Skocz do zawartości

Gdzie kupić Wyrzutnie Bomb Zapalających (IBL)?


rozz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Nie używam tego skryptu 🤪 Encyklopedię sprawdzałem - nie ma tam żadnej wzmianki o IBL. Przepatrzyłem forum, jakąś jeszcze inna "stronę encyklopedię" - tam opis tylko jest.

No to chyba najwyższy czas by zainteresować się tym skryptem.

Wyrzutnie bomb zapalających jest do kupienia w sektorze pirackim: LooManck Strats Legacy i w sektorze Yaki: Weavers Tempest.

2 minuty i już wiem gdzie co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku gry tam są, później różnie bywa- zdarza się, że jakiś patrol wojskowy się nimi zainteresuje i znikają. Jeśli u Ciebie tak jest to możesz spróbować się pobawić w abordaż statków Yaki i piratów, np. Ryu dosyć często mają IBL na pokładzie, a przejąć je jest dosyć łatwo. Przy odpowiednio wysokiej randze bojowej (bodajże od 18 w kolejności wzwyż) będą też czasem zostawały do zgarnięcia po zniszczonych statkach.

Jeśli nie przeszkadzają Ci skrypty to stocznia Marauder dodaje fabryki IBL do kupienia. Mógłbyś wtedy sam sobie produkować tą broń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odwiedziłem oba te sektory i hmm... zarówno piraci jak i yaki bardzo mnie nie lubią... 🤪 chyba będę musiał jakimś innym sposobem postarać się o te wyrzutnie. Może tak jak mówicie - przez abordaż. Chyba że postaram się o polepszenie stosunków z nimi, ale nie wiem czy to w ogóle jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę się z zamiarem zakupu M7 (tygrysa). Przeglądając forum rzuciło mi się w oczy, że dobrze jest mu zakupić właśnie IBL, stąd moje poszukiwania. Chwilowo będę musiał chyba obejść się smakiem - chodzi o IBL, nie o M7 🤪 Jaki inny tym dział jest do niego najbardziej wskazany? Sugerować się po prostu największym firepowerem? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jaki inny tym dział jest do niego najbardziej wskazany? Sugerować się po prostu największym firepowerem? 🤪

Zdecydowanie nie. Te największe bronie dla danego statku najczęściej zabierają mu najwięcej energii, przez co staje się on po chwili walki bezbronny jak panienka. Lepiej coś zrównoważonego wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z moim planem zakupiłem tygrysa, narazie tylko tak na spróbę. Wyposażyłem go w 4 osłony 1GJ oraz uzbrojenie składające się z MWP i EPP. Takim statkiem poleciałem zmierzyć się z Q i w tym momencie gra postanowiła przypomnieć mi jak mało w nią gram, jak mało o niej wiem i żebym się nie rozpędzał za bardzo 🤪 Dlaczego? Tiger stracił swoje osłony zbierając ze 3 razy MNIEJ cięgów niż Hyperion, którym próbowałem się z Q wcześniej. Hyperionem dałem radę zniszczyć to Xenońskie paskudztwo, natomiast Tiger w momencie zrównania się z nim miał ok 20% osłon. Co jest w całej tej sytuacji nie tak? Moje zdolności pilotażowe, czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem o większej powierzchni Tigera na która może przyjmować strzały, ale... ten statek jest jednak 4 razy twardszy od Hyperiona... wydaje mi się że nie zebrał ich znowu aż tyle, ledwo dałem radę dolecieć do Q a już prawie było po mnie. Co do WSAD-u to próbowałem tego na jakimś statku (zauważyłem to w opcjach) ale nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co ci chodzi konkretnie?

Każdy statek w grze ma silniki boczne, używa się je przy pomocy klawiszy WSAD.

Czasem efekt ich działania jest bardziej widoczny, czasem mniej. Zależy od modelu statku, jego masy, zwrotności itp.

Co do Hyperiona vs Tygrys. Hyperion ma mniejsze osłony, które szybciej się regenerują. To też coś znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...