Skocz do zawartości

Skryptu i pluginy dla początkującego


Omicron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Warto.

Nie ma czegoś takiego jak skrypty dla początkującego. Poczytaj opisy skryptów, szukaj na początek takich, które poprawiają to co uważasz że Ci brakuje w TC. Zajmujesz się handlem, szukaj skryptów poprawiających zachowanie handlowców, dających możliwość przeglądu tego co zarobili itp.

Budujesz stacje i fabryki, szukaj skryptów, które pomagają w tym.

Walczysz, szukaj skryptów które poprawiają aspekty walki.

Nikt nie powie Ci: zainstaluj ten i ten skrypt, bo nikt nie wie jakim stylem grasz, to ty wiesz czego ci brakuje w grze. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, to znaczy że za mało znasz grę, więc wstrzymaj się, poznaj ją lepiej, przy okazji czytaj informacje o skryptach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Warto.

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, to znaczy że za mało znasz grę, więc wstrzymaj się, poznaj ją lepiej, przy okazji czytaj informacje o skryptach.

Jak napisałem... nowy jestem 😁 Jak na razie zajmuje się robieniem misji, żeby zarobić na lepszy statek... ale zdobywanie kasy w tej grze jest dość trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej odwrotnie, w porównaniu do X3R jest łatwiej. No ale pewnie nie grałeś w X3R.

O skryptach poczytaj w tych tematach: Nasze skrypty i mody i X3TC - spolszczenia do skryptów, zobacz co dają skrypty, potem poczytaj dokładniejsze informacje o skrypcie w temacie z jego opisem. I pamiętaj, zanim zainstalujesz pierwszy skrypt zrób backup katalogu gry i plików sav, aby w razie problemów nic nie stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek pisze tak jak jest , ten do tego ten do tamtego, zaslezy od gustu i preferencji gracza .

moja rada jest taka nie ma skryptow typu God mode , dajacych pieniadze ani czegos podobnego zato sa mody i skrypty ulatwiajace gre lub utrudniajace gre i ty musisz sie zastanowic co chcesz ewentualnie mozesz zrebalansowac gre i zrobic ze w jednych asdpektachja ulatwisz a w innych utrudnisz , ale jak na poczatkujacego to proponuje ,wlasnie rebalans z przewaga na ulatwiewnie i potem mozesz ja utrudniac jak ci sie podoba .

seria X3 jest to gra ktora bez pracy fanow , bez scryptow i modow zrobionych przez ludzi bylaby do zagrania tylko raz a tak to walkom w tej serji nie ma konca jak w normalnym kosmosie nie walczysz giniesz , walczysz tez giniesz ale przynajmniej z chonorem.😁

powodzenia na poczatku i oby wciagnal cie ten swiat X3 bo warto.

moim zdaniem to jest taki temat gdzie ludzie grajacy juz od kilku lat pisza jakie instaluja mody i skrypty tam zajzyj i porownaj co ludzie instaluja jakie maja preferencje i napewno cos znajdziesz dla siebie .

z powarzaniem Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie miałem na myśli czegoś typu god mode lub czegoś co mi utrudni lub ułatwi grę (poziom w zdobywaniu kasy itd.). Chodziło mi raczej co jest najpopularniejsze, co używa z reguły każdy gracz X3:TC. Możliwe że gra by umarła gdyby nie wychodziły dodatki (grałem swego czasu w dobrego poczciwego Freelancer'a z dodatkiem Discovery i niczego ponad), ale ja osobiście nie przepadam za mocno modowanymi grami, cenię oryginalność (chyba że przeorałem grę we wszystkie strony, nie znudziła mi się i chce jej więcej 😁 co zdarza się rzadko) ^^.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze do TC dużego moda na miarę XTM'a, jedynego słusznego 😁 Są dwa całkiem spore ale na tym etapie jeszcze nie tak rozbudowane i zbalansowane by można polecić je każdemu w ciemno.

Poza nimi jest cała masa mniejszych skryptów i modów ale tak jak pisała Balbinka, każdy oczekuje od gry czegoś innego i dobiera je do własnych potrzeb. Najlepiej będzie jeśli zajrzysz do tematu, który polecił Ci Yacek i zrobisz sobie swój własny zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Absolutnie nie miałem na myśli czegoś typu god mode lub czegoś co mi utrudni lub ułatwi grę (poziom w zdobywaniu kasy itd.).

Nikt cie oto nie posadzal ani nie mial takiego zamiaru hihihihi ja dla takich co pytaja o mody typu godmode jestewn nader werdna.

ale moja opinia o serji X3 jest taka ze jakby nie bylo modow i scryptow to byla by to gra max na miesiac latania i tyle potem byla by to nuda spraszna bo robilo by sie wszystko w kulko to samo , a tak mody i skrypty dodaja smaczku i adrenalinki do gry. Pozatym nie chodzi o wielkosc moda czy skryptu tylko o to co dany plik wnosi do gry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...