Skocz do zawartości

Oficjalna data wydania


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=1914

Żałosne 😉

Może do wakacji ją wreszcie wydadzą.

Ciekawe, kilka dni temu było w "Nowościach" - czyli jako rzekomo już wydane. A teraz znowu powrót do zapowiedzi.

Rzeczywiście może tak być, że zamówiłem grę na imieniny (w styczniu) a dostanę a urodziny (w sierpniu) 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 2 dni po premierze w Niemczech w Niemieckim Madia Maxi czy jakoś tak w Frankfurcie nad Odrą.

były dwie na półce i obie zabrałem 😉

Pozostaje wam jeszcze ALEDROGO

A wiecie że ostatnie przesunięcie terminu wydania to wina YACKA 😉 bo założył temat z błędami w spolszczeniu i teraz chłopcy z CENEGI siedzą na forum i czekają aż pojawią się nowe błędy i na szybko wprowadzają poprawki 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A wiecie że ostatnie przesunięcie terminu wydania to wina YACKA 😉 bo założył temat z błędami w spolszczeniu i teraz chłopcy z CENEGI siedzą na forum i czekają aż pojawią się nowe błędy i na szybko wprowadzają poprawki 😉

Jak tylko przeczytalem o tej Pochwie, to od razu pomyslalem, ze to zawstydzi tlumaczy z Cenegi i moze opzonic premiere i moze faktycznie cos w tym jest 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by z powodu jednej pochwy - nieważne jakiej i czyjej opóźniać wydanie gry mogli by to załatwić patchem PL.

Proces tłoczenia płyt to jest raczej dłuuugi okres a nie chop siuup ale dodatkowe dwa TYGODNIE mym zdaniem jest wynikiem zwykłego niedbalstwa.

Zapewne komuś gdzieś wiosna do głowy uderzyła i po prostu LENIA załapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te dwa tygodnie to ściema. Tak na prawdę opóźnienie będzie jeszcze większe, tylko nie chcieli ludzi tym drażnić.

Gdyby nie to, że już dawno złożyłem u nich zamówienie to teraz bym zwyczajnie się na nich wypiął i zamówił grę za granicą.

Jakbym to ja w mojej pracy tak wodził klienta za nos to bym szybko poszedł z torbami 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety HAWX ma bardzo podobne opóźnienie i teraz wyznaczyli premierę również na 30 kwietnia ja już straciłem nadzieje zobaczenia tej gry/gier do lipca albo dalej

Żałuje że nie mam karty kredytowej bo bym obydwa tytuły zakupił za granica

Po tym co się dzieje boję się czy X3 wogule się pojawi bo się zaraz okaze ,że cenega zbankrutuje

Każdy inny wydawca już by wydal tą grę .....

A ja liczyle ,że sobie polatam ehh ]😉 ]😉 ]😀 ]😀 ]😀 ]😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...