Skocz do zawartości

W jaką wersję językową grasz?


Yacek
 Udostępnij

  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wersja językowa gry

    • 1. Wersja polska
      49
    • 2. Wersja angielska
      12
    • 3. Wersja niemiecka
      0
    • 4. Inna
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Cytat

Do Yacek

Czy można Prosić o Poprawione spolszczenie do X3TC PL

Prosisz o poprawione spolszczenie, więc cię skierowałem do odpowiedniego tematu, tam napisałem że poprawka spolszczenia z patcha 2.1 jest zrobiona i jeśli ktoś chce ją mieć to niech się ze mną skontaktuje poprzez PM-a. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już, to dzieciaki piszą w nowomowie.

Natomiast literówki każdemu się mogą zdarzyć, dlatego właśnie dałem wcześniej jako przykład cytat wypowiedzi Konrad162. Dobrym nawykiem jest przeczytanie, tego co napisaliśmy, zanim wyśle się w świat. Jest wtedy możliwość poprawienia błędów, literówek. Jeśli ktoś celowo oszpeca swoje wypowiedzi błędami, to wg mnie wyraża Swój lekceważący stosunek do innych, którzy muszą czytać jego "wypociny". Z drugiej zaś strony, to nie klasówka w szkole, nie ma co się czepiać za kilka błędów, nie każdy jest orłem z ortografii. Ale fakt, faktem, że instalacja słownika do FF nikomu nie zaszkodziła, a wręcz przeciwnie, pomogła nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ot właśnie, nie ma jak dobra słownia 😀 😀

no cóż miało być ze słonia no ale cóż 😀

Literówki literówkami... ale gdzieś nawet miałem tekst około 6 czy 8 linijek napisany przez gościa z takimi bykami i przekręceniami że ho ho, 6 razy musiałem to przeczytać zanim doszedłem co do czego... Nie wspomnę już o tym że przecinków tam nie było a kropka jedna... na końcu 😀

Co do dobrego nawyku przeczytania zanim wyślesz to się w 100% zgadzam, ale czasem nawet jak przeczytasz to heheh i tak Ci się wydaje że jest dobrze 😀 (bo Ty wiesz co chciałeś napisać - taka w sumie auto-sugestia)

Niestety z tą "zabawą" w poprawne pisanie w internecie będzie coraz ciężej i będą się od czasu do czasu rodzić takie czy inne kfjatki obawiam się że coraz częściej... Moja znajoma od czas do czasu odwiedza różne fora o simsach i kreskówkach i powiem wam tam co dzieciaki wypisują i to w jaki sposób... i tam nikt im nie zwróci uwagi bo admini i cała reszta ekipy to jakieś 14 lat max :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem fanem FF, ale niestety muszę też obiektywnie stwierdzić, że wersja 3, FF chodzi prawie tak wolno jak IE - czyli strasznie ją zdymali 😀

Mimo wszystko używam jej, ale czekam z niecierpliwością na następną, która podobno z powrotem, ma być w pierwszej lidze wydajności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno wyroslem z uzywania wszelkiego rodzaju bety (nie podnieca mnie wieczne sypanie sie softu). Ogolnie Opere uzywam gdzies od wersji 4.2, czyli od laadnych paru lat. Na nic innego sie nie zamienie, a probowalem juz chyba wszytkich przegladarek (oczywiscie tych, ktore sa w miare sensowne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Heh rozmowa na przeglądarki zeszła. Ja mam FF 3 i szybko 3,5 nie zainstaluję, bo się sypie.

Co do wersji TC to wersja polska poprawiona przez Yacka 😀 .

Dlaczego polska? Po prostu nie chce mi się tłumaczyć i zastanawiać co jest napisane w niektórych miejscach. W przypadku wersji polskiej łatwiej jest mi wczuć się w klimat gry.

Ktoś wcześniej zarzucał, że Yacek to Jacek. Jak bym go zobaczył na podwórku to bym wołał po imieniu, na forum po nicku. Przynajmniej takie jest moje zdanie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...