Skocz do zawartości

Statek Eksperymentalny


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No widzę że się strasznie rozpisaliście 😀

No więc tak odnośnie tego co mi tutaj koledzy napisaliście że warto jest zagrać wcześniejsze wersje X. Hmmm no na pewno macie rację i wieże wam aczkolwiek jak X3 TC mnie troszku wciągnęło, to jak miałabym zacząć grać w wcześniejsze wersje to już nigdy nie odeszłabym od kompa a ja żółwiem nie jestem nie żyje 300 lat 😀.

Ja to jeszcze muszę mieć czas na realny świat 😀 szukanie męża i zarabianie na rachunki i szalone spotkania z moimi znajomymi 😀

Ale na pewno skorzystam z linków zamieszczonych przez Sorkvild. Na pewno będzie miło poczytać do poduszki 😀

No a skoro tak mówiłeś mi Centaur041 ze troszku już coś tam wiesz odnośnie X to ciekawi mnie w takim razie kto był bohaterem pierwszej części XTBF i czy to prawdą jest że pierwsza część nie miała końca fabuły ?

I skoro mówicie że najciekawsza fabuła była w X2, to czy nie oznacza że panowie z ego postanowili zrezygnować fabuły? Bo te w X3 TC są jakieś takie dziwne, są to raczej misje niż fabuły.

A co do statku Eksperymentalnego to uważam że ma parę wad :

-Brak wieżyczek, bynajmniej tylnej.

-Statek jest Duży co czyni go łatwym celem, zauważyłam że przeciwnik rzadko pudłuje strzelając w Statek Eksperymentalny.

-Brak przypisanego kokpitu 😀 gram z modem dodającym kokpity i geez fajnie to wygląda. A i jakoś ja nie narzekam że mi ten kokpit coś tam przysłania.

-Brak lusterka, jak ja mam się malować? 😀

Wielką zaleta jest to że:

-Jest szybki i zwrotny.

-Ma dobre osłony.

-Zróżnicowane uzbrojenie i ma możliwość obsługi wielu rakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.😀

Widze, że nieźle odrobiłaś lekcję z Experymentala.😀

Postaram się tu skopiować moją recenzję odnośnie fabuły i statku.

Nie pamiętam już, czy to był Kyle Brenann , ktòry startował z M2 z Ziemi po "ćwiczeniach" z bramami a potem z rakietami-dronami.

Ale polecam Ci bardzo

intro, chyba jeszcze je mam na swoim kompie. Z historii calości.

Pamiętam kiedyś, że dla zabawy strzelalem z acceleratorow w M2. ;D

Pozdrawiam.

Ps.

Troche chistorii.

"RECENZJA

Dodatek X-Tension już mam!

Posiadam symulator ale w niemieckiej edycji.

Musiałem użyć MasterCarda aby to osiągnąć.

Dotychczas Firmy: THQ i EGOSOFT posiadają wersję niemieckojęzyczną po 11Euro i 7 Euro przesyłki pocztowej.To na tyle odnośnie jej dostania.

jest tam więcej pojazdów,transakcji wewnątrz stacji jak i handlu z nacjami

-shipstacja także można już kupić sobie albo myśliwca albo transportowca.

Przemierzyłem wiele sektorów i w końcu znalazłem znów Xennonów-byli w b.odleglejgalaktyce-i uważajcie sa znów w pelnej gotowości bojowej razem z piratami........ Ale to narazie tyle.

Czekam na odpowiedzi -tych pilotów którzy już w X Uniwersum latają.

Pragnę jeszcze nadmienić że w tym roku zostanie ukończony X-2.No to biorę się za handel.

Powodzenia!

nadesłał ------  (2002-03-02 11:50)  [inne recenzje tego autora"

To akurat pisałem na

<!-- w -->www.timsoft.pl<!-- w -->

Propagowałem wtedy te gry , bo ten experymentalny był dla mnie wyjatkową maszyną.

