Skocz do zawartości

Pytanie o skrypty


krzychu_ks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanko o istnienie (lub nie) paru skryptów:

1) Czegoś, co dodałoby nowe rozkazy dla skrzydeł. Według mnie formując skrzydło pozbywamy się wielu ciekawych funkcji np. atakuj myśliwce/okręty liniowe. Wiem, że wiele rozkazów podchodzi pod mikro zarządzanie, ale to raczej ważne czy moje 20 myśliwców rozwala myśliwce, czy poszło się zabić o niszczyciel.

2)Skrypt zwiększający żywotność statków tj. moc kadłuba. Może takie były założenia gry, ale nie podoba mi się że po zdjęciu osłon statki są praktycznie skończone. Znacznie ciekawiej byłoby, gdyby elementy wyposażenia zdążyły powysiadać zanim statek zdechnie. Jeśli nie ma takiego skryptu (co jest bardzo prawdopodobne) to może istnieje jakiś miły edytorek statków, w którym sam mógłbym podłubać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A samemu przeglądnąć odpowiednie tematy to się nie da?

Daleko szukać nie trzeba: X3TC - spolszczenia do skryptów i już tam masz coś takiego jak WingHotkey.

Zobacz też do tematu http://xudb.pl/topic/633-nasze-skrypty-i-mody/]Nasze skrypty i mody, może ktoś ma jakiś ciekawy skrypt i opisał go.

A jak nic nie ma tam to szukamy tu: Community Script & Mod Download Library for X3: Terran Conflict, większość skryptów można rozpoznać po nazwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten temat na forum Ego 😉 . O wątku "Nasze skrypty i mody" raczej wiem, bo tam pisałem, a i dział "Skrypty i mody" znam prawie na pamięć - nie zakładam nowych tematów ot tak. Wing hotkey używam i sprawdza się całkiem dobrze, ale chodziło mi o dodanie nowych rozkazów....może czas napisać jakiś skrypt samemu... Na razie poszukam jakiegoś edytora do tych statków - w końcu zepsuję tą gre ]😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poprawisz. Jak by co to pochwal się, ocenimy. 😉

PS. Zobacz na te dwa mody: [Mod] Unofficial bug (player) fixes 2.1comp * updated 19 Aug* i [MOD] Ship Rebalance Mod ver 0.58 [20/08/2009] + 2 COCKPIT PACKS + TRAIL PACK!!!!!, może tam znajdziesz coś godnego uwagi w temacie słabych kadłubów statków. Jeśli przetestujesz te skrypty daj znać o wynikach testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...