Skocz do zawartości

Skrypty, za czy przeciw.


Krutek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że już nie mogę się dalej powstrzymywać od grania w iksy 😀 , uaktualniłem swoją biblioteke skryptów o nowe wersje i na pewno będę sobie instlował:

-Race Responce Fleet

-Pirate Patrols

-Race Invasions

-Sector TakeOver

-kilka skryptów i modów poprawiających płynność gry

-kilka skryptów i modów o których zapomnieli panowie i panie z Ego

-HardMode - Jeśli będzie działać z Pirate Patrols

-CMOD3 na końcu.

Chciał bym również używać Race Patrols, jednak podejżewam że bedzie się on kaszanił z Race Response Fleet.

Conflicts bym nie polecał, nie będzie on już uaktualniany przez jego twórce (a jest w wersji 0,85), więc nie ma się co go trzymać, po za tym Race Invasion funkcjonuje podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

-HardMode - Jeśli będzie działać z Pirate Patrols

Te dwa mody gryzą się ze sobą. To jaki będzie w użyciu zależy od tego którego pliki .cat i .dat będą miały wyższy numer. Pisałem o tym w tym temacie: MOD Pirate patrols. Wszystkie trzy przerobione wersje modów przetestowane i działają poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego nie byłem pewien, wiem że tych dwóch modów nie można używać razem ponieważ oba wprowadzają zmiany w plikach Jobs i JobWings (tak jak pisałes), wiem również, że szukałeś kogoś jeszcze prócz Ciebie do testów nad twoją kombinacją tych dwóch modów.

Nie opisałeś jednak rezultatów tych testów, z tąd moja niepewność.

Więc w ciemno mogę pobierać??? Z Mamuta jak mniemam???

Edit:

Na Mamucie nie znalazłem. Czyli te Mody to tylko u Ciebie Yacku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na Xtreme+Pirate Patrols, jak dla mnie świetne, choć muszę przyznać że ze względów na wydajność gry bardziej polecam Hard+Pirate Patrols, szczególnie jak ma się jeszcze RRF i skrypty z inwazjami. Czasem może gra przycinać.

Ja chcesz moda, daj jakiś namiar na siebie GG, Skype lub e-mail to wyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...