Skocz do zawartości

5 misja terran


Muradin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

1. Jestem przy piątej misji terran i zabijam gościa w tears of greed później jego eskortę i teladianie stają się dla mnie wrogami. Czy robie coś źle czy to normalne? Ewentualnie jak odzyskać ich zaufanie (zabilem xenona w sektorze teladian i mój status względem teladian się nie poprawił)

2. Gdzie kupic napęd skokowy ( w którym sektorze) oraz satelity zaawansowane (gdzie nie polecę to są w sprzedaży ale sztuk zero). Odwiedziłem sektory które musiałem przy misji terran i nigdzie tych rzeczy nie zlalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Normalne i nie. Normalne bo atakujesz statek Teladian w ich sektorze. Nie normalne, bo wcześniej powinieneś dostać licencję policyjną i po wykonaniu skanu statku przed atakiem wykazałby on że w ładowni są nielegalne towary. Może nie wykonałeś skany statku? A może atakujesz nie ten statek co potrzeba? Zobacz do FAQ misji TC.

Jak podnieść reputację, to chyba sam sobie odpowiedziałeś. Niszcz wrogów, bierz misje ze stacji w sektorach Taledian itp.

2. Zobacz do tematu Encyklopedia w TC, znajdź w niej Napęd skokowy i juz będziesz wiedział gdzie jest dostępny.

Jeśli nie masz oporów przed skryptami to polecam: Mapę Scorpa, Universal Best Buys/Sells Locator, Teladi Information Service i będziesz wiedział gdzie i za ile można kupić każdy towar.

A Napęd skokowy można kupić:

Home of Light - Terracorp HQ

Legends Home - OTAS HQ

Ziemia - Torus

Queens Harbour - Atreus HQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...