Skocz do zawartości

Usunięcie kokpitów z serii X


Gie_N_koV
 Udostępnij

  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy tęsknicie za kokpitami?

    • Tak, mam nawet pobraną paczke kokpitów
      6
    • Tak, fajnie wyglądały
      5
    • Nie, były nieprzydatne
      3
    • Nie, przeszkadzały w grze
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Ja czytałem gdzieś że ta gra ma być jak najbardziej realna. Więc takie kokpity powinny być wręcz wskazane. Wkońcu jesteś pilotem i widzisz to co pilot. A kokpit zasłania bo zasłania po to są radary clowniki i oprogramowanie by z niego kożystać. Jak np bym pilotował jakiś statek flagowy to wg. mnie głównie bym posługiwał radarem który byłby na mostku, a nie patrzał przez okienko czy niszczą mi eskadrę myśliwców. Jak już chcę oglądać walkę to włanczam widok z tyłu statku i oglądam ale wtedy nie skupiam się na walce. Przyznam wiele czasu spędziłem w Freespace i przyzwyczaiłem się latać bez kokpitu. A co do dwójki to grałem chwilkę bo mi grafa sie krzazyła. 😀

Heh wiesz _RA, nie którzy widzą tylko szybę przed sobą i im to wystarczy, a jeżeli już coś zasłania ekran (sidebar, grawidar) to ktoś może dostać białej gorączki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uzywam modu Shawns CockpitMod v1.5 i powiem ze jestem bardzo zadowolona z tego modu. Każda klasa statku ma inny kokpit co bardzo urozmaica grę. Nie jestem wymagająca więc nie oczekuję od autora tego modu żeby każdy statek miał inny kokpit 😀. Kokpit M1 lub M6 czy M7 jest duży i troszku "przysłania" aczkolwiek nie powiem bym z tego powodu miała na cokolwiek narzekać. Są owszem nie dociągnięcia jak na razie dwa typy statków maja nie przypisane kokpity Kord i Statek Eksperymentalny. I przyznam się że jak teraz wsiadam do Korda lub Statku eksperymentalnego to razie mnie ta przestrzeń nie czuje się że siedzę w statku tylko nie wiem ..... jak byłabym kamera lecącą za tym statkiem. Dlatego nie wyobrażam sobie teraz gry w TC bez modu Shawns CockpitMod v1.5.

No ale tak naprawdę z kokpitem czy bez to już kwestia gustu prawda panowie. To jest jak z dziewczynami jeden woli blondynki a drugi brunetki. To co jednemu się podoba nie znaczy że musi podobać się drugiemu 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...