Skocz do zawartości

Brak głosów w grze


fieryangel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma w grze zadnych glosow, (dzwiek i muzyka jest) ani tej babki z syntezatora,ani głosów pilotów ani nawet podczas intra. Kiedys wszystko gralo jak nalezy ale po paru tygodniach nie uzywania x3tc juz tych glosow nie ma. Uzywam Visty 64. Reinstall gry nic nie pomogl. Wersja mojej gry to 2.0, na 2.1 bylo tak samo. Ktos ma jakies pomysly jak to naprawic bez reinstalowania windowsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

mowi ze mam nieodpowiednia wersje windowsa

Nie odpowiednia wersja windowsa ... hmm 😉 o ile to nie jest powtarzam nie jest pirat zrób update windy, jak to nie pomoże zawsze możesz wejśc do menadźer urządzeń PPM na " Mój komputer" /właściwości/sprzęt/menadżer urządzeń 😀 - tam możesz sprawdzić przyczyne twojego problemu, zaktualizować srterowniki. A sumą sumaru spardź jaka masz płyte muzyczną i wejdź na strone producenta i pobież sterowniki, ale to już moi koledzy z forum napewno tobie doradzili.

jeszcze inne rozwiązanie kupić orginalnego windowsa bardzoooooo to ułatwia życie 😀

Jest jeszcze możliwość ustawienia dźwięków, w prawym dolnym rogu ekranu tam gdzie jest godzina i temu podobne. Może po prostu pomieszałeś konfiguracje zwłaszcza jak ma się sprzet 5.1 lub 7.1 ja miałam z tym problem czasami 😀

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest na 100% brak jakiegos kodeka dziwekowego, poniewaz znalazlem jakis vista Codec pack i po jego zainstalowaniu dziwek prawie wrocil.

Prawie, bo podczas intra glos tego goscia byl zmutowany i cichszy, a glos pani z syntezatora podczas samej gry byl juz dobry.

Sterownik do karty dzwiękowej nie matu znaczenia, bo wszystkoinnedziala, a X3TC kiedys na nim dzialal. Kartato integra Realteka jakas.

Windows mam zaktualizowny. A kupno oryginału (nie tylko windowsa) nie zawsze ułatwia zycie.

X3R i X3TC mam oryginalne... tak tylko mowie.

Cytat

No tu się z nim akurat zgodzę, też uważam Vistę za jakieś dziwne coś a nie system.

Vista64 powtarzam 64 to bardzo dobry system, znacznie lepszy od XP'eka i poprzedników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.download.net.pl/c205/Realtek/

to powinno na bank rozwiązać problem

A z tymi systemami, to tak nie podniecaj się za bardzo, bo co wyjdzie nowy to zawsze jest "skopany" XP teraz funkcjonuje, jak trzeba i ja jestem z niego zadowolona Vista i Windows 7 będą dobre ale za jakiś czas.

Więc nie neguj starego systemu, bo więcej mu zalet niż wad czego nie powiem, o nowych systemach. Może i jest tylko dziewczyną, ale wiem co nie co, zwłaszcza o systemach bo sama jadę na Linux, XP, a Vista i Windows 7- tylko testowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A intrem się nie przejmuj, u mnie dźwięk też w porządku a w intrze gościa nie słychać. No i dobrze, bo by mi fajną muzyczkę zagłuszał.

A ja akurat lubiałem głos tego goscia ;D

Cytat

http://www.download.net.pl/c205/Realtek/

to powinno na bank rozwiązać problem

Tam nie ma sterowników do mojej karty, ale nie szkodzi, bo wg nmnie to nie ich wina, tylko braku jakiegos kodeka. Poszukam jeszcze.

Poszukam odpowiednich kodeków i moze wszystko znow wroci do normy.

Problem rozwiazany w wystarczajacym stopniu, olac intro 😉

Dzieki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Poszukam odpowiednich kodeków i moze wszystko znow wroci do normy.

http://www.zoom.idg.pl/ftp/pc_5045/ACE. ... 3.Pro.html

tylko nie mów mi, że to cio się nie przyda :/

Przyda sie thx 😉

Cytat
Cytat

A z tymi systemami, to tak nie podniecaj się za bardzo, bo co wyjdzie nowy to zawsze jest "skopany" XP teraz funkcjonuje, jak trzeba i ja jestem z niego zadowolona Vista i Windows 7 będą dobre ale za jakiś czas.

Vista64 zaktualizowana oczywiscie juz teraz jest dobra i stabilna. Działa znacznie lepiej od poprzedników co jest normalne bo jest ona ich nastepca. Windows 7 za jakis czas bedzie na pewno lepszy od visty - to normalna kolej rzeczy. Wczesniej dlugo uzywalem Xp32, ktory byl duzo lepszy od 98, i po przesiadce na viste64 moge z czystym sumieniem powiedziec ze to najlepszy windows z jakim mialem doczynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

po przesiadce na viste64 moge z czystym sumieniem powiedziec ze to najlepszy windows z jakim mialem doczynienia.

Najlepszy dowcip jaki ostatnio słyszałem 😉

W zyciu uzywalem 4 windowsow 95, 98 xp i viste i ten ostatni uwazam za najlepszy. To moje zdanie nie kazdy musi sie z tym zgadzac. Tak samo nie kazdemu podoba sie X3tc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...