Skocz do zawartości

Brak głosów w grze


fieryangel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Co do ME, to to nie był Windows... To była jakaś porażka, jakiś babochłop, obojnak, emo... Szczęście, że niedługo po nim wyszedł 2k

Coś Cię Mani pamięć zawodzi, 2k był przed ME, następcą ME był XP, tylko jeśli chodzi dostępność dla użytkowników domowych, bo jeśli chodzi o pokrewieństwo to XP jest w czystej linii potomkiem 2k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czasy się zmieniają kochani, i nie sprzeczajmy się o te chore systemy..... 😉 ja stawiam 😀

Prawda jest taka, że chcemy tego, czy nie będziemy musieli przejść na Vistę lub WIN7 lub jeszcze coś nowego. Kiedyś używaliście win3 95, 98 blablabla. XP vista, win7 zawsze przychodzi czas.... że trzeba się z tym pogodzić wymagania i technologie się zmieniają. I chcąc w przyszłości zagrać w X 8 będziemy używali innego systemu bo XP i Vista nie podoła wymaganiom bo nie będzie obsługiwało np DX 15 i po co te kłótnię ???? ja tam proponuje napijmy się 😀 Sami pisaliście ze mieliście C-64 , ZX Atari i temu podobne może za 10 lat zrezygnujecie z PC bo będzie coś innego lepszego, mam nadzieje że nie 😀

A prawda jest taka że każdy system jest dobry, każdy używa PC do własnym wymogów i potrzeb. To też wybór Windy to raczej już jego osobisty wybór.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czasy się zmieniają kochani, i nie sprzeczajmy się o te chore systemy..... 😉 ja stawiam 😀

Prawda jest taka, że chcemy tego, czy nie będziemy musieli przejść na Vistę lub WIN7 lub jeszcze coś nowego. Kiedyś używaliście win3 95, 98 blablabla. XP vista, win7 zawsze przychodzi czas.... że trzeba się z tym pogodzić wymagania i technologie się zmieniają. I chcąc w przyszłości zagrać w X 8 będziemy używali innego systemu bo XP i Vista nie podoła wymaganiom bo nie będzie obsługiwało np DX 15 i po co te kłótnię ???? ja tam proponuje napijmy się 😀 Sami pisaliście ze mieliście C-64 , ZX Atari i temu podobne może za 10 lat zrezygnujecie z PC bo będzie coś innego lepszego, mam nadzieje że nie 😀

A prawda jest taka że każdy system jest dobry, każdy używa PC do własnym wymogów i potrzeb. To też wybór Windy to raczej już jego osobisty wybór.

Pozdrawiam.

Aż mi gołąbek pokoju wyleciał z kompa po przeczytaniu tego posta 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Yacku, zgodzę się z Tobą. Ale gdyż ponieważ trzeba zwrócić uwagę na to, że Windows 2k był dostępny dla niewielu użytkowników indywidualnych. Był stricte potomkiem samego Windowsa NT 4.0 - tak, tego, na którym swego czasu nie chodziły żadne dobre gry 😉

A ME potomkiem 98, i, trzeba pamiętać o tym, iż ME było swego rodzaju hybrydą (nieudaną, ale pewnie dzięki niej mamy tak dobrego XP), takim przejściowym systemem ze środowiska DOS do środowiska NT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale gdyż ponieważ ...

Mani, chyba już spałeś jak to pisałeś 😉

Co do reszty wypowiedzi to rozwinąłeś moją poprzednią wypowiedź. Tak było, głównie chciałem zwrócić Ci uwagę na pomyłkę w datach wydań 2k i Me. 2k wyszedł w lutym 2000, Me w tym samym roku ale we wrześniu.

Co do Visty, to się ją porównuje do Me, jako systemu przejściowego, między XP a następcą Visty (W7???). Tylko ze teraz nie ma takiej rewolucji jak pomiędzy W98 a XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...