Niestety nie znalazłem innej recenzji odnośnie poczynań na experymentalnym.

Jeżeli chciałabyś, to posiadam savy z XBTF.

Ale lepiej nim osobiście w sektorach polatać i postrzelać do Xennonòw z Gamy Plazma.😀

Mając pola 125MW. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No widzę że się strasznie rozpisaliście 😀

No więc tak odnośnie tego co mi tutaj koledzy napisaliście że warto jest zagrać wcześniejsze wersje X. Hmmm no na pewno macie rację i wieże wam aczkolwiek jak X3 TC mnie troszku wciągnęło, to jak miałabym zacząć grać w wcześniejsze wersje to już nigdy nie odeszłabym od kompa a ja żółwiem nie jestem nie żyje 300 lat 😀.

Ja to jeszcze muszę mieć czas na realny świat 😀 szukanie męża i zarabianie na rachunki i szalone spotkania z moimi znajomymi 😀

Ale na pewno skorzystam z linków zamieszczonych przez Sorkvild. Na pewno będzie miło poczytać do poduszki 😀

No a skoro tak mówiłeś mi Centaur041 ze troszku już coś tam wiesz odnośnie X to ciekawi mnie w takim razie kto był bohaterem pierwszej części XTBF i czy to prawdą jest że pierwsza część nie miała końca fabuły ?

I skoro mówicie że najciekawsza fabuła była w X2, to czy nie oznacza że panowie z ego postanowili zrezygnować fabuły? Bo te w X3 TC są jakieś takie dziwne, są to raczej misje niż fabuły.

A co do statku Eksperymentalnego to uważam że ma parę wad :

-Brak wieżyczek, bynajmniej tylnej.

-Statek jest Duży co czyni go łatwym celem, zauważyłam że przeciwnik rzadko pudłuje strzelając w Statek Eksperymentalny.

-Brak przypisanego kokpitu 😀 gram z modem dodającym kokpity i geez fajnie to wygląda. A i jakoś ja nie narzekam że mi ten kokpit coś tam przysłania.

-Brak lusterka, jak ja mam się malować? 😀

Wielką zaleta jest to że:

-Jest szybki i zwrotny.

-Ma dobre osłony.

-Zróżnicowane uzbrojenie i ma możliwość obsługi wielu rakiet.

Well well... Sam wiem jak to jest przesiadac sie na cos co bylo lata temu, w momencie gdy czerpiemy duzo frajde z tego co jest teraz.

Jak mowie, nie jest zle. Mysle ze fabulke machniesz szybko. Gra jest do zrobienia w weekend. Wierz mi jest ona tego warta.

Mozna sie przychylic do twego stwierdzenia - "że panowie z ego postanowili zrezygnować fabuły". W X2 to byl big time na podstawie, ktorego powstalo pare niezlych opowiadan w postaci ksiazek, w TC odwala sie najzwyklejsze fuchy. Mam nadzieje, ze w przyszlych czesciach gry tworcy nawiaza do wydarzen z przeszlosci w nieco bardziej wyrazny sposob.

Zas sam statek X, juz dzis nie imponuje swoimi osiagami, ale daj mi wiare mi ze kiedys to bylo najlepsze co mozna bylo pilotowac.

Swoja droga to nie masz co sie martwic - meza znajdzie sie na xudb, rachunki splaci kompleks samowystarczalny, zas o zycie towarzyskie zadba kosmiczne zielsko. 😀

Zartuje. Oczywiscie, ze nie mozna zaniedbywac zycia osobistego tylko przez jakies tam gry, musi byc czas na przyjaciol, prace, i mejk lov.

Jesli bedziesz miec okazje i troche czasu, to zagraj sobie w X2, zas lektura argonopedii do poduszki to bardzo dobra lektura.

