Skocz do zawartości

Bugi w X3: Terran Conflict


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No mam plugin managera 2.20(beta6) i nawet grę spachowałem do wersji 1.2.1 i dalej nic a chciałem sobie wgrać cheaty cycrowa. i nic nie dział ;( muszę poczekać na jakąś łatkę bo mi to wygląda w ogóle gra jak beta. wolałem XTM ale w TC jest kampania i kolejna część historii. A mam problem bo nieidzie mi a musze zrobić tą misje z dostawą do wojskowego sektora konto puste statek tylko mój ten podstawowy bo resztę rozwalili a na misjach się nie daje zarobić. Bo jak mam misje ochrony transportu to latają w koło jak pokorbieni i nie daje rady ich obronić. Mam kogoś sprzątnąć to siedzi w pirackim statku i zanim dolecę to go policja sektora sprzątnie. i ogólnie lipny design statków ziemskich w XTM też nie był najlepszy ale i tak statki wyglądały dużo lepiej niż w TC ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem. Cheat-ów nie używam. Skrypty instalowałem Instalatorem i nie było z żadnych problemów. Te co instalowałem opisałem w dziale o skryptach.

Co do kasy za misje to się z Tobą nie zgadzam. Dorobiłem się na misjach z obroną stacji aż miło. Tylko że musiałem szybko statek zmienić z M3 na M6, ale to też nie problem, bo dzięki misjom miałem i kasę i odpowiednią reputację.

Co do desingu statków to się nie wypowiem, każdy ma swój gust, ale na pewno są lepiej zbalansowane niż w XTM-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na załączonym obrazku http://img407.imageshack.us/my.php?image=megabugem9.jpg widać że tył statku Mercury "wtopiony" jest w stację.Rzecz ma miejsce w przypadku stacji Low-yield Sidearms Fab alpha.Nikt pewnie by na ten szczegół nie zwrócił uwagi,ale przy opuszczaniu stacji robi się bum i game over 🤔.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

To ja jeszcze coś dołożę. Czy ktoś już używał UT w X3 TC? U mnie dzieją się dosyć dziwne rzeczy w porównaniu do X3R czy X3R XTM. Wytrenowałem sobie ST w dobrym sektorze do poziomu 10. Zakupiłem nowy SF (OTAS Mistral SF) i chciałem przenieść na niego mojego świeżo wytrenowanego handlowca. Wleciałem do sektoru gdzie obydwa statki już się znajdowały i wydałem stosowną komendę. Tu pierwsza różnica. Po wydaniu komendy mogłem wskazać tylko statek na który miał przenieść się pilot i miejsce wymiany. Niekoniecznie źle. Uproszczona procedura. Niestety po wydaniu komendy obydwa statki stawały i zgłaszały wykonanie zadania. Po wielu próbach zauważyłem, że kiedy statki znajdowały się blisko siebie następowała wymiana pilota między nimi. Podejrzewam, że działo się to dzięki zainstalowanemu na nich teleporterowi. OK pierwszy krok zrobiony. Wytrenowanego ST wysłałem jako UT do sektora Home of Light i kazałem mu zacząć handlować. Na starym frachtowcu zainstalowałem nowe polecenia handlowe MK3 i wydałem polecenie uruchomienia ST. Podejrzałem info statku i zobaczyłem, że mój nowy handlowiec nazywa się tak samo jak stary i ma ten sam poziom 10 wytrenowania. Teraz mam parę UT i jednego ST tak samo się nazywających (poziomy zaawansowania są już różne) i nie mogę wystartować treningu nowego ST od poziomu 0. W sumie nie było by to złe (tylko trzeba nastarczyć z zakupywaniem SF i szybko można by zbudować sobie flotę UT-ów ]🤪 ) gdyby już wytrenowani UT pracowali jakby chcieli a nie mogli. Paru osiągnęło już poziom ponad 14-ty i nie używają napędu skokowego ponadto trzeba ich mocno doglądać bo potrafią przez dłuższy czas próbować sprzedać np. 12-cie sztuk steków latając w tę i nazad. 😉 Często też przy próbie uruchomienia UT przechodzą w tryb „standby”. Czy może już ktoś miał podobne spostrzeżenia?

Wszystkie moje frachtowce są w pełni wyposażone (aż nadto). Gram w niezmodowaną wersję X3 TC 1.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...