships] Allows automated mode on the playership
(+) [Commands - Carriers and ships] Marine Barracks (training and repairs)
(*) [Commands - Carriers and ships] Docking order not always using the Transporter Device
(+) [Defense Grid] Defense Grid ships jump to the nearest gate from the threat
(+) [Defense Grid] A message can be displayed when a sector protected by the grid is under attack
(*) [Defense Grid] Bad carrier management
(*) [Defense Grid] Defense Grid unable to use ships who don't have orders
(+) [Menu System] Menu Overhaul
(*) [Menu System] Pressing the manager hotkey several times shouldn't trigger several menu
(*) [Menu System] Inaccurate threat level diplayed on the Defense Grid Manager

Tak ogólnie: poprawiony system sieci obrony, dodano możliwość szkolenia marines i zamiany pasażerów w marines.

Jak sprawuje się system szkoleniowy Marines w porównaniu do skryptu Marine Training Manager, nie wiem, jeszcze nie testowałem. Zrobię testy, choć nie używam na co dzień Marines.

Skrypt posiada już aktualne polskie tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sterowanie/Interfejs przypisz sobie klawisz do ADS zarządzanie.

Cytat

(nie widzi go ani Pirate Guild 3 ani nie mogę dodać do statku Carrier Command Software).

Nic do statku nie dodajesz. Poprawna instalacja sama dodaje odpowiednie rozkazy do mogących je mieć statków i stacji.

Sprawdź czy na pewno poprawnie przekopiowałeś pliki skryptu.

Z tego co widzę, to ze wszystkim czego się dotkniesz w grze masz problem. Może zostaw tę grę? 🙁

PS. To tylko żart, wcale cię nie zniechęcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły jesteś Yacuś 🙁 Ostatecznie zainstalowałem skrypt ale mój M2 z hangarem na 26 myśliwców nie wiedzieć czemu nie ma wszystkich rozkazów lub ja nie potrafię do nich dotrzeć...

A ja będę się upierał że owe Carrier command software jest konieczne bo wszędzie jest napisane że to musi być i ze jest kompatybilne z M1 M7 Tl i TM (czy jakoś tak). A u mnie tegoż towaru nie ma...

Wiem w czym problem znaczy czemu nie mogę dostać się do rozkazów. Gdy klikam na zarządzaj statkami powinna wyskoczyć mi lista lotniskowców a nie wyskakuje nic jakbym nie miał żadnego a mam przecież kolosa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A ja będę się upierał że owe Carrier command software jest konieczne bo wszędzie jest napisane że to musi być i ze jest kompatybilne z M1 M7 Tl i TM (czy jakoś tak). A u mnie tegoż towaru nie ma...

Bo nie ma żadnego towaru, oprogramowania itp. Po prostu instalujesz skrypt i nowe rozkazy pojawiają się w odpowiednich statkach. Kolosa nigdy nie miałem, więc nie powiem Ci jak z nim jest, ale na liście statków-lotniskowców miałem i TM i M7, chyba nawet M6 (Hyperiona oczywiście).

Jeśli masz problem, to poszukaj innego skryptu do zarządzania flotą, chyba CODEA lub MEFOS do tego służą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz może co robisz i kiedy pojawia się problem. U mnie po instalacji wszystko działa bez problemu, wystarczy odpowiednie oprogramowanie na statku (Carrier Command Software, nie wiem jak to się dokładnie zwie w polskiej wersji, ale jest to to standardowe oprogramowanie dla lotniskowców dostępne w gołej grze) i przypisanie klawisza dla managera ADS, z niego można zarządzać całością, a w menu rozkazów statku dostępne są opcje dla poszczególnych statków (w 'ogólne' i 'dodatkowe rozkazy').

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał Prowler.

Co do Oprogramowania Lotniskowiec, to jak pisali koledzy jest ono standardem w czystej grze i służy do zarządzania statkami typu Lotniskowce (jak sama nazwa wskazuje), a skoro miałeś Lotniskowiec to myślałem, że logicznie rozumując zakupiłeś to oprogramowanie.

Dostepne jest ono we wszystkich Teladiańskich i Splickich DOK-ach Zaopatrzeniowych i Bazach Pirackich (chyba bo mam PG3, ale ty chyba również).

Co do tłumaczenia stron z j. angielskiego to polecam Google Translate, można wiele zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Witajcie... ja jak zwykle z problemem, gram w XRM i jednym ze skryptow jakich używam jest Anarkis Defense System, Latam w chwili obecnej Gryfem z zadokowanymi 25 mysliwcami klasy M3, wszystko pięknie sie spisuje dopoki moje mysliwce nie wracaja na mojego Gryfa.... trace zawsze z 3-4 a czasem i wiecej mysliwców podczas dokowania do Gryfa 🙁 po prostu sie o niego rozbijaja 😀 czy jest na to jakis sposób ???

Pozdrawiam Dee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mam problem choc nie wiem czy to wina skryptu. Jak daje polecenie zadokuj wszystkie moje statki, to pierwsza moja eskadra rozbila sie o mojego gdryfa. Przy drugiej eskadrze wlaczylem cheat no collision to mysliwce przez 10 minut lataly wokol gryfa az w koncu zadokowalem je cheatem. Problem na razie jest maly bo mam tylko 8 mysliwcow, jednak gdy dojda kolejne to nie chce mi sie kazdego z osobna dokowac. Ma ktos jakis pomysl na rozwiazanie problemu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...