Hmm zawsze mozesz poswiecic dla X2 nieco czasu z TC, bo w pewnym momencie moze dojsc do wypalenia i gra nie bedzie satyfakcjonowac. Tak jak nasz kolega Sauron11, tak ostro naparzal w X3, ze teraz go to tak znuzylo i obecnie biega lesnym elfem w Morrowindzie 😀 Pozdro dla S11 swoja droga.

Co do samej historii sprzed X2, to nawet z grubsza pisze na wiki. Obczaj background i main plot. Kyle Brennan to ojciec Juliana. Pochodzil z Ziemi, i pewnego razu podczas nieudanego wydarzenia w przestrzeni znalazl sie w sektorze Teladian Seizewell. Teladianie pomagaja mu naprawic statek i przekazuja wiedze o XUniversum, niestety nie za darmo. Kyle zanim odnajdzie Argon Prime bedzie musial splacic swoj dlug wobec Teladian. Tu na dobre zaczyna sie jego historia...

http://en.wikipedia.org/wiki/X:_Beyond_the_Frontier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Sorkvild.😀

Musiał tym experymentalem sporo się natrudzić by zdobyć odpowiednie "repy" do lepszego i owocniejszego handlu.

Pamiętam tam jak postawiłem później swoją pierwszą "Flower Farm" 😀

O, coś fajnego dla naszej Jagódki.😀 Tam dopiero miała by co robić.

Gdy by zawiadywała kwiaciarnią kosmiczną, do której by przybywali handlowcy z ogniwkami. 😀 ;D

Potem pierwszy kontakt z Boronami.

O!

Przypomniałem sobie!

Jeszcze był u nas gość o nicku "Boron" .😀

Pozdrawiam. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ooo. 😀 😀 Zmartwychwstał.

A to dobre.

Nie, nie zmartwychwstał. Pilot statku Exterminator nazywa się Jesan Nadina, ma tylko facjatę Bretta. Egosoft z lenistwa nie stworzył nowego avatara tylko wykorzystał stary, znajdujący się gdzieś głęboko w plikach. Pewnie nikt by się nie kapnął, gdyby nie czujność i dobra pamięć Sorkvilda. Brawa dla niego za spostrzegawczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie, nie zmartwychwstał.

Nie zdziwiłbym się. W sumie to jego trumna została wpuszczona do bramy prowadzącej... gdzieś daleko. Można się było tylko domyślać gdzie. Swoją drogą bardzo smutne było to zakończenie i jeszcze ten list pożegnalny Breta.

Cytat

czy to prawdą jest że pierwsza część nie miała końca fabuły ?

W sumie to tak, chociaż nie koniecznie 😀 Koniec fabuły rozpoczętej w XBTF był dopiero w X-Tension. W XBTF z tego co pamiętam trza było zaprzyjaźnić się ze wszystkimi rasami, stworzyć sojusz przeciw Xenkom, pokonać ich i znaleźć bramę na ziemię (to ta zniszczona brama w Brennan's Triumph). Pomiędzy zakończeniem XBTF a X2 mamy przepaść fabularną którą łata X-Tension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to. 😀

Dobrze prawisz Azakal.😀

Tak właśnie było.

Ale z tą bramą były też "klocki" 😀

Ale później jednak się udało. 😀

Prawdę mówiąc to X-Tension,miała powtórkę z rozrywki fabuły.

Więc powtórzyli wszystko to co się wydarzyło w XBTF oraz dołożyli kontynuację na fabule X-Tension.

W sumie najlepsza była jazda na Mother Ship Xennonów.😀

Jak rozwalało się te działa -obronne na jej powierzchni kadłuba gammami i szerszeniami.😀

No i tą oczywiście ich stocznię.

Pozdrawiam. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zacząłem nim latać.

Dokładnie nazywa się Experymental 501X.

Jak narazie się głowię co zrobić z ladownią pełną wafli silikonowych.:/

Centralnie zapomniałem , gdzie je opchnąć w Argonowie.😀

Ale nie bede tu offa robił z XBTFa.😀

EDIT:

Opchnąłem je w fabryce kryształów nidaleko Boronków.😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...