Skocz do zawartości

GTA IV - dlaczego niewarto kupować LEGALNYCH gier


El_Dar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

chcesz grać - kup grę

Chodzi o to że czasem legalna gra pełna jest udziwnień które sprawiają że człowiek naprawdę poważnie myśli nad ściągnięciem pirata. Niby fair wobec producenta. Zapracowali, powinni dostać z tego pieniądz. Tyle że ja pieniędzy na polu nie uprawiam. Gdy kupuję oryginalną kopię oczekuję jakości, a nie 1 gb dodatkowych uszczęśliwiaczy których nie chcę a które muszę zainstalować, albo zabezpieczenia które uniemożliwia mi grę. Przykładem jest AC2, które wymaga połączenia z internetem aby grać. Sieć pada? Bardzo nam przykro, ale gra się wyłącza. Savy są trzymane u nas na servie, wiec milej gry od poprzedniego checkpointa. Tymczasem pirat nie ma takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

chcesz grać - kup grę

Chodzi o to że czasem legalna gra pełna jest udziwnień które sprawiają że człowiek naprawdę poważnie myśli nad ściągnięciem pirata. Niby fair wobec producenta. Zapracowali, powinni dostać z tego pieniądz. Tyle że ja pieniędzy na polu nie uprawiam. Gdy kupuję oryginalną kopię oczekuję jakości, a nie 1 gb dodatkowych uszczęśliwiaczy których nie chcę a które muszę zainstalować, albo zabezpieczenia które uniemożliwia mi grę. Przykładem jest AC2, które wymaga połączenia z internetem aby grać. Sieć pada? Bardzo nam przykro, ale gra się wyłącza. Savy są trzymane u nas na servie, wiec milej gry od poprzedniego checkpointa. Tymczasem pirat nie ma takich problemów.

Podobna sytuacja jest bardzo goracym - Silent Hunterem V. Crackerom wystarczylo 24 godziny na zlamanie tych "rewolucyjnych zabezpieczen".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja tam gram (grałem bo już dawno ukończyłem wszystko na 100%) Offline w Gta 4 i żadnego emaila do sytemu Windows coś tam.. nie dawałem zrobiłem profil oflainowy i tyle .dałem za nią 129 zł w saturnie +89 zeta potem za dodatki a teza za 140 zł można kupić kompleta. Wniosek porostu taki że czasem lepiej poczekać niż brać premierową edycje gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...