Skocz do zawartości

Muzyka X3 TC


Melkor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Może mnie ktoś dokładniej powiedzieć co to za paczka? 😉

Szare kartonowe pudło 1.5mx1.5mx1.5m, oklejone taśma pakową. 😀

A poważnie, to chyba jasno opisane w poprzednich postach. Paczka zawiera pliki muzyczne z moda New Horizont dla X3R. Pliki zostały tak przygotowane że zastąpią te oryginalne z TC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam takie pytanie, czy ktokolwiek widział , a najlepiej grał w grę Homeworld ?

Bardzo bym chciała ten utwór wrzucić do X3 TC.

niżej daje linka o jaki soundtrack mi chodzi intro trwa 5,22 min ale generalnie chodzi mi o muzykę która zaczyna sie mniej więcej od 2.50 do 5,22.

Utwór jest po prostu czadowy, więc czy jest możliwość by ktoś mógł mi zapodać ten utworek ? PLEASE.

http://www.youtube.com/watch?v=yrW4jkQdmjI

W przyszłości jak zrobię misje Fabuła Borońska - PHQ, i będę miała własny HQ. To umieściła bym HQ na wschód od Montlarr gdzie teraz mam swój mały, ale mam nadzieje że z czasem zwiększy się kompleks rozlewni wódzi. Mając dodatkowo ten utwór była bym w pełni usatysfakcjonowaną Teladianką 😀 ( gram jako Teladi - kobieta )

W internecie znalazłam utwór, ale to było techno a ja niechce techno 😉

taki sam sound jak na intro.

Prosze o pomoc, była bym niewymownie wdzięczna.

A jak ktoś był by taki miły to ten drugi soundtrack też by mi się przydał 😀

http://www.youtube.com/watch?v=CuggTfCtnlI&feature=fvw

Bo ten drugi utworek dałabym sobie jako muze w trakcie bitwy 😀 albo odwrotnie ten pierwszy soundtrack jako muze bitwy a ten drugi jako muze jak wlatuje się do mojego przyszłego sektora na wschód od Montalarr.

Czy jest ktoś, kto pomoże Jagódce ??😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich 🤪

To mój pierwszy post na forum. Mam nadzieję, że zagoszczę tutaj na dłuższy czas.

Co do muzyki z "iksów". Sam bardzo lubię takie klimaty, a muzyka stworzona przez Alexeia Zakharova i Daniela Finneya jest naprawdę fantastyczna. Dodaje klimatu sektorom, zwłaszcza terrańskim (nie ma to jak lot w pobliżu Jowisza 😁 ). Ponadto, dużą część utworów można słuchać spokojnie poza grą. Jest bardzo relaksująca. Najprzyjemniejsze loty odbywam zawsze w Home of Ligh i Kingdom End.

Oczywiście część utworów jest tak skomponowana, że ma tworzyć nastrój grozy, jak np. w sektorze Elena's Fortune czy niektórych paranidiańskich rejonach.

Pozdrawiam.

PS. Osobiście niezbyt podoba mi się tylko utwór grany w Argon Prime, więc podmieniłem go na ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jedni się zajmują chyba spolszczeniem dialogów, a może inni mają ochotę na zmianę ścieżki dźwiękowej? 😎 Przyznam, że dość dużą wagę przywiązuję do tego. Nic tak nie nastraja do gry, jak odpowiedni podkład muzyczny. Ze swojej strony mogę zaproponować gatunek spacesynth. Jest to duże pole do manewru. Zamiast smętnego audio, można dzięki temu ożywić trochę rozgrywkę. Co Państwo na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.....dziwnie "grzeczna" ta muzyka 😎 Przesłuchałem właśnie trochę plików w katalogu i albo mam słabą pamięć, albo część z nich nie jest w ogóle odgrywana w grze. Dajmy na to 08218 - Player Earth. Raczej nie słyszałem go nigdzie w grze. Część jest ponazywana z X3 Reunion. O co tu chodzi 😎

W tym Twoim archiwum jest 44 pliki. W katalogu gry jest prawie 150. Zrobiłeś tylko część, czy tylko tyle odpowiada za dźwięki w X3 TC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja stworzylem te podmiane i wszelkie pytania i uwagi prosze kierowac na forum Ego, Marcy wpada na forum takze bez obaw 😎

Pliki zastepuja muzyke w sektorach i tak bylo to stworzone za czasow reuniona. 00019-00040, sa to pliki tla muzycznego w sektorach. Wszytsko sie powinno zgadzac, jesli nie mozna dodac swoje lub cokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Pani "moderator" 😀 Przy odrobinie czasu Yacek może przenieść.

Edit: Jest mały problem.....muzyka w grze nie jest odtwarzana tak czysto jak normalnie przez odtwarzacz na kompie 😎

Na razie dopasowałem do Kingdom End i Getsu Fune 😎 Klimatem dość odpowiadające.

Prowler....Ty mi dałeś linki do Reuniona 😀 TC ma część tych samych, ale jednocześnie jest ich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...