Skocz do zawartości

Opuszczone statki/Skrypty/Instrukcja


Tezeth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Save'y potrafią się czasem same z siebie skopać, kiedyś miałem taki przypadek w Reunion. Paczka skryptów od zawsze ta sama, a w pewnym momencie przestały zupełnie działać misje killerskie- gdy tylko atakowałem cel dostawałem wiadomość o niepowodzeniu misji. Na szczęście odkopałem starsze save i udało mi się uratować tą grę.

Dlatego lepiej, tak jak Yacek pisał, robić zawsze backupy save'ów i (przy testowaniu skryptów/modów) samej gry niż potem pluć sobie w twarz 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 😁 Brama jest, tylko tak dawno nie latałem manualnie i nie szukałem bram że nie mogłęm jej znaleść 😁 A mapka scropa fajna rzecz, tyle że podane namiary na opuszczone statki są nieprawidłowe.

Zainstalowałem pare scryptów i mam takie konflikty jak:

1. Wchodze na Rozkazy/Pirackie/ReadText2010-660

Rozkazy/Pirackie/ReadText2010-661

Rozkazy/Specjalne/ReadText2010-528

Rozkazy/Specjalne/ReadText2010-529

2. Boroński Dok Zaopatrzeniowy:

Towar ----> ReadText17-10253 Cena towaru 983.024

Towar ----> ReadText17-10393 Cena towaru 9.009.592

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A mapka scropa fajna rzecz, tyle że podane namiary na opuszczone statki są nieprawidłowe.

Głupoty gadasz, albo współrzędnych nie umiesz czytać. Gram z mapą Scorpa ponad dwa lata i zawsze dobrze pokazuje.

Co do readtextów, spolszczenia do wszystkich skryptów dodałeś?

Mnie to wygląda na brak spolszczenie Bonus Packa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""2. Boroński Dok Zaopatrzeniowy:

Towar ----> ReadText17-10253 Cena towaru 983.024

Towar ----> ReadText17-10393 Cena towaru 9.009.592"

Prawdopodobnie to ten skrypt, tyle ze tam nie ma spolszczenia

"30.Pełny opis skryptu

AdvancedThrusterControl-V1.01-08.05.2006 - Ten skrypt dodaje dodatkowe ulepszenie które można kupić w borońskich stoczniach, Zaawansowana Kontrola Dopalaczy. Więcej info w readme lub w linku powyżej.""

Do tego coś nie mogę skojażrzyć skypta.

Rozkazy/Pirackie/ReadText2010-660

Rozkazy/Pirackie/ReadText2010-661

Rozkazy/Specjalne/ReadText2010-528

Rozkazy/Specjalne/ReadText2010-529

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Rozkazy/Pirackie/ReadText2010-660

Rozkazy/Pirackie/ReadText2010-661

Salvage Extension Commands by voxol

Cytat

Rozkazy/Specjalne/ReadText2010-528

Rozkazy/Specjalne/ReadText2010-529

SatelliteDeploy by Bhruic

Deploy Advanced Satellites

Deploy Navigation Relay Satellites

Pamiętaj, jeśli instalujesz skrypt to sprawdź czy jest spolszczenie do niego. Jeśli nie ma to musisz przerobić sobie plik tekstowy tego skryptu z pliku angielskiego (44) na polski (4B). jak to zrobić jest opisane w FAQ.

W większości opisów skryptów na angielskiej stronie Ego o skryptach i modach jest podany numer pliku tekstowego, z którego skrypt korzysta. Jeśli nie ma to musisz sam pilnować tego jaki nowy plik tekstowy pojawił ci się w katalogu T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieranie pliku. [X3]Salvage Extension Commands PL

http://www.mamuthq.net.pl/index.php?page=d ... ommands-pl

Pobieram, klikam na niego i nic.... nie instaluje sie czy tam nie pokrywa z niczym ;p

Salvage Extension Commands by voxol

wystarczy ze edytuje notatnikiem pliki 447065 i zmienie <language id="44"> na 48 ?😁

A co do mapy to moja wersja to :

X3 map © by Scorp (SUU Design)( v1.2.3.9 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pobieram, klikam na niego i nic.... nie instaluje sie czy tam nie pokrywa z niczym ;p

To otwórz najpierw Plugin Managera i w nim wybierz instalacje nowe skryptu, a nastepnie wybierz ten plik ze skryptem.

Czy inne pliki .spk otwierają Ci po kliknięciu Plugin Managera?

Cytat

wystarczy ze edytuje notatnikiem pliki 447065 i zmienie <language id="44"> na 48 ?😁

Chyba dokładnie opisane w FAQ? Nazwa pliku z 447065 na 487065 i pliku to co napisałeś. Notatnika nie polecam, może zmienić kodowanie i wtedy nadal będą readtexty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pewnie nie uaktualniłerś mapy dlatego pokazywała Ci inne współżędne. Chociaż mi raz nie pokazywała asteroidy, w której wydobycie rudy wynosiło122. Niestety po reinstalce tejmniczo znikła 😁 .

Cytat

A co do mapy to moja wersja to :

X3 map © by Scorp (SUU Design)( v1.2.3.9 )

Cerberowi nie chodziło o aktualizację samej aplikacji tylko danych które ona pobiera z gry. Zerknij do FAQ, Yacek tam wszystko bardzo dobrze opisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zainstalowałeś wersję 1.2.3.9 a to jest wersja dla TC. Ty grasz w X3R więc musisz zainstalować wcześniejszą wersję mapy Scorpa. Jest do pobrania na tej samej stronie.

2. Przeczytaj proszę dokładnie opis w pierwszym poście tematu o mapie Scorpa, lub w FAQ, opisałem tam wszystko dokładnie, również to jak konfigurować mapę w grze i jak aktualizować dane dla mapy. Piszę o tym już po raz trzeci, a ty zamiast przeczytać to co ci polecam, po raz kolejny pytasz. Czy myślisz że ktoś będzie odpowiadał na Twoje pytania, skoro tobie nie chce się czytać dokładnie zarówno odpowiedzi na nie, jak rozwiązań twoich problemów, które są juz na forum opